Дежурняшная• 28 января 2023
Ніготь, грибок. Порекомендуйте на Саксаганського.
Доброго ранку, шановні пані! Порекомендуйте лікаря в шкірвендиспансері на Саксаганського в Києві. Грибок нігтів, втомилася боротися. Зішкріб здавала, антимікозні ліки п´ю відпрвідно до аналізу. А ще колись було лікування лазером.
Дякую за допомогу!
Я у Алексея Тарасовичв была. Перед этим у них же в здании на педикюре, мастер сказала по анализу грибок, лечение у Тарасовича. А он опроверг и назначил три месяца мазать ноготь ретинола ацетат. И обязательно сделать фото до/после.
Я пару недель мазала и забыла. Поэтому фин.результат не скажу
Ещё у них в подлог женщина...мне не понравилось,
Дежурняшная
• 28 января 2023
Ответ дляlike it
Спасибо
Ластоноша• 28 января 2023
А які ліки п´єте? Тербінафін найефективніший, тільки тоеба курсами пити.
Дежурняшная
• 28 января 2023
Ответ дляЛастоноша
пила Тербінафін три місяці кожен день і толку нуль. Повернулася до пульс-курсів ітраконазолу