Агент Пинкертона• Изменено 27 января 2023

Кого муляла винагорода для військових, все норм, зняли

Ті хто говорив, що 30т винагороди це багато і не потрібно її виплачувати тиловим, ваша година настала. Від 01.02.23 якщо ти лікар, медперсонал в пункті постійної дислокації, тобто шпиталь, оперуєш, вихажуєш поранених, дома не буваєш взагалі і спиш по 2-3 години,тобі не положено.

Якщо ти працівник військкомату , працюєш з сім‘ями полонених, загиблих, всю біль пропускаєш через себе , забув як виглядають діти не на фото - тобі не положено.

Якщо ти військовослужбовець стройової частини і у тебе 1001 наказ у бригаді за добу і твоя постіль це спальник на полу з 24.02 - тобі не положено.

Якщо ти військовий бухгалтер, у тебе дитина у чесному садочку, тому що державний не працює, а в тебе по війні ні 300 військових , а 1200 і ти береш работу на дом, то тобі не положено!

І вишенка на торті , якщо вас мобілізували, і ви попали в тилову частину, у тебе була офіційна оплачувана добре робота, ТО середній заработок не платять ще з середини 2022 року, а зарплата в частині буде 13000!!!

Тільки вдумайтесь, у військового у воюючий країні 13000!
Якщо хтось мріє про сильну, професійну армію в нашій країні - забувайте. Не буде цього.
Рік тому військові підписували петицію, щодо низького грошового забезпечення, але навіть тут писали, за що військовим підіймати? То зараз рівень буде ще нижчий.

Хто не годує свою армію, годує загарбницьку.
v_o_l_n_a• 27 января 2023
Ответ дляТатьяна123
А если не работал аналитиком,то доплата + 30 бухгалтеру тоже была. Вот и считайте сколько людей получали доплату за просто так.
не знаю про просто так, тех, что знаю - работают интенсивно, нагрузка нормальная, даже повышенная.

промокашка• 27 января 2023
Ответ дляLyudmyla_
Энергетика в нашей стране это частная собственность. Государство к выплате зарплат энергетикам не имеет отношения. Да и не очень эти энергетики спешат ремонтировать.
Вот это вы загнули конечно , энергетики в нашей стране реальные герои , оно еще горит а они уже на посту чинят и т д , а сколько есть таких что не могут пост свой оставить и в укрытие уйти ? Мне кажется их тоже нужно к военнослужащим прировнять в этой ситуации
svett1981• 27 января 2023
согласна со всем, кроме бухгалтера, она также может работать удаленно и присматривать за своими детьми, как и обычные бухгалтера.
Ну и многие нормальные работодатели сохранили средний заработок, несмотря на изменения в законе, у нас платят всем, хоть и оклады у некоторых более 100000 грн
v_o_l_n_a• 27 января 2023
Ответ дляТатьяна123
Нужно доплачивать премии в зависимости от ситуации. А не всем подряд. На одного такого, как вы написали, тысячи тех кто за сотни киллометров от фронта, живет привычной жизнью+ доплата
в армии нужен формализованный подход, если там позволить решать индивидуально - это будет полный хаос!
alyona_niki• 27 января 2023
Ответ дляПросто болталка
Особливо шкода працівників військомату і бухгалтерів. Плачу гіркими сльозами.
У меня такие знакомые бухгалтера нац гвардии бухерят , шо лоси и получали , как-будто они на передовой
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляmax2013
Знімає місцевий бюджет. І це не залежить хто працює,хто ні.
Нові умови фінансування з січня 2023 року.
Як ви це уявляєте? У вчителя молодших класів як знімуть часи? Чи у вчителя з повною загрузкою?
Элли Иванова• 27 января 2023
Ответ дляLyudmyla_
51 процент акций Укренерго принадлежит государству Украина. Сколько людей гибнет на подстанциях вам рассказать? Или сами погуглите?

