Стрекоза любви• 26 января 2023

Новий наступ росіян. Ви якось готуєтесь?

З великою ймовірністю, цей наступ буде. Зараз є різні версії, куди вони спрямують своє військо. Київська область, Донецька, Сумська, Харківська. Ви якось готуєтесь, особливо ті, хто живе в цих регіонах? Як собі уявляєте, це буде схоже на те, що було 24 лютого? Велика кількість танків, авіація, озброєні ДРГ в місті? Які в кого думки?
LudaSHS• 27 января 2023
Автор, процитирую снова
💫🇺🇦От Богданова

’Про новини з фронту від авторів - “завжди знаю ситуацію”

Промайнуло у стрічці “Ох, боже що коїться, скоро будуть погани новини”. Мене таке тригерить. Як і зворотне. “Ой, скоро будуть гарні новини, я знаю, але вам не скажу”. З цього приводу є текст.

Щоб не накручувати себе “поганими новинам”, треба не ігнорувати погані новини. Треба відрізняти погані новини від буденності війни. В якій буває і ворожий наступ, наприклад. В якій неминучі втрати. В якій неминучі щоденні трагедії. Тому що загибель кожної людини це трагедія. До речі, так само з “гарними новинами”. Не треба впадати в ажитацію від них. Намагайтеся хоча б. Бо після “неконтрольваного піднесення” вас чекає така саме неконтрольована яма, яку ви будете переживати набагато важче.

Новини з фронту треба (а точніше - корисно) споживати тільки і виключно від уповноважених офіційних осіб. І не тому що “Генеральний штаб (або влада, хто як пише) приховує від нас правду”, як люблять розповідати деякі відомі журналісти.

А тому що ви дізнаєтесь інформацію коли:
а) вона верифікована;
б) її розповсюдження не шкодить військовим операціям;
в) її розповсюдження не шкодить військовим.

Умовні Гайдай, Цаплієнко чи “блогер, якому відомі таємні інсайди” насправді не володіють інформацією у потрібному обсязі, щоб говорити про ситуацію в динаміці. Особливо якщо вони безпосередньо на лінії зіткнення або в них немає свого “джерела” в штабі (до речі, це - злочин). Тим більше нею не володіють умовні Жданов з Арестовичем. Я скажу страшне. Навіть 95% військових не володіють комплексною інформаціює по ситуації на їх ділянці фронту ширше їх зони відповідальності. Тому що і не мають володіти. Бо перше правило, яке страхує потенційного полоненого і його колег від проблем - “не знай більше, ніж треба для виконання твого завдання”.

Коли хтось намагається заробити собі хайп на “гарних” чи на “поганих” новинах з фронту, мені все це нагадує мерзенні кампанії 2014-2015 рр “наші хлопці в казанах, виходь на Майдан!”. Користі рівно нуль. Шкоди - дофіга. Накручуєте ви себе чудненько. Користі від вас - ніякої. Доречі, і від того, щоб інформувати вас особисто ОНЛАЙН про зміни на фронті користі ніякої. Не Генштабу, не ЗСУ, не Україні. Скоріше - шкода.

Так, ви можете мені сказати “Юра, але чому Генштаб про вихід з Соледару сказав три дні тому, коли НАСПРАВДІ МИ ВИЙШЛИ 10 ДНІВ ТОМУ”. І я вам відповім: звідки ви це знаєте? Чому ви вирішили, що ваша інформація чи інформація пабліка “Я ЗНАЮ ПРАВДУ ПРО ВІЙНУ” була верифікованою, а повідомлення Генштабу - ні?

Слухати треба офіційні верифіковані військові джерела, а не тих, хто “каже вам правду” (ні) не тому що від вас правду приховують Залужний чи Зеленський. А тому що будь хто крім ГШ не несе жодної відповідальності за свої слова - раз, і ніколи не володіє всією повнотою інформації і всіми нашими стратегічними і тактичними задумами - два.

Ситуація на фронті така саме динамічна приблизно як ваше серцебиття під час ракетного удару. Поки ситуація не стала - вам ніхто не має нічого повідомляти. І будь-яке розповсюдження інформації, яке не санкціоноване командуванням може сильно нашкодити. Саме тому офіційно про звільнення Херсону оголосили через кілька днів після заходу тоди перших наших військових. Саме тому ми зберігали максимальну інформаційни тишу під час Харківського контрнаступу.

А якщо у вас інформаційний зуд, і ви думаєте, що помрете, якщо не будете знати, що сталося на фронті з 12.03 до 12.37 26 січня 2023 року чи ваш психологічний стан вимагає від вас панікувати кожного разу, коли з фронту приходять погані новини, то вам треба подумати про своє здоров´я. Я не жартую.

