Здрасьтенька• 28 января 2023
У кого соціофобія, як ви живете? Ким працюєте?
Здрасьтенька
• 28 января 2023
Ответ дляМира всем
А мені подобається життя відлюдника) я навіть живу в такій місцевості де три ’каліки’. Ходжу тільки в гості до батьків. Не спілкуюсь ні з ким. В соц мережі тільки з одною дівчиною. Є чоловік . Ще теж боялась телефонувати, страх якийсь.... Але коли потрібно було по лікарням, то прийшлось телефонувати і воно якось трохи впевненість появилась. Робота в мене взагалі не повязана з людьми. 😁 за ворота будинка можу не виходити місяць.
Але думаю що це мій тип такий🤔🤔🤔
О, я коли приїжджаю до батьків у село, то також за ворота не виходжу)
75В• 28 января 2023
Автор, а сколько Вам лет?
Я когда-то тоже такая была. Когда нужно было даже позвонить и что-то выяснить, узнать какую-то информацию всегда кого-то просила. Учёбу не любила (училась на отлично, красный диплом)... не любила именно посещать занятия, вплоть до того, что реально начинала болеть. Постоянные больничные. Сейчас пишу это и сама не верю, что это была я...
Потом пересилила себя и пошла работать с людьми, где было очень много общения- и живого, и по телефону. Вначале было тяжело, а потом... Всё как рукой сняло. Сейчас никаких проблем нет в общении вообще.
Людей я не особо люблю, если честно, но уж точно не боюсь)))
Здрасьтенька
• 28 января 2023
Ответ для75В
Автор, а сколько Вам лет?
27 років, і такі штуки у мене почалися у ранньому дитинстві
75В• 28 января 2023
Ответ дляЗдрасьтенька
Да у меня тоже с детства, я и садик ненавидела, хотя со мной там носились, как с ’писаной торбой’...
А где Вы работали до этого?
Розавенная• 28 января 2023
У вас діагностована? КПП не пробували?
Я адаптивна, хоча вона часто лізе. Працюю вдома, з людьми спілкуюся коли є внутрішньа мотивація. В інших випадках - ні.
Здрасьтенька
• 28 января 2023
Ответ дляРозавенная
У вас діагностована? КПП не пробували?
Нікуди не зверталася, до недавнього часу думала, що я просто інтроверт і це варіант норми
Здрасьтенька
• 28 января 2023
Ответ для75В
А где Вы работали до этого?
Працювала тільки віддалено, і то дзвінки напружували. Намагалася всі робочі питання вирішити чатом, через вайбер
Зараз не працюю, з лютого знову почну на новій роботі, теж працюватиму з дому. Треба буде спілкуватися по телефону, то у мене вже тривожність)
Не служанка• 28 января 2023
Я довго звикаю до людей , люблю коло своїх , і так більше подобається буди на самоті , але з переривати на активний відпочинок і зустрічі .
Це з дитинства - довго звикаю до людей . Навіть коли чоловіка не бачила півроку , день сторонинилася )
Мира всем• 28 января 2023
Ответ дляНе служанка
В мене так само стосовно і чоловіка. Сама рідна людина, але коли він їздив в командировки і не було вдома від місяця до трьох. То перші 2 дня його приїзду, я якось не так себе почуваю😁 наче не в своїй тарілці)
Розавенная• 28 января 2023
Ответ дляЗдрасьтенька
Це варіація тревожного розладу, але це також може бути і рисою характеру. І те, і інше можна скорегувати у певних межах.
Помидорина• 28 января 2023
Ответ дляЗдрасьтенька
Я така ж, але змогла при цьому і оператором колл центру, і диспетчером працювати, і в офісі, і віддалено. Щоденний дискомфорт вранці, але проходило впродовж 30 хв. робочого дня.
Але по телефону навіть з рідними чи друзями не люблю.
А зараз навіть страшно, що на співбесідах потрібно буде спілкуватися з роботодавцем. Тобто прогресує з віком. До фахівця не зверталася і вже не знаю де межа між специфікою характеру (інтроверт) і діагнозом (раптом це навіть не соціофобія, а щось гірше).
котопёс• 28 января 2023
А есть у вас подруги,вы же общаетесь с ними, тоже тревожность появляется? Какой ваш круг общение, есть те с кем комфортно и не вызывает напряга?
Мюллерная• 28 января 2023
Начальником отдела продаж
Но за пределами работы ни с кем не общаюсь.
Общение, которые мне ничего не даёт в материальном плане, мне не нужно.
75В• 29 января 2023
Ответ дляЗдрасьтенька
Очень жаль... Я Вас очень хорошо понимаю. Если отдалённо, то и не знаю, чем помочь (((
Вам советуют психологов - не тратьте деньги на тех специалистов, которых сейчас немного меньше, чем бровистов и тому подобное, т.е. сейчас их тьма. Если и обращаться, то только к человеку с мед. образованием и опытом..
Я тогда вытаскивала себя сама, было сложно... я плакала после работы...но получилось)
Мой метод - делайте то, чего боитесь. Как можно чаще. Хотела ещё написать, что верьте в себя)) Но я сама не обладаю этим умением..) Может, у Вас получится? :)