Доброго дня. Мені недавно ампутували гомілку. Отримав протез але він сильно натирає культю так що появляються великі водяні пузирі. Може хто підкаже як їх швидше позбуватись і чим лікувати.
Чтооооооооооо?• 27 января 2023
Вам лікар мав сказати. Там є якісь гелі для пом´якшення, спеціальні вставки під протез
Ответ дляЧтооооооооооо?
дякую
Ответ дляСпайдерВумен
Йоддіцерін добре заживляє рани. Порадьтеся з лікарем.
дякую
СпайдерВумен• 29 января 2023
Можна ще таблетки стрептоциду розтерти в порошок і присипати рани, він добре заживляє і підсушує. Є мазь стрептоцидова, але вона на жирній основі, як на мене то не така дієва. Але лікар підкаже, що буде краще в Вашому випадку.