Агент Пинкертона• Изменено 27 января 2023
Кого муляла винагорода для військових, все норм, зняли
Ті хто говорив, що 30т винагороди це багато і не потрібно її виплачувати тиловим, ваша година настала. Від 01.02.23 якщо ти лікар, медперсонал в пункті постійної дислокації, тобто шпиталь, оперуєш, вихажуєш поранених, дома не буваєш взагалі і спиш по 2-3 години,тобі не положено.
Якщо ти працівник військкомату , працюєш з сім‘ями полонених, загиблих, всю біль пропускаєш через себе , забув як виглядають діти не на фото - тобі не положено.
Якщо ти військовослужбовець стройової частини і у тебе 1001 наказ у бригаді за добу і твоя постіль це спальник на полу з 24.02 - тобі не положено.
Якщо ти військовий бухгалтер, у тебе дитина у чесному садочку, тому що державний не працює, а в тебе по війні ні 300 військових , а 1200 і ти береш работу на дом, то тобі не положено!
І вишенка на торті , якщо вас мобілізували, і ви попали в тилову частину, у тебе була офіційна оплачувана добре робота, ТО середній заработок не платять ще з середини 2022 року, а зарплата в частині буде 13000!!!
Тільки вдумайтесь, у військового у воюючий країні 13000!
Якщо хтось мріє про сильну, професійну армію в нашій країні - забувайте. Не буде цього.
Рік тому військові підписували петицію, щодо низького грошового забезпечення, але навіть тут писали, за що військовим підіймати? То зараз рівень буде ще нижчий.
Хто не годує свою армію, годує загарбницьку.
Ответ дляPolz
Ну чому по одній, я теж знаю багато психологів понабирали, толку від них 0. Я навіть з декількома спілкувалась, була ситуація. Роблять свою формальну роботу, тести, анкетки, там немає реальної психологічної допомоги. В 16-17 год вже вдома. За який шиш їм платити?
Ну тут либо всем убрать, либо оставить. Иначе никак. Я тоже неоднозначно отношусь к психологам, но есть и другие спецы.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляmax2013
Держава розділила всі години по оплаті на дві частини - субвенція і місцевий бюджет.
Тепер частина годин буде оплата за рахунок місцевого бюджету.
От тепер все залежить від того ,який ’ багатий’ місцевий бюджет.
Тому вже повідомили людям,що за браком коштів .....
Якось так
Не можна за законом зменшити кількість годин викладання. Ніяк. Це анріал. То вам шось не те розповідають. Можуть з’єднати дві шт одиниці в одну, якщо в людей неповна ставка.
А зменшити кількість годин не можна. Ідіть виясняйте що відбувається. Бо це все пряме порушення закону
Безимени890123• 27 января 2023
Я так бачу, що автріца, після зняття анонімів, злилася в туман. Накидала емоційний текст, вивернула з хворої голови на здорову, додала шмарклі про воєнкомів-бідось і в кущі.
Ответ дляlekon-lekon
Додайте тільки, що не у всіх містах ті звичайні садочки працюють. У нас працюють декілька садків по 3 години, без харчування, в них є бомбосховища, а в 600 тис місто наврядчи покриє потребу в догляді за дітьми ці пару садочків, тож хто може віддає в приватні. Це не від того, що зажрались, а тому що дітей нікуди діти
Дітей військових беруть без черги в держ садочки і серед року теж. Не вірю, що в місті 600 тис немає жодного садочка, який працює весь день. А де тоді діти працівників АТБ, вчителів, медиків? Ну до чого це прибіднювання, наче у військових дєвок в тилу лише є діти
Krasotka-d9fd• 27 января 2023
Ответ дляlekon-lekon
Так це так і в решти працюючих.
Светлана777• 27 января 2023
Ответ дляBejza
Считаю правильным.
Значит,вам муж еще не получил повестки.
А мой в тро с марта и всю эту зарплату они тратили на свое обеспечение!!!Даже лопаты покупали за свой счет чтоб окопы копать!
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Зато ви розумієте… в репетитора все розписано почасово. І якщо в нього урок на 15 то в 15 він той урок проведе.
Дитина вчиться на курсах англійської. За весь час уроки скасовано аж 3 рази. Коли вся країна сиділа без світла, інтернету і зв’язку.
Там також розклад уроків є. Викладачі працюють не з офісу, а з дому. Якось же находять вихід.
Учителем української мови мого сина живе в сусідньому домі. Світло не виключають ніколи. Уроки проводить раз в тиждень. Весь час якась проблема…
Я розумію. Напевно ви не хочете зрозуміти.
