Мой завтрак• 28 января 2023
а порадьте бюджетні стійкі і приємні аромати
Якщо такі існують звичайно. Може хтось знайшов цікаве бюджетне. Люблю квіткові аромати. Бузок, піон, магнолія.
Мой завтрак
• 28 января 2023
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Я как то к отливантам скептически отношусь,флакон человек сфоткает на витрину оригинал,а что вышлет,непонятно
Ну знайомі брали відгуки хороші. А я як баран тер на них дивлюся і думаю, що не так?
Сиреневая цапля• 28 января 2023
Скільки ж подібних тем останніми днями, я втомилася відписувати, якщо чесно. Підтримаю про Аль Рехаб, про Зару, тільки стійкість там не у всіх. І взагалі поняття стійкості у кожної композиції різна, цитруси злітають швидко і в оригіналах. А ще підтримаю парфкровані води в пластику 110мл як у Парфум сіті, масляні арабські клони по 10мл і улюблений Інтенсо парфум, от уже де убойна стійкість 50% парфума. Загугліть. Чи тут подивіться теми в розділі Косметика
Царевна в уггах• 28 января 2023
Ответ дляГлаголица
В Заре клоны дорогих ароматов, выберите тот что вам нравится.
А какой там ближе к Шанель шанс?
Мой завтрак
• 28 января 2023
Ответ дляСиреневая цапля
дякую, зараз буду вивчати асортимент
Хлопаю ресницами• 28 января 2023
Ответ дляМой завтрак
Не прив’язуюсь до ароматів зовсім.Взяла зараз класику (відливант) - еклат ланвін. Подобається але він не стійкий зовсім:(.
От і я попалася. Купила цю ланвін велику. Запах подобається, але ж не стійкі зовсім, за пів години навіть і сліду немає. Викинуті гроші.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 28 января 2023
Ответ дляМой завтрак
Насчет отливантов только по виннице знаю,в сети магазов я господыня оригинал и девчата на соборной магазинчик,там тоже оригинал
Мой завтрак
• 28 января 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Купили на мейку чи в Єві?
Сиреневая цапля• 28 января 2023
Ответ дляМой завтрак
Так, аромат - супер (впевнена що оригинал), але ж якось швидко зникає в мене. Через те плюнула на ті розливи (бо в різних дівчат брала, по відгуках знаймоих) і хочу щось бюджетне але щоб з хати не вигнали і на роботі не побили
В мене є Зара клон на Табако ваніль і Інтенсо, люблю ніжно-)))
Под пытками• 28 января 2023
Ответ дляМой завтрак
Ну тогда вы можете во всяких эйвон орифлейм ивроше найти себе аромат
Мать драконов• 28 января 2023
Антонио Бандерас из бюджетного , Ланвин (но прочитала что вам не очень ), еще на мейкапе есть польские «Быть может», там аромат summer in Paris , приятный цветочный ) . Так же польские La Rive много клонов знаменитый ароматов ) цена около 300 грн примерно.
Мой завтрак
• 28 января 2023
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Хочу все ж таки спробувати зару, чи арабів як дівчата вище пишуть чи ще щось. Зараз буду вивчати асортимент.
harchushyn• 28 января 2023
Ответ дляМой завтрак
Стійкиииий.
Ви просто перестає те його чути.
Або ж відливань не відстоявся з дороги
Ви просто перестає те його чути.
Або ж відливань не відстоявся з дороги
Мой завтрак
• 28 января 2023
Ответ дляСиреневая цапля

Хлопаю ресницами• 28 января 2023
Ответ дляМой завтрак
Купили на мейку чи в Єві?
В Єві, по акції. Дуже шкодую. Просто зооовсім не тримаються. Ні на шкірі ні на одягу.
Мой завтрак
• 28 января 2023
Ответ дляМать драконов
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 28 января 2023
Ответ дляМой завтрак
Как по мне зара не оч,а вон выше про ла рив написали,то вообще вонь редкостная
Сиреневая цапля• 28 января 2023
harchushyn• 28 января 2023
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Подделки значит,ваниль-табак с одного пшика помещение заполоняет
Не факт.
Я Баакару перестала чути. От взагалі
Добро с Кулаками• 28 января 2023
Ответ дляharchushyn
Не факт.
Я Баакару перестала чути. От взагалі
Сестра... та же беда, а пишут что они убойно стойкие...
Мой завтрак
• 28 января 2023
Ответ дляharchushyn
Стійкиииий.
Ви просто перестає те його чути.
Або ж відливань не відстоявся з дороги
Ви просто перестає те його чути.
Або ж відливань не відстоявся з дороги
Може. Бо я отримала і одразу побігла бризкатися. Але раніше тестила його в брокарді (стійкі), в Єві (давно- стійкі, недавно -не стійкі зовсім).
Добре, дамїм ще шанс бо аромат мій. Подобається.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 28 января 2023
Ответ дляharchushyn
Не факт.
Я Баакару перестала чути. От взагалі
Ой,это к лучшему,там в нос бьющий резкий аромат больнички,каких то гнойных ран и бинтов..и пардон синегнойной палочки
Мой завтрак
• 28 января 2023
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Ох ви і описали його
Сиреневая цапля• 28 января 2023
Ответ дляharchushyn
Не факт.
Я Баакару перестала чути. От взагалі
А ще я здивована швидкою зміною вподобань і ольфакторності, проходить кілька днів і аромат чуєш по-іншому, не завжди краще. І в різну погоду та температуру інакше.
harchushyn• 28 января 2023
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Нєа, не к лучшему))))
Я ж то ними користуюся.
Я ж то їх не чую. Відповідно дозування ’на око’.
А інші ж то чують.
Де ж то ’к лучшему’)))
Я ж то ними користуюся.
А інші ж то чують.
Де ж то ’к лучшему’)))
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 28 января 2023
Ответ дляМой завтрак
Ох ви і описали його
Это лишь мои сравнения,как я услышала)))после него вонючий си начал няшкой казаться
Чудо-Рыба-кит• 28 января 2023
Гляньте оріфлейм. Еліксір амбра. Там є 3 різновиди. Зелений, пурпурний і ще якийсь.
Стійкі, цікаві. Сумую за пурпурними, бо залишились вдома.
harchushyn• 28 января 2023
Ответ дляМой завтрак
Ох ви і описали його
Ахахаха.
Я колись тему створювала про аромат Cocaine.зараз посилання дам. От там опис
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3244441
Сиреневая цапля• 28 января 2023
А ще організм може просто виключати рецептори і ми можемо перестати чути аромат, особливо, якщо якийсь передоз, от як вище з Бакарою
Купи слона• 28 января 2023
Я бы ещё рассмотрела ароматы Ив Роше, кстати. На том же Кидстафе есть флаконы за хорошую цену.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 28 января 2023
Ответ дляharchushyn
Нєа, не к лучшему))))
Я ж то ними користуюся.
А інші ж то чують.
Де ж то ’к лучшему’)))
Я ж то ними користуюся.
А інші ж то чують.
Де ж то ’к лучшему’)))
Почему,может он другим понравиться.у каждого свои предпочтения,тем более он популярен