ХвостПистолетом• 28 января 2023
Грудной ребенок- как мне выспаться? Постоянно после 16:00 я готова ложится спать
Когда темнеет у меня как на автомате - принятие ванны и спать хочу
СпайдерВумен• 28 января 2023
Ответ дляБывает и такое
Все залежить від організації часу
Какая организация , если ребенок кричит почти круглосуточно, это просто слова.
Каркуша Клара• 28 января 2023
Ответ длямадам Везувий
Як я злилась, коли мені давали поради спати з дитиною :)) Мої діти спали до року по 30 - максимум 40 хвилин (ну вночі до 1 години безперервного доходило). За добу рахувала свій сон - виходило 4 години ( це 20хв+ 40+15....таке). Через 4 місяці я була зомбі і хотіла тільки вийти у віконце. Це при наявності чоловіка і іноді бабусі.
Автор, якщо ваша дитина спить без колихалок і не на грудях - то звісно спіть! Ходіть на вулицю гуляти, їй цікаво буде дивитися на листочки, пташок, гілочки. А спати вдома на балконі, можна навіть вікно відкривати і одягати дитину. І спати, спати, спати. Успіху вам! Сил і терпіння :))
Я так привыкла уже. И долгие годы спала в среднем 5 часов в сутки. Организм адаптировался и мне было достаточно. Сейчас пытаюсь спать дольше, получается максимум 6 часов.
Физрукая• 28 января 2023
Спати коли дитина спить, делегувати хатні справи чоловіку, готувати просте. Мультиварка/духовка. Головне ваше здоров´я, ваш сон, ваш відпочинок. Все інше потім. Колись.
Бывает и такое• 28 января 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Не існує дітей , які не сплять взагалі, ви явно перебільшуєте
Непогодка• 28 января 2023
Я лягала і у 18:00, і у 20:00. Це при наявності ще старшої дитини. Ну і чоловіка звісно. Але я збирала свій сон по шматочкам, щоб хоч трошки виспатися. Моя спала дуже погано, мало. Після року стало трохи краще, але вночі все одно я не досипаю. У мене вже хронічний недосип 🥴
Физрукая• 28 января 2023
Ответ дляБывает и такое
Існують, по 15-20хв в день, і в ночі, 40-1.5 години спить, 40хв їсть, потім ще не засинає. Це не сон це знущання.
Манный комочек• 28 января 2023
Приучайте ребёнка чтоб длинный сон (в обед) спал дома. Так в обед можно лечь фильм посмотреть или поспать.
И какие у вас бесконечные дела? Или вы придумываете себе трудности, а потом с гордостью их преодолеваете?
мадам Везувий• 28 января 2023
Ответ дляБывает и такое
Розкажіть це мені з двома моїми дітьми і моїй мамі,бо я була така несплюха - вдень по 20-40 хвилин, вночі максимум годину.
В мене реально дах їхав, і коли я кликала маму і вона приїжджала і забирала дитину на вулицю, я лежала, крутилася і сон вже не йде, плачеш від розпачу, а заснути не можеш. Це жах. Вперше я поспала протягом 3х годин ПІДРЯД коли дитині було біля 10 мясяців.
А поговорить?• 28 января 2023
Я намагаюсь лягати з дитиною , все роблю коли від бодрствує .
Не встигла щось зробити , ну і фіг з ним ,зроблю пізніше , чоловіку заважає , хай робить /готує сам .
Перше є завжди , друге зварити /вареника /макарони ,поваром бути не треба .
Мені головне , щоб підлога чиста , бо там дитина .
Також можу повалчтися /погратися з дитиною , якщо вона того потребує , і не ставлю в приооитет чистоту зараз , а не говорю засиратися , але нічого не станеться , якщо я це зроблю завтра наприклад.
мадам Везувий• 28 января 2023
Ответ дляКаркуша Клара
5 годин підряд і 5 годин по 20-40 хвилин це різні речі, немає фази глибокого сну, це важко.
СпайдерВумен• 28 января 2023
Ответ дляБывает и такое
По 20-30-40 минут, почти не спят. И таких много. Мы с мужем к 3 годам были зомби.
