Ноги от ушей• 27 января 2023

Хто дома робить горячий шоколад?

Поділіться рецептом) Сто років тому пила, щось згадалось, наче смачно було. Взагалі, хто що п‘є, полюбляє? Я п‘ю чай або кави тільки заради солодкого))
Результат:
вже голосів: 91
25 (27.47%) Кава з молоком, вершками
16 (17.58%) Чай чорний
14 (15.38%) Кава чорна
12 (13.19%) Чай зелений
8 (8.79%) Щось на травах
6 (6.59%) Бухлішко вихідного дня)
5 (5.49%) Чай фруктовий
5 (5.49%) Соки, компоти
Аннуитет• 27 января 2023
Нужно несколько вариантов ответа. Утром -кофе, вечером-чай, по выходным-вино
Беговая дорожка для носа• 27 января 2023
Утром черный чай, днем выпиваю чашку латте 0,5л и потом до вечера зеленый и черный чай, много.
Люблю кетчуп• 27 января 2023
Воду)) я водохлеп, утром кофе и днем чаи-все. Сладкие напитки не пью, от них только дикая жажда, я ими нп напиваюсь, но могу за целый день 5 -6 л.компота вдуть сладкого и не кушать..а потом как ’ такая опухшая красавиццца’ 😂
Пукимончиг• 27 января 2023
Розтопити шоколадку
Пам´ятаю як я колись зайшла з майбутнім чоловіком в хороший ресторан,це ще було на початку наших відносин, не пам´ятаю що замовляли,але на десерт я захотіла гарячий шоколад) я думала,що принесуть мені напій,а мені принесли в красивій склянці розтоплений шоколад,який можна було їсти ложкою))))) смачно,звісно,але неможливо було доїсти,таке було відчуття,що вони 5 плиток розтопили))))
Mede• 27 января 2023
Мій рецепт гарячого шоколаду:

Сухі вершки або молоко - 200 г
Какао-порошок - 100 г
Цукор - 200 г
Ванільний цукор - 5 г
Все висипаю в одну банку, добре перемішую. Для приготування напою - 4 чайні ложки суміші на стакан кип´ятку або гарячого молока. Дуже смачно
АсобеннАя• 27 января 2023
а де в опитуванні гарячий шоколад?
НуКаНаКа• 27 января 2023
Утром вода с лимоном,потом кофе,вечером зеленый или травяной чай,без ничего,тем более без сладкого
в течении дня вода,много воды,если есть,то и компот могу выпить
Ромашкинная• 27 января 2023
Я кефир купила ,чай и кофе вредно
автор Ноги от ушей • 27 января 2023
Ответ дляПукимончиг
Розтопити шоколадку
Ага) я ще подумала в такій малій чашеці принесли, а він такий насичений, густий, що я ледве допила чи доїла))
автор Ноги от ушей • 27 января 2023
Ответ дляРомашкинная
Я кефир купила ,чай и кофе вредно
Про кефірчик забула, але мені більше геролакт подобається або ряжанка. Я кішці купую, а потім і сама п‘ю)
автор Ноги от ушей • 27 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
а де в опитуванні гарячий шоколад?
Гарячий шоколад - чекаю рецепт) Та я подумала, що його не п‘ють щодня)
Лорка-хлорка• 28 января 2023
Ответ дляНоги от ушей
У Львівській шоколадній майстерні подають саме розтоплений шоколад, густий та солодкий . Пити( вірніше їсти ) це неможливо