Девочки,кто ездит в авто без мужчины,что интересного для удобства и вашего комфорта вы приобрели?Люблю когда в машине все есть,при этом она не захламлена,а все чётко.
Stepa_nida• 26 января 2023
В багажнику є авто-саквояж з мінімумом технічних приблуд: аптечка, домкрат, стартові дроти, ключ, знак аварійної зупинки, спрей для очистки пластику, спрей від запотівання, щітка для чищення від снігу. Плюс бідон омивача для скла. Немає тільки вогнегасника, все ніяк до Епіцентра не доберусь.
В салоні - тільки пляшка води і кілька ганчірок з різної мікрофібри (прибрати бруд або воду з дзеркал) і в бардачку вологі серветки.
Раніше користувалась тримачем для телефона, але потім поставили екран, можна підключити еплкарплей.
Ответ дляStepa_nida
Яка в вас машина?ви міняли ую частину торпеди,де екран?
Stepa_nida• 26 января 2023
Ответ дляForever_young
Так, міняла пластик в тій частині, де стояла старого зразка магнітола