З великою ймовірністю, цей наступ буде. Зараз є різні версії, куди вони спрямують своє військо. Київська область, Донецька, Сумська, Харківська. Ви якось готуєтесь, особливо ті, хто живе в цих регіонах? Як собі уявляєте, це буде схоже на те, що було 24 лютого? Велика кількість танків, авіація, озброєні ДРГ в місті? Які в кого думки?
KatrinkaSh• 27 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Залужний, Столиенберг, Остін. Всі вони говорять про переломний момент у війні в найближчий час. Мається на увазі повторний наступ.
Переломный момент - це коли парашківців так накриють і поженуть, що їм ніколи унітази тирити буде. А наступу не буде, тільки іпсошники на цю тему повиступають.
Сестры Гримм• 27 января 2023
Ответ дляЕкатерина27
И не исключат. Ермак его кум) вся эта шумиха против него сегодня - театр!
А я все думаю, чого ж його там тримають не дивлячись ні на що... а ось чого.
KatrinkaSh• 27 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Зрозуміло. Добре було б якби деякі порадниці теж переглядали діпстейт. Можливо б не були такі категоричні і самовпевнені.
Хоч хтось вас підтримав. А те ,що ви іпсошну тематику розганяєйте, то байдуже.... Діпстейт... Провідні військові аналітики з усього світу кажуть, що наступу не буде, а порадниці кажуть, що буде.. І кому вірити? Аж не знаю..
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 27 января 2023
Наступ вже розпочався на запорізькому напрямку. Не знаю чи допоможуть ´танкові війська´ вдруге взяти Київ за два дня?))
Олимпиада80• 27 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Видно, що ви навіть полінувалися зайти і подивитися дату реєстрації профілю.
Завжди так роблю, коли підозрюю іпсо
Ответ дляЭ-велин@
Они голые-босые и даже без веночков какое наступление зимой. Отсидятся в своих бараках все до тепла точно. Только смотрела новость, как им из Лаоса танки подогнали 45 года выпуска, почти как новые, еще от войны во Вьетнаме остались.
44 попрошу
Хоча, може, там є різних років
Krasotulka• 27 января 2023
Тревожные чемоданы собраны, куда поехать продумали, остальное от нас не зависит. вдруг, что, постараемся сразу уехать.
МимоПробегала• 27 января 2023
Тема для паніки але я готуюсь. Бо більше боюсь ракетних обстрілів ніж наступу. Підготовка у мене одна - пройшла курси з тактичної медицини
Ответ дляWendy Rhoades
я ще раніше написала, що ВЖЕ йде наступ.
Всі все читають і аналізують.
Але ви ж пишете про повторення 24 лютого, я впевнена, що такого не буде.
Всі все читають і аналізують.
Наступ идет уже. Наши и союзники ( кто помогает простть) так специально тезисы строили про наступ ради пакетов помощи военки,
Угледар и Бахмут это сейчас.
Также мобики вывозятся с Рб туда. Не остаются на севере.
Как сейчас наши их перемелят, в феврле и будет ясно какие ресурсы будут на весну у рф.
Война это качели. Движение, не будет постоянных побед, будут локальные, локальные поразки, отступления, это нормально.
Угледар и Бахмут это сейчас.
Ответ дляСтрекоза любви
Я не стверджую, що буде так само, як 24 лютого. Я цікавлюся, якщо повторний наступ буде, то як це буде виглядати.
Как сейчас на востоке
В рукаве нет спрятанных у них элитных девизий и тайно они не готовят супер пупер военку. Все видно.
Их наступ - это горы людей. Человеческий ресурс.
Ответ дляKatrinkaSh
Карта может двигаться, есть моменты линии фронта, где наши остаются, есть - где выгодно отойти.
По какой прічінє ані пєрєсталі нас баяцца?-верещить скабээва з соловьовим
Напевно тому, що вас рік вже @буть не виймаючи смішні хохли, над якими ви зверхньо шутілі все своє всрате життя
Напевно тому, що в Україні скінчилась ваша кадрова армія, а замість неї воюють парашнікі і чмоби
Напевно тому, що все у вас — або вкрадене, або симулякр
Просто саме зараз світ все це побачив так яскраво, як ніколи до того не бачив
Бо сліпошарому світу ви самі гарненько підсвітили полум´ям пожеж після ваших ракет
І світ вирішив, що цей рік цілком підходить для того, щоб ви перестали існувати, ну або принаймні ослабли до стану роздавленого хробака
Вот і всьо
Ответ дляKatrinkaSh
Залужному вірите? Чи він теж брєд говорить?
Ответ дляЕкатерина27
1500 она может получать только если это 3 взрослых, и то определенной категории. Дети (14-17) получают 420€. То есть уже арифметика не складывается. Но я не поверю никогда, что ваша подруга тратится только на еду. Имея подростка это совершенно точно. Они не болеют? Не моются? Не стригутся?….
Ну почему же. Моя подруга с 2 детьми, не подростками, получают 1500 евро. Живут в семье бесплатно, им постоянно дают вещи, продукты привозят. Она реально 1000 откладывает. Плюс она подрабатывает няней, небольшой, но заработок.
Ответ дляce
Сколько платят?
Залужний теж іпсошнік? Чи ви живете в світі рожевих поні? Якщо вам краще живеться «на лєгке», то продовжуйте свою філософію.
Ответ дляСтрекоза любви
Публикации в западных сми имеют место быть ради определенных целей.
В результате интервью этого, потом Резник для Гардиан и Буданова тоже, в медийном пространстве подняты темы - большей помощи военки, и мы получили ее. Танковый прорыв. Машины наступления. Ждем авиацию.
Залужный просил 300 танков для наступления, и впервые так оно гдето и будет.
Понятно, что полигоны рб готовят новые силы для рф. Понятно, что навала больше будет, тяжелая масса.
На данный момент по разведанным
Всех обученых мобиков перекидывают на восток Украины с белораши.
На данный момент по разведанным