Розавенная• 28 января 2023
Хто одружував дітей? Є тут мамонти?
Скільки дарували їм на весілля?
Гидроусилитель руля• 28 января 2023
Ответ дляРозавенная
Де їх взяти?...
Выше писали - 1тысяча долларов/евро. Я считаю, что при скромных доходах - это хороший подарок. Если возможности совсем нет, то хотя бы 500
Ms. Анонимная• 28 января 2023
Свекруха зі свекром нічого не подарували. Спитала ’а якщо я гроші подарую, то на що ви їх витратите?’
І на цьому все ))
КондуктЕр тролейбуса• 28 января 2023
Ответ дляВиннипуховна
Да всё не так
Конкретизируйте, в том посте есть инфа о том что сын сказал что с суммой меньше чем*’ на свадьбу не пустит?
То что мама и крестная желают подарить подарок получше чем имеют возможности и для этого суетятся это абсолютно их право, не думаю что они жениха в свои планы посвящали
Лорка-хлорка• 28 января 2023
Автор, я думаю, нормально буде від 10 тис. грн і вище.
Або просто частину витрат оплатити.
3@йk@• 28 января 2023
У людей різні можливості.
Хтось квартиру, хтось плед та подушки.
Мої батьки дарували квартиру,(не велике місто) оплатили весілля. Брали кредит.
Брат через три роки розвівся, а кредит ще не весь був погашений.
Тому, моя думка, не треба вилазити зі шкури. Є можливість даріть, ні значить ні.
В мене весілля не було. Я відмовилася.
Хтось квартиру, хтось плед та подушки.
В мене весілля не було. Я відмовилася.
Вездевлазиющая• 28 января 2023
Ответ дляЛедиДи
Мы дочке оплатили всю свадьбу,наряды ей и ему,кольца. Ну,молодым хотелось свадьбу. Не большая,человек 30,но выгребли все деньги,что были. Молодые что-то своё добавляли по мелочи. Ну и квартиру им оставили,без ремонта, правда,но со всей начинкой. А с той стороны ничего,даже подарка на свадьбу не было. Вот так...
А зачем выгребать до последнего????
Вездевлазиющая• 28 января 2023
Ответ дляРозавенная
Якщо вас так гнобить моє запитання і ви вважаєте його недоречним, не читайте, не приймайте участі в обговорювані теми. А мені люба відповідь людей допоможе
Автор розумієте , вище голови не стрибните.
тут треба розуміти який у вас дохід в сімї і коли весілля. Якшо дохід 50 тисяч загальний і весілля через 4-6 місяці то треба відкладати по доларів 200. Я думаю що якщо є можливість подарувати- тисяч 20 то це достойно дуже.
Я згадала що саівробітниця видавала доньку але не подобався наречений. То до весілля відкрила рахунок і поклала доньці на депозит 30 тис грн. а на весілля подарувала їм мікрохвильовку. Потім ці гроші дуже знадобилися- бо наречений козел((
Треба розуміти чи треба те весілля- якщо діти хочуть машину- краще докласти гроші.
У нас просто було все і машинамі квартира до шлюбу. Чоловік одружувався готовим до сім´ї. Нам було по 30. Ми не тягнули гроші з батьків. І чесно нам було не важливо скільки нам вони подарують.
А ще у нас на весіллі були дуже близькі родичі. Нікого чужого і зайвого як то подруги чи колеги мами чи свекрухи. Ми робили - ми платили- ми складали списки.
Двоюрідний брат чоловіка одружував в 15 році доньку (18 років) він дуже заможна людина
А хлопець з бідної сімї
Але донька вагітна була.
Оплатив весілля на 100 осіб подарував 1к квартиру а вони розійшлися через 6 місяців.
Зараз каже- я й так знав що буде , краще б ці гроші вклав би їй на депозит .кому воно треба було.
А хлопець з бідної сімї
Але донька вагітна була.
ЛедиДи• 28 января 2023
Ответ дляВездевлазиющая
А зачем выгребать до последнего????
Ну,потому что не хватало. Вот и выгребли.
Нетутешня• 28 января 2023
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
А что непонятно, автор хочет хоть +- понимать, сколько родители на свадьбу детям дарят
А если ничего не дарили? Были объективные причины.
У знакомого жена в институте онкологии лежала, когда сын с невесткой расписались. Гулянки не было, им вообще не до гуляний было, на кону стояла жизнь жены/мамы/свекрови, нужна была куча денег на лечение. Все знают, сколько у нас в стране стоит лечение онкологии.
То они плохие родители после этого или что?
Нетутешня• 29 января 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Сестра поки збирає гроші, син зробив пропозицію, але почалась війна і відклали
Просто по можливості купляє долари
Пару тисяч $ думаю +-
Я хрещена вже нервую скільки норм, щоб жлобом не виглядати)))
Думаю десь 500
Просто по можливості купляє долари
Пару тисяч $ думаю +-
Думаю десь 500
Т.е. если Вы крёстная, то надо из трусов выпрыгнуть и почку продать, лишь бы ’жлобом не виглядати’???
Если что, у меня 3е крестников, никто из них пока не женат, и у меня даже мыслей нет, что им надо по 500 баксов на свадьбу дарить. Сколько будет у меня возможность на тот момент, столько и подарю.