Olgusya• 27 января 2023

Бани на фейсбуці. Хто це робить?

Фейсбук встановив автоматичні алгоритми на зчитування таких слів, як русня, москаль, кацап, орк, чи на коментар треба, щоб обов´язково хтось поскаржився?

Ну ось у мене повний бан на три дні за цей пост - навіть не за слова орк чи русня, а за цитату слів рашистів. Тобто обзиваються рашисти, а банять українців. Що це за репресії?!
Nature is a miracle• 27 января 2023
Скарга матрьошки
Чашечка чая• 27 января 2023
Наверное, за оскорбление людей
happy camomile• 27 января 2023
Ахаха,пропустить через Рыжика можно абсолютно всё,даже самую лютую дичь.Но с покупного акка и не постом,а в рекламе.Но там надо уметь заклоачить креос.Я бы вам показала,но здесь нельзя.
Ну а так да,личку бдите,иначе забанят или ограничат постить и рекламироваться и нужно будет с нового железа регаться.
автор Olgusya • 27 января 2023
Ответ дляhappy camomile
Навіть лічку??? Херасє...
автор Olgusya • 27 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Наверное, за оскорбление людей
Це ж не я ’оскорбляю’, а рашисти. Я переказую їхні слова, щоб усі бачили, які вони кончені
ПЛЮС-МИНУС• 27 января 2023
Мордокнига совсем чокнулась. Банят за слово педик. При том, что комменты там очень злые всегда. Не пишу там. Надоело.
KozaNostra_I• 27 января 2023
Ответ дляOlgusya
Навіть лічку??? Херасє...
Вы думали, что Facebook не может читать личку вашу?
автор Olgusya • 27 января 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Він ліво-екстремістський. Типу за рівноправʼя, але по суті неперебірливість
Amira-a• 27 января 2023
Если бы вы ретранслировали как-то помои в адрес украинцев, то тоже бы удивились бану?
ksenichka_ksenia• 27 января 2023
А в мене інше питання. Чому Фб так настирно мені пропонує росіянські групи? Типу «ето я і мая бабушка напєклі пірагі», «сматрітє какая у меня рассада», «паддєржитє мєня» і фото якоїсь дитини. А ще купа «а помнітє» і щось совкове на фото. Аж бісить. Тицяю на хрестики, але щось розумні алгоритми Фб не розуміють що мені те гівно не треба
автор Olgusya • 27 января 2023
Ответ дляAmira-a
Я ретранслюю те, що кажуть на нас орки. Це звичайна жага справедливості та огласки
happy camomile• 27 января 2023
Ответ дляOlgusya
Навіть лічку??? Херасє...
Та легко