Ви хочете сказати, що репетитор і вчитель в однакових фінансових умовах працює? Ви серйозно?
Якщо у вашого вчителя української мови не вимикають,то це його заслуга? І вона герой бо виходить на зв´язок?
А у мене немає світла, то я поганий вчитель бо не знайшла вихід?
Ви мене вибачте, але це вже не діалог. А взагалі можна школи державні закрити. Колись де їх не існувало. І освіта була тільки сімейна, і тільки за кошти батьків. Нема коштів, немає освіти. І ніхто не винний. Економія для бюджету буде колосальна. Стільки коштів тепер буде для чергових премій і надбавок тим,хто заслужив.
Давайте зупинимося. Сенсу немає далі доводити вам очевидне.
На все добре
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не піду. Бо знаю. Немає коштів. Не платять. Ви не розумієте?
Можна викладати безкоштовно.
Ответ дляТатьяна123
Вот сейчас хаос и есть. Всем + 30 000,не учитывая степени рисков и загрузку это маразм .
Ок, возможно я не все вижу, а только людей, которые прекрасно чувствовали себя на гражданке и эта доплата хоть как-то компенсирует их, мягко говоря, неудобства. Я сейчас не про тех, кто рискуя жизнью находится на нуле и т.д.
Ответ дляСветлана777
Значит,вам муж еще не получил повестки.
А я против того, что бы военным на войне не платили? Я против бухгалтеров и военкомов
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляv_o_l_n_a
ну смотрите, работал человек аналитиком например, на нормальной работе, мобилизовался и теперь, работая бухгалтером в части, будет получать 13 тыс. Кому это понравится?
На «нормальної рАботе» за ним залишається середній заробіток.
Так шо, не переживайте так
Безимени890123• 27 января 2023
Ответ дляОленёнок
А платити за реальні години не варіант? Тобто, не за те, що папірці переглядає, а за години реабілітації. Я про психологів.
Lena24101987• 27 января 2023
Вибачте, моя знайома -комірник у військ.частині…!!!! Вибачте, за що +30тис?
Іще одна бумажки переклада, у повітряну не працює , роботу додому не бере…..і
Військовим справжнім взагалі питань немає. А таким жіночкам за що?
Krasotka-d9fd• 27 января 2023
Ответ дляPolz
А ті, хто в окопі живе, патрулюючи кордон з Білоруссю, скільки повинні отримувати? Вони не на передку, але і не вдома в ліжечку
Ваш чоловік/знайомий в окопі і йому зняли?
Військовим польовикам не знімають надбавку. Хватить тут зраду нагнітати.
Светлана777• 27 января 2023
Ответ дляBejza
Так снимают всем, и тем кто в тро,и тем кто на 3й линии фронта в окопе.....
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляЗлатка 07
Які багато де не працють
Там де працюють приватні, там і державні працюють.
Татьяна123• 27 января 2023
Ответ дляv_o_l_n_a
Все ваши знакомые которых мобилизовали , оказались бухгалтерами? Странное какое то совпадение.
Светлана777• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так шо, не переживайте так
Средний разоботок с прошлой работы сняли еще в апреле
Безимени890123• 27 января 2023
Ответ дляBejza
Правильно, а прирівнювати секретарку до солдата, ну така собі практика.
lekon-lekon• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тихо тихо тихо… тим, хто віддає життя нічого не зменшують.
А діти бухгалтерів підуть до звичайних садочків.
По вашому тільки загиблі військові вартують того, щоб гроші отримувати.
Безимени890123• 27 января 2023
Ответ дляОленёнок
В целом это замечательно, что убрали надбавку. Мы все от этого сразу начнём лучше жить! Сразу поднимется благосостояние среднестатистического украинца. А если серьезно, то все эти невыплаченные 30-ем разворует верхушка.
Та нема вже там що красти. Україна живе на гроші заходу, нема вже в Україні грошей , просто нема і все.
Ответ дляv_o_l_n_a
Ну смотрите, работал человек технологом на частном предприятии, хорошо получал, ел, спал с женой в теплой постели. Мобилизовался и тепер спит голодный в окопе. Кому это понравится?
Гражданский долг! Не слышали такого?
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляCrazy_lady
Хтось в репетитори, хтось в приватні школи, в них немає іншого вибору. Тільки країна і її майбутнє - діти залишаться у програші. І цей програш не менш страшний, ніж військовий. Різниця лише в тому, що це видно стане не сьогодні, а через 10 років(((
З 20 року в нас діти вже в програші. Бо вчителі не хочуть виконувати свої обовязки. Щас відсутність світла і зв’язку заважають, а в карантин що заважало? Тупість?