Пошаманю• 28 января 2023
Давайте вспомним смешные истории или советчиц
Какие истории вам запомнились новые? Не валера, люба, курка, качели, а новые?
Какие советчицы вам запомнились?
Кто сейчас на слуху?
Чем живет сейчас советчица и аудитория? Историями какими?
Какие советчицы вам запомнились?
Кто сейчас на слуху?
Аноним Анонимыч• 28 января 2023
Теми про їжу. Як зекономити на їжі. Оті всякі ратички, пупки, язики) Теми з чеками з покупок. Типу затарилась дешево. І рознос, що нічого ж не купила
Кима_кепка• 28 января 2023
Ответ дляПошаманю
Плафон вскрыл что тердор сама о себе писала, тролила советчиц. Врунишка.
А мася показала литцо
нє, з плафоном реальна історія бо потім дорофеєва відписувалася. Хоча і плафон теж створював тему.
Пошаманю
• 28 января 2023
Ответ дляАноним Анонимыч
Не сильна в японській поезії. Але я думаю, ми зараз допишемо)))
Ранок
Пора пити каву
Видавити з себе ’ роззявву’
Утрішню таку
Пора пити каву
Видавити з себе ’ роззявву’
Утрішню таку
Красота неземная• 28 января 2023
Ответ дляОднозначно
Та ну..
Нудятина
Згодна. Він хоч і плодовитий), але не вміє розвинути тему, в результаті, вони кінчаються не почавшись. Кількість, не значить якість. Я вже їх пролистую, навіть не заходячи.
Кима_кепка• 28 января 2023
Ответ дляСернаМоисеевна
Сегодня?
Щосбь тільки що в новинах юуло, але чула краєм вуха. Два теракти - тегеран й ізраїль (це хоч не одне й те саме? Я географію прогулювала
Пошаманю
• 28 января 2023
Ответ дляКима_кепка
Плафон це теодориха? Так писала коли тема впала, писала про сеье в 3 му лиці
Аноним Анонимыч• 28 января 2023
Ответ дляПошаманю
Ранок
Пора пити каву
Видавити з себе ’ роззявву’
Утрішню таку
Пора пити каву
Видавити з себе ’ роззявву’
Утрішню таку
О, тут і творча тема була. Хтось свої творіння викладав)
Кима_кепка• 28 января 2023
Ответ дляПошаманю
Так. Тема я так розумію реальна. Не трольна. Писала теодор з декількох акків.
Пошаманю
• 28 января 2023
Ответ дляСернаМоисеевна
Сегодня?
Тяжелый теракт в Израиле. Вечером в пятницу, 27 января, террорист зашел в синагогу на бульваре Неве-Яаков в Иерусалиме и открыл огонь по молящимся. В результате стрельбы погибли 7 человек и еще несколько оказались ранены. Среди них 70-летняя женщина (в критическом состоянии) и 14-летний ребенок. Террорист ликвидирован.
Аноним Анонимыч• 28 января 2023
Ответ дляZelenkа
Кота погодувати
Кіт задоволений
Ранок вдався
Кіт задоволений
Ранок вдався
Слухайте, а яка у вас кава?) Тре собі дістати
Ответ дляПошаманю
Пздц....
Кима_кепка• 28 января 2023
Ответ дляАноним Анонимыч
Так місцеві жіноки ратиці їдять тільки з під омару
Пошаманю
• 28 января 2023
Ответ дляКима_кепка
Вона спалилася зі свого
Анонимно писала від себе. За ідіоток примає советчиць
Аноним Анонимыч• 28 января 2023
Ответ дляПошаманю
Вона спалилася зі свого
Той варіант, коли я зовсім не в курсі про теодори плафони
Кима_кепка• 28 января 2023
Ответ дляПошаманю
Вона спалилася зі свого
Ну вона сама себе підтримувала. Хто ж тебе тут підтримвє як не ти сама?
Аноним Анонимыч• 28 января 2023
Ответ дляZelenkа
Купила на базарі в контейнері, де кава-чай з Європи, арабіка зерно, а шооо?))) Вам купити теж і вислати?
Ага, а я вам віддячу, віршиком
Треба собі на базар, купити якоїсь трави для натхнення)
СернаМоисеевна• 28 января 2023
Ответ дляПошаманю
Ужас какой(
Аноним Анонимыч• 28 января 2023
Ответ дляZelenkа
І я цей момент провтикала
А плаття длінноєба.... пам´ятаєте?
дЫнька• 28 января 2023
Мне запомнилась тема, как покупатель оплатил продавцу за товар, а продавец пишет - доплатите 2 грн.комиссии, мне без них зашли. И там такое началось - разборки и выяснение.

Ещё беременная девушка заказала товар, по-моему, до войны ещё было дело. А ей в описании в накладной написали 200. У неё была истерика - типа груз 200.

Кима_кепка• 28 января 2023
Ответ дляАноним Анонимыч
Жила собі дівчинка Оля, яка мала три акки на порадниці. Прийшла вонадо косметичної кліники і розбила головою плафон. Адміністраторша сказала їй сплатити. Оля обурилася і зробила тут тему. Потім тему зробила адміністраторка. Потім тему зробив клон Олі. Потім тему зробив розбитий плафон. Потім власниця кліники.
Я все правильно написала, хто слідкував за тією драмою?
СернаМоисеевна• 28 января 2023
Ответ дляАноним Анонимыч
А плаття длінноєба.... пам´ятаєте?
Та, то было до слёз)))
А это: коВточки, лиВчики, поедки?
Ну и: продам платье бренда KEEP AWAY FROM FIRE ))))
А это: коВточки, лиВчики, поедки?
Аноним Анонимыч• 28 января 2023
Ответ дляZelenkа
Я ще чаїв карпатських набрала, заборісті такі
То може ті творчі теми, ваші? Але там по-моєму мужчина писав