Сирожено_пирожено• 27 января 2023
Водафон
Мамі підвищили тариф до 175 грн, перевела у понеділок її на найдешевший тариф за 145 грн, у п’ятницю прислали смс про здорожчання. Кінець історії
У сільпо продається стартовий пакет yezz , наче 80 грн/міс і дзвінки на водафон безкоштовно, 6 Гб інтернету. Може комусь стане в нагоді.
Я люблю транзисторы• 29 января 2023
Дякую.
А хто пояснить - чому контракт Водафон значно дешевше, ніж передоплата за той же обсяг послуг ? в чому підвох ?:)