Пошаманю• 28 января 2023
Давайте вспомним смешные истории или советчиц
Какие истории вам запомнились новые? Не валера, люба, курка, качели, а новые?
Какие советчицы вам запомнились?
Кто сейчас на слуху?
Чем живет сейчас советчица и аудитория? Историями какими?
Какие советчицы вам запомнились?
Кто сейчас на слуху?
frumoasa17• 28 января 2023
Ответ дляМуроводчица
А закрытый купальник?
Или Вы ноги имели ввиду?
На ногах він не закриє. Думаю або прибрати або тату зробити, але стільки за площею буде, що капець.
Выручалка• 28 января 2023
Людмила из Ледыхова запомнилась, у нее была не одна тема и рааследованме со стороны советчиц.
Nyavka_mavka• 28 января 2023
Ответ дляZelenkа
Сьогодні і бурі ще? Я борща поставила варити, хочу ще пиріг заливний з тістом філо - тут тема велика була колись про нього. В Сільпо по 37 грн 500 г, відразу напишу)))
Це тема така велиииииика була років 5 тому десь на НР свята. Ще пам‘ятаю про туалетний папір. Де всі прінцеси, хто обухівською не треться?
А дайте рецепт заливного пирога
Nyavka_mavka• 28 января 2023
Ответ дляZelenkа
Не дам, бо сама не нагуглила ще, це тут писали, що таке тісто - для заливних пирогів. У мене буде курка, гриби і сирно-сметанний соус. Я по випічці - 0, буду пробувати)))
А, ясно)) я з тістом філо багато що робила, а заливний ще ні. Тому і цікаво, не дуже уявляю як воно має бути))
Ошеламиссимо• 28 января 2023
Ответ дляZelenkа
Ага, зараз напишу на загал)
Це точно) Гадаю, що Ви - Олена
Дуже імпонуєте мені тут)
Ошеламиссимо• 28 января 2023
Ответ дляZelenkа
Ні, не Лєнка, дякую)) А ви до нас в Хвилювалочки заходьте наприкінець, там і роззнайомимось
Дякую))
Я там теж сиджу інколи.
Котів звідти знаю, мабуть, краще за хвилювАлочок))
Я там теж сиджу інколи.
Ответ дляZelenkа
Я тут)) не труся досі. Треба менше жерти, щоб рідше біленьку використовувати

Nyavka_mavka• 28 января 2023
Ответ дляZelenkа
То його спочатку підпекти і потім начинку чи все відразу? Тепер я буду питати, бо вперше купила, знижка ж
Не знаю, піду теж гуглити
я найчастіше кладу якусь начинку, загортаю і на гриль. Тісто таке хрумке виходить
в духовці ще типу роліні з яблуками і сиром запікала, теж смачно
дЫнька• 28 января 2023
Ответ дляПомидорина

3!!! грн!!!и плащик за 700
И жестко переклинило обеих. Покупатель пишет - тогда я не буду покупать, верните деньги, продавец что-то тоже ей отвечал. Не помню чем закончилось - продавец отправила ей вещь?
Ответ длядЫнька
Там в ФБ познаходили всіх друзів продавця)))
Але, по правді кажучи, права таки покупець. Вона написала повернути гроші, і ті три гривні вирахувати, а продавець упорото почала клавати про ’деньги уплочені товар вислат’
Помидорина• 28 января 2023
Ответ длядЫнька
Да, отправила)Но та требовала обратно деньги, угрожала полицией