Бережіть себе. Нас ще чекає мінімум багато місяців війни і дуже важка відбудова, в тому числі відбудова наших кукух. Які всі трохи пошкоджені.🌾

Жменя• 27 января 2023
Ответ дляЛюдмила 007.
фото
А на февраль-март есть графики?
Shoosha• 27 января 2023
Я устала ждать и бояться. Перед Новым Годом собрались и уехали из страны. В Украине у меня никого нет.
ОленаЯ• 27 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Я б все одно продумала шляхи, як евакуюватися.
Як їх продумати, невідомо звідки буде загроза?
Malysh2• 27 января 2023
Ответ дляДисней_Кребо
Так обстрілюють дуже останнім часом.
І дрг ловлять.Мені тільки цікаво як ті дрг йдуть,там же все заміновано.
А зачем эти дрг заходят? Не пойму цель. Разведку и дронами сейчас можно произвести. Зачем рисковать людьми? Что вообще может сделать маленькая группа?
ОленаЯ• 27 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Видно, що ви навіть полінувалися зайти і подивитися дату реєстрації профілю.
Всього рік, якраз перед 24.02 бот зареєструвався.
автор Стрекоза любви • 27 января 2023
Ответ дляLudaSHS
Публикации в западных сми имеют место быть ради определенных целей.
В результате интервью этого, потом Резник для Гардиан и Буданова тоже, в медийном пространстве подняты темы - большей помощи военки, и мы получили ее. Танковый прорыв. Машины наступления. Ждем авиацию.

Залужный просил 300 танков для наступления, и впервые так оно гдето и будет.

Понятно, что полигоны рб готовят новые силы для рф. Понятно, что навала больше будет, тяжелая масса.
На данный момент по разведанным
Всех обученых мобиков перекидывают на восток Украины с белораши.
Я розумію, які цілі може переслідувати Залужний такими інтерв’ю. Але ж якби не було підстав, або ймовірних підстав, то так активно розмова б мабуть не йшла про надання танків і літаків. Наші партнери не лише вибудовують свою політику на довірі до Буданова або Залужного, в них є і свої інформаційні джерела. Я нікого не намагаюся переконати в наступі, на мій погляд він буде, можливо вже розпочався, або «розкачується» на Східному напрямку. Але дивно читати обвинувачення в бік своїх думок відносно того, що «Ми, егегей, зараз їх так погонемо, голими руками па танк підемо. В них нічого немає, ні снарядів, люди не навчені.» Комусь вигідно жити у світі «рожевих поні».

Людмила 007.• 27 января 2023
Ответ дляЖменя
А на февраль-март есть графики?
Графики есть. Но, что они Вам дадут? Комментировать я не могу (читайте автора выше, он абсолютно прав).
ОленаЯ• 27 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Залужний теж іпсошнік? Чи ви живете в світі рожевих поні? Якщо вам краще живеться «на лєгке», то продовжуйте свою філософію.
Він повинен стратегію будувати на найгірший сценарій.
автор Стрекоза любви • 27 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Я теж будую
ОленаЯ• 27 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Я теж будую
Ми, на жаль, нічого не можемо збудувати, бо не ясновидці.
Людмила 007.• 27 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Саме так.
ce• 27 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
В себе запитайте
Так это вы создаете зти срачные темы, не я
LudaSHS• 27 января 2023
Ответ дляMalysh2
Разведка не сверху, а внутри чего то
KatrinkaSh• 27 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Ви наступ і переломний момент різницю відчуваєте? Наступати вони і зараз намагаються, тільки якось не дуже виходить.
irach50• 27 января 2023
Тим часом в новинах
❗️путін готує новий наступ у лютому чи березні, – Вloomberg.

«Майже через рік після повномасштабного вторгнення, яке мало тривати кілька тижнів, путін готує новий наступ в Україні, одночасно готуючи свою країну до конфлікту зі США та їхніми союзниками, який, як він очікує, триватиме роками».

Посилання на наш канал
Інколи враження таке, що довго не зліземо з цих емоційних гойдалок. І медіа цьому також сприяють.
sky-labs• 27 января 2023
Велика кількість танків, авіація, озброєні ДРГ - откуда это все возьмется у них?!
LudaSHS• 27 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Я понимаю о чем вы, не все так просто и не все так очевидно.

Да , есть ресурсы - человеческие что готовит раша и уже кидает на восток и это 1 линия💫- будут наступать/ наступают.

Да, есть деффицит техники и даже патронов, рф вывозит для калаша с северной кореи, просят иран, и т д и поэтому часть общества кричит, утрировано - у них ничего нет и мы егей гей. -2 линия💫, есть основания на это по отчетам военки и то что танки снимают т-34 они , или то, что гаубицу 42/43 года привезли на фронт( не от хорошего же обеспечения)

3 линия💫- паникеры полные - нас слили, нам ничего не дают, рашка воевать будет 10 лет , у них всего завались.

