Мой завтрак• 28 января 2023

а порадьте бюджетні стійкі і приємні аромати

Якщо такі існують звичайно. Може хтось знайшов цікаве бюджетне. Люблю квіткові аромати. Бузок, піон, магнолія.
автор Мой завтрак • 28 января 2023
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Это лишь мои сравнения,как я услышала)))после него вонючий си начал няшкой казаться
сі мене залишили байдужою. Але не вонючки. Добре що ми такі всі різні. І сподобався якийсь монталь (не куплю, просто виявився нічого. А казали що то вонючки)

ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 28 января 2023
Ответ дляharchushyn
Ахахаха.
Я колись тему створювала про аромат Cocaine.зараз посилання дам. От там опис
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3244441
Кокаин букле кста норм,но он как ро мне мужской
Чудо-Рыба-кит• 28 января 2023
До речі, про клони. Ламбре на мейк апі продається. В інтернеті можете подивитись який номер, клон чого саме. Пробники були
автор Мой завтрак • 28 января 2023
Ответ дляСиреневая цапля
А ще організм може просто виключати рецептори і ми можемо перестати чути аромат, особливо, якщо якийсь передоз, от як вище з Бакарою
в мене індикатори вдома є, то питала в них. Підтвердили, що злетів швидко еклат.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 28 января 2023
Ответ дляКупи слона
Я бы ещё рассмотрела ароматы Ив Роше, кстати. На том же Кидстафе есть флаконы за хорошую цену.
Кста евиденс классический отличный
автор Мой завтрак • 28 января 2023
Ответ дляharchushyn
Ахахаха.
аааааа, капец
harchushyn• 28 января 2023
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Почему,может он другим понравиться.у каждого свои предпочтения,тем более он популярен
Саме найгірше, що що він мені подобається.
Я хочу його чутм но собі
автор Мой завтрак • 28 января 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Дякую!
Сиреневая цапля• 28 января 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
А какой там ближе к Шанель шанс?
О, гляньте, в інстаграм на барахолці парфумознавців саме цей аромат

Купи слона• 28 января 2023
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Кста евиденс классический отличный
Я обожаю Минг шу, и сейчас у меня есть.
oksanakirill• 28 января 2023
Ответ дляМой завтрак
ну до 500 грн за 30 мл наприклад.
Ні, таких не буде. Піднімайте ціну
Ноунэйм• 28 января 2023
Подивіться в Бомонді Adopt. Я люблю люкс, але якось зайшла, і купила собі 3 шт)
Біля 400 грн за 30 мл.
Печенюшка• 28 января 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Приємний і популярний, у мене відливант
Надо попробовать)
автор Мой завтрак • 28 января 2023
Ответ дляНоунэйм
Біля 400 грн за 30 мл.
Що саме взяли? в них вишня є, не схожа часом на том форд?
Сиреневая цапля• 28 января 2023
Ответ дляМой завтрак
Я думаю, що ті виробники, які виготовляють клони, знають про популярні аромати і 100% вишневий аля Том Форд зроблять.
Сьогодні ось побачила в магазині Ельфа у нас в місті ось такі парфуми, якраз гуглю знайти, які аромати аналоги їх номерам. Поки вийшла на сайт perfi.ua, а саме таких флаконів там нема, видно, тільки для Ельфи розлив такий. Один точно був Брайт крістал, другий - Лайт Блу, пшикнула, то пару годин трималось. Але то не так, як в Інтенсо. Я вчора пшикнула на шию і волосся Делікатну троянду під Труссарді зроблена, я її і зараз відчуваю, більше доби, на одязі то взагалі до 3х днів, а Ганімед до прання.
автор Мой завтрак • 28 января 2023
Ответ дляСиреневая цапля
цікаво, дякую!
Астоновитесь!• 28 января 2023
Мені дуже подобається Хлоя,але який клон взять
Сиреневая цапля• 28 января 2023
Ответ дляАстоновитесь!
То ми з Вами про Хлою на днях спілкувались, Ваша тема була?
Сиреневая цапля• 28 января 2023
Я показувала залишок у флаконі, як з пошти прийшла
То там в темі я навіть назви клонів понаписувала

Астоновитесь!• 28 января 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Мені здається що ні.Бо сьогодні попробувала і така вона мені гарна
Сиреневая цапля• 28 января 2023
Спішу, то кілька відповідей. Ось послухала я як звучить оригінал і маючи французький аналог від Інтенсо, перечитавши коменти на клони, скажу так - 50 на 50, у всіх здатність розрізняти ноти різна, а саме клони дали відгуки, що комусь схоже, а комусь зовсім ні.
Особисто мені аналог в перші хвилини якийсь різкий як дихлофос, потім концентрація збавляється і уже зявляється якась пудровість серед квіткового аромату. Схоже зроблено, дуже, але аромат оригіналу мене просто зачарував. І я тепер розумію, що саме до Chloe з 66 моїх ароматів найскладніше вибрати клон. І знаєте, я поклала в корзину на мейку La Rive Cute, 100мл, зараз дуже дешево, треба взять
Сиреневая цапля• 28 января 2023
Ответ дляАстоновитесь!
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3272588
Пацаааааааан• 28 января 2023
Ответ дляКашпо
Calvin Klein
+++ Doun town, не знаю правда ещё его выпускают.
Глаголица• 29 января 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
А какой там ближе к Шанель шанс?
Забейте в Гугле я не помню все ароматы. Есть видео на Ютубе какой аромат клон какого
Missdior_22• 29 января 2023
Ланвин эклат
Missdior_22• 29 января 2023
Версаче брайт кристал
автор Мой завтрак • 29 января 2023
Ответ дляMissdior_22
Ланвин эклат
Є. Він суперовий але не стійкий