Чу Ча• 27 января 2023

Ваши любимые парфюмы из люкса?

Скажу сразу: ниша с ароматом йода и асфальта по цене самолёта не интересует) Поделитесь, пожалуйста, отзывами на своих фаворитов из люкса) Всем спасибо)
Простецкая• 27 января 2023
Ответ дляЧу Ча
Очень жаль... Желаю Вам полные коробочки хотелок и новинок
Та все буде!!! Доречі Брокард відновив роботу онлайн магазину. Я наприкінці серпня заходила у магазин, то напівпусті полиці, майже нічого не було. Ото була печаль. Так я не розгубилась та зайшла у Кіко

Неугомонная• 27 января 2023
Ответ дляПростецкая
Я зробила замовлення днями )) Зателефонували підтвердили. Через день скасували.
Залишки розпродають
Простецкая• 27 января 2023
Насправді найулюбленіші за всі часи ось ці Dior Addict Eau Sensuelle. Вперше я купила Dior To Life в якомусь дьютіфрі, навіть не пам‘ятаю у якій країні. Але то була лімітка, ці максимально на них схожі на них і я вже багато часу не бачу їх у продажу
Простецкая• 27 января 2023
Ответ дляНеугомонная
Залишки розпродають
А я вже зраділа, що вони оживають
Печенюшка• 27 января 2023
пудра и румяна Givenchy, тональный clinique и максфактор, тени для бровей Chanel, тушь виктория сикрет. и еще полная косметичка всякого барахла. пускай будет
Луноликая Вика• 27 января 2023
Ответ дляKlodia
1. Живанши «Very irresistible”, которые Лив Тайлер рекламировала. Роза в чистом виде! Обожаю!
2. Диор все варианты мисс Диор
3. Гуччи «Envy”
О, і я любителька старичків з 2000х
Мені вони цікавіші ніж новинки, які важко розрізнити
Голубая фишка• 27 января 2023
Ответ дляБочка порохУ
Lancome Miracle
Скажите, вы давно покупали миракль? Говорят, у них формулу меняли. У меня были в начале 2000х, очень мне нравились. а вот сейчас сомневаюсь покупать или они уже другие.
Кишмишная Мая• 27 января 2023
Ответ дляПростецкая
який у Вас чудовий кошик для парфумів, дякую за ідею-)))
По темі. Універсальний і дуже мені подобається Versace Versense подобається їх же Eros, люблю ніжно Chloe edp, Donna Trussardi, Delicate Rose, солоденький ягідний Amethyst Lalique, класичний Euphoria CK і їх квітковий Truth на весну-літо, радісний цитрусовий Mandarine basilic Guerlain на всі пори року.
Кишмишная Мая• 27 января 2023
Ответ дляПеченюшка
в тему про косметичку-))?

Гигиенишвили• 27 января 2023
Ответ дляНеугомонная
Зараз ці у фаворитах. З Elie Saab вже довго не можу зіскочити на щось новеньке ))
Як вам стійкість елі сааб? Бо я їх на собі через годину вже не чую. А так хочеться)
Неугомонная• 27 января 2023
Ответ дляГигиенишвили
Я чую на речах навіть після прання ) Але мушу сказати, що попередні флакони, куплені в дьюті фрі - мені здається, більша стійкість була (
Гигиенишвили• 27 января 2023
Ответ дляНеугомонная
А останній де купували?
Неугомонная• 27 января 2023
Ответ дляГигиенишвили
А останній де купували?
Нотіно, кілька місяців тому. Можливо, й формула змінилася чи мій ніс ))
Гигиенишвили• 27 января 2023
По темі з люксу мої любимчики Givenchy Irresistible, Carolina Herrera Good Girl, Nina Ricci Rose Extase, Dior Hypnotic Poison, Reminiscence Dragee, Narciso Rodriguez Narciso Rouge
Простецкая• 28 января 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Кошик довго шукала, бо набридло все це переставляти як пил прибираю. А купувала в Юску