Т н эти линии мнений тоже взаимосвязаны, и имеют место быть.
Но все в целом🇺🇦 - дает надежду на наше наступление в ответ, что выдержим их новое ’ наступление ’ и таки прогонис их с нашей земли.
В это верят союзники, в нас вкладывают млд дол.
lasorbonne• 27 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Те що є чим збивати, не означає, що вони не спробують її задіяти. Але намагаюся просто аналізувати можливий розвиток подій. Це не означає, що так і буде.
Що задіяти, авіацію?
Вони звісно тупі, але ж не камікадзе

LudaSHS• 27 января 2023
Ответ дляirach50
Тим часом в новинах

Посилання на наш канал
Итак статья блумберг
🤺 риторика какая? Такая как тг каналы постят?

Перевожу!✨✨

Кремль прагне продемонструвати, що його сили можуть відновити ініціативу після місяців втрати позицій, чинячи тиск на Київ та його прихильників, щоб вони погодилися на певне перемир’я, яке залишає Росію контроль над територією, яку вона зараз окупує, за словами офіційних осіб, радників і інші знайомі з ситуацією.

Навіть Путін не може заперечувати слабкості військових, які він витратив десятиліття на створення після того, як його війська втратили більше половини своїх початкових здобутків в Україні, сказали люди на умовах анонімності, щоб обговорити питання, які не є публічними. Постійні невдачі змусили багатьох у Кремлі більш реалістично поставитися до своїх найближчих амбіцій, визнаючи, що навіть утримання поточної лінії фронту було б досягненням.

Представники розвідки США та Європи ставлять під сумнів, чи є у Росії ресурси для нового великого наступу, навіть після мобілізації 300 000 додаткових військ минулої осені. Тим часом союзники України нарощують постачання зброї, готуються вперше поставити броньовану техніку та основні бойові танки, які могли б допомогти українським військам прорвати російські лінії.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2023-01-27...
Contento• 27 января 2023
Просто уехали из страны.
LudaSHS• 27 января 2023
Девочки. Советчицы, берегите ресурсы, если все гатит по нервам- берите паузы, спорт, семья, быт , работа
Питаться нарезками инфо канадов - не спать.. не спать будете при атаке дронов/ ракет, а сейчас- накапливайте хорошую энергию .
Да страшно, будущее пугает, но ваш внутренний ресурс тоже небезмежний
Ну и Богданов выше все сказал.
noree• 27 января 2023
Ответ дляLudaSHS
Разведка не сверху, а внутри чего то
Люда, добрий день!
Як гадаєте, про який «двіж» написав Ваня?
Совладелица• 27 января 2023
Ответ дляLudaSHS
Как сейчас на востоке
В рукаве нет спрятанных у них элитных девизий и тайно они не готовят супер пупер военку. Все видно.
Их наступ - это горы людей. Человеческий ресурс.
Тайно не готовят.
Явно готовят.
Почитайте, к примеру, про ’Торнадо-С’ или ТОС-2 ’Тосочка’.
Это страшное оружие. И то и другое.
LudaSHS• 27 января 2023
Ответ дляnoree
Люда, добрий день!
Не знаю
Возможно наступление это юговосток.
Вернее постоянное туда сюда. Или наши успехи в Луганской обл.
noree• 27 января 2023
Ответ дляLudaSHS
Не знаю
Возможно наступление это юговосток.
Дякую
Я подумала про наш контрнаступ і звільнення лівого берегу Херсонської
Вони готуються давно, гадаю скоро розпочнуть
Дай Бог їм сили!
Даксо• 27 января 2023
Ответ дляСовладелица
Тайно не готовят.
Явно готовят.
Это страшное оружие. И то и другое.
Вы действительно такие наивные, что думаете они уже б это не использовали? Тем более если кремлёвский карлик там топает ножками что нужно к спеху захватить Донбасс до весны. Против нас разве что только ядерку не запускали
Благодарная Свинья• 27 января 2023
Ответ дляMilesa
Вони на ЗП пруть(
Не прут.
На магическом фронте в этом направлении проведена атака против рашиков. Фронт скоро должен посыпаться там.
Даксо• 27 января 2023
Ответ дляnoree
Дякую
Дай Бог їм сили!
Русня уже зрозуміла, що їй зда, коли нам почали давати танки. Хочуть як можна більше нам піднасрати, поки вони їдуть
НамСвоюРобити• 27 января 2023
Ответ дляnoree
Дякую
Дай Бог їм сили!
Та хз, читала, що наші чекають наступу русні, щоб відбити і йти в контрнаступ, бо самим розпочинати наступ буде менш результативно.