Доброго дня. Підкажіть, як відбувається доставка товару із німецького магазину DM? Яким перевізником ? Дякую
Я смотрела пару лет назад, у них доставки за пределы Германии не было. По-моему, там либо самовывоз из магазина, либо адресная доставка. Через мейлфорвардера не получится. Как вариант, если есть знакомые, попросить их купить и отправить перевозчиком. Ассортимент там хороший, конечно и цены смешные.
Online_shopping_• 27 января 2023
Якщо в Україну з Німеччини, то чудово везеться любим перевізником: Покупка, Міст та інші
Online_shopping_• 08 февраля 2023
Ответ дляt@nya0108
Доброго вечора. А Ви зареєстровані на сайті dm? Можливо знаєте як правильно ввести адресу при реєстрації ?
Дякую
Якщо Ви маєте адресу МФ і у Вас є особистий кабінет, то ви вводите всі дані, які зазначені в кабінеті. На самому сайті все дуже просто. Реєструєтеся і у відповідних строках вводите особистості дані.
Все. Там зовсім все просто