Татьяна123• 27 января 2023
Ответ дляv_o_l_n_a
Я вас удивлю, но наргузка у бухгалтеров у всех большая зачастую. Но за это не должно быть доплаты как военным.
drimka1979• 27 января 2023
це так само як поліція отримувала ковідні і судилася без кінця, бо все мало. Самі бідні і нещасні. Саме більше себе наражали. От кондуктор в тролейбусі чи продавець в магазині не наражається. А вони, бідолашні , наражаються.
Всі хто на 0 - військові, медики, енергетики... всі мають отримувати нормальну оплату.
п.с. Я не кажу що все чисто і прозоро. І знаю хто не отримував, бо не мав контакту, а був на 0. І т.д. і т.п. але те що перераховано, то все вірно зробили.
Krasotka-d9fd• 27 января 2023
Ответ дляпромокашка
Ну дивіться, енергетик енергетику різня.
Чому енергетик в пгт буде отримувати надбавку? Там якийсь стратег об´єкт, що в нього може потрапити ракета? Ні.
Значить виплати потрібні лише деяким категоріям енергетиків.
Татьяна123• 27 января 2023
Ответ дляv_o_l_n_a
Вот сейчас хаос и есть. Всем + 30 000,не учитывая степени рисков и загрузку это маразм .
Krasotka-d9fd• 27 января 2023
Ответ дляdrimka1979
Так хто на 0 з них і не знімають.
Scylla• 27 января 2023
Ответ дляlekon-lekon
Енергетики працюють у приватних компаніях, а ЗСУ державна....щось є спільне? Тут можна тільки вчителів і медиків порівнювати
І що, вони отримують гідно своєї праці, ризикуючи життям, на відміну від бухгалтерів. Доречі, військомати - теж приватні компанії у нас.
Але я не проти і підняття зарплатні медикам. Медики, які не в ЗСУ, але прифронтовій зоні, оперують, опікуються так саме. Тому, наголошую, питання треба ставити ширше.
max2013• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я не уявляю. Я точно знаю.
Години вчителя складаються з інваріантної та варіативної складової. Інваріантна- субвенція, варіативна - місцевий бюджет.
Повна ’ нагрузка’ тут взагалі ні до чого.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляmax2013
Господи. То репетитор коли виходить на зв´язок?
Напевно коли він є,той зв´язок.
А не по розкладу уроків.
Ви не розумієте простих речей?
Зато ви розумієте… в репетитора все розписано почасово. І якщо в нього урок на 15 то в 15 він той урок проведе.
Дитина вчиться на курсах англійської. За весь час уроки скасовано аж 3 рази. Коли вся країна сиділа без світла, інтернету і зв’язку.
Там також розклад уроків є. Викладачі працюють не з офісу, а з дому. Якось же находять вихід.
Учителем української мови мого сина живе в сусідньому домі. Світло не виключають ніколи. Уроки проводить раз в тиждень. Весь час якась проблема…
lekon-lekon• 27 января 2023
Ответ дляCrazy_lady
Чим далі, тим страшніше. Ми жалілися, що вчителі погані, тепер не буде ніяких(((
В нашій школі пункт незламності, вчителі додатково ще чергують. На початку війни створили склади з харчами, вчителі все це грузять, це при тому, що познімали всі доплати. Який репетитор працює в таких умовах? Я бачу, що наша держава не заслуговує ні на нормальних військових, вчитеоів і медиків.
Безимени890123• 27 января 2023
Ответ дляпромокашка
І те, що повторно прилетить під час ремонту, ой як вірогідно. Але ж лагодять. І це теж робота на дворі, в важких умовах.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляCrazy_lady
А як можуть зняти години? Є кількість дітей і предметів, тобто кількість годин відома. За рахунок чого години можна зменшити?
Не можуть зменшити, ніяк.
max2013• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Хто від школи далекий, той зрозуміло,що цих тонкощів не знає.
А окрім цього моменту ще зменшили до мінімуму за престижність.

Cat88• 27 января 2023
Ответ дляdrimka1979
Полиция не получала ковиднве, было только постановление, ну может командиры и то сомневаюсь
Оленёнок• 27 января 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
У меня у мужа психолог получала,все надбавки,какой от нее толк,иногда только анкетки раздавала,да об начальника терлась
В все - это психологи вашего мужа? По одной овце будем судить о всех?
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляmax2013
Ви вчитель? Ви знаєте про нарахування заробітної плати ?
Я не вчитель. Но так, знаю.
І також знаю, що часи зменшити ніяк не можуть.
Безимени890123• 27 января 2023
Ответ дляKrasotka-d9fd
Доплата за виїзд на аварійний об´єкт.
Bejza• 27 января 2023
Военный бухгалтер, работающий в кабинете хочет получать тоже, что и парни на войне?.....
космея• 27 января 2023
Ответ дляНерадистка Кэт
Согласна. Смысл таким получать надбавки....
В кожній частині є посади, на яких по суті нічого не роблять, тільки штани просижують на роботі.
Bejza• 27 января 2023
Ответ дляЛетчица
Працівники військкоматів бідні нещасні ?
Де?
Покажіть хоть одного
Біль він пропускає через себе ..
шось ви загнули
И бухгалтер бидося, кнопочки в экселе нажать
Oasis in the Desert• 27 января 2023
Ответ длясоева-сысоева
Сняли не только с военных. В госслужбе оставили одни оклады.
Касаемо военных, естественно, нужно разбираться, с кого снимать, а не со всех подряд.
Оклады, я думаю, отставили только рядовым. Топам ничего не сняли.
Polz• 27 января 2023
Ответ дляОленёнок
Ну чому по одній, я теж знаю багато психологів понабирали, толку від них 0. Я навіть з декількома спілкувалась, була ситуація. Роблять свою формальну роботу, тести, анкетки, там немає реальної психологічної допомоги. В 16-17 год вже вдома. За який шиш їм платити?
lekon-lekon• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тихо тихо тихо… тим, хто віддає життя нічого не зменшують.
А діти бухгалтерів підуть до звичайних садочків.
Додайте тільки, що не у всіх містах ті звичайні садочки працюють. У нас працюють декілька садків по 3 години, без харчування, в них є бомбосховища, а в 600 тис місто наврядчи покриє потребу в догляді за дітьми ці пару садочків, тож хто може віддає в приватні. Це не від того, що зажрались, а тому що дітей нікуди діти
Krasotka-d9fd• 27 января 2023
Ответ дляБезимени890123
Доплата за виїзд на аварійний об´єкт.
Так