СпайдерВумен• 28 января 2023
Ответ дляФизрукая
Та люди не понимают, если у них было по другому.
А поговорить?• 28 января 2023
Ответ дляСпайдерВумен
В мене дитина вдень спить мало , а вночі тьху -тьху.
Але знаю багатьох , в кого вночі подйом кожну годину , гуляння,або дитина спить тільки на мамі .
Частенько таке буває
Не фонарь• 28 января 2023
Ответ длямадам Везувий
І в мене так само, 30-40 хвилин, це був жах, можно будо б продовжити, якби грудь вчасно засунути. Так і встигала, спочатку вибігаю на вулицю, бо корисно, зима була, а потім треба встигнути додому, щоб в момент пробудження покормити і толі можна ще 30 хвилин з дитиною на руках посидіти трошки.
Але з першими завжди важче), потім легше буде
Физрукая• 28 января 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Я ніколи не кажу жодній знайомій, що їй легко. Єдине питання до мами дитини до року, чи дає спати, якщо так, то в принципі витримати можна все. А засинати на 15хв то знущання над собою...я якщо засинала мене добудитися не могли, трясли... Таке знесилення було, я іноді навіть плачу дитини над вухом не чула... Але тут заклюють швидше, ніж повірять чи посвічувають. Дитина здорова.
Физрукая• 28 января 2023
Ответ длямадам Везувий
Як я вас розумію, вийти у вікно, при чоловікові і мамі моїй... А скажуть що балувана. Я це пам´ятаю наче вчора.
СпайдерВумен• 28 января 2023
Ответ дляА поговорить?
Частенько таке буває
Не было у меня такого, чтоб она ночью спала подряд несколько часов. Также как и днём. В 7 утра, когда муж уходил на работу у меня наступало такое отчаяние, что уже новый день , рассвет, а я не спала ни сегодня, ни вчера ни несколько месяцев до этого, и когда высплюсь неизвестно. Дочке 14 уже, но сон это теперь святое.
Не фонарь• 28 января 2023
А у меня еще ближе к 2 дети перестали спать в обед, хотя обеденный сон был те же 40 минут, час укладываю, 40 спят. А так как после обеда нужно было старшего ребенка на кружки, то просо перестала укладывать днём и о , Чудо, все изменилось к лучшему. Ребенка можно было уложить в 21-22, просыпался в 7-8. А до этого с обеденным сном подъем был с рассветом, утром в 5, а отбой к 23
СпайдерВумен• 28 января 2023
Ответ дляФизрукая
Месяцев с 5,5 когда дочка сидела уже, я ставила манеж возле кровати своей( из кроватки, стульчика, коляски она вылазила, никакие пятиточечные ремни не помогали, она рано перевернулась, в 2,5 месяца нельзя даже на диване было одну оставить) и если она не орала, то я просто в коматозе лежала рядом, заснуть не получалось, но и сил не было вообще. Но большую часть времени, практически все, до 3 месяцев если она не спала- то орала. У меня даже первое видео после роддома только в 2,5 месяца, когда она первый раз проснулась без крика. Раньше просто было не до этого.
А поговорить?• 28 января 2023
Ответ дляСпайдерВумен
В мене спить , вправду пізно лягає , але так краще ,чим не спить )
Ms. Доброта• 28 января 2023
Автор, спіть по максимуму весь час, що спить дитина, забийте на побут. Мені було зручно спати разом з дитиною, вночі не вставала, цицьку сунула і сплю далі.
мадам Везувий• 28 января 2023
Ответ дляMs. Доброта
:) це моя подруга з 4м розміром так радила: та сунь цицьку й спи. А якщо в мене 1й :) то висиш, висиш, поки затече все, тільки випустив цицю- підйооом!!!
НеКонец-Света• 28 января 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Діло в тому що дитина спить завжди на вулиці
І я круги наярюю…
Мені педіатр сказала що від того користі більше ніж спати в хаті
І я круги наярюю…
Ну а один сон погуляли, в другой сон рядом с ним дома спите
Бутербродница• 28 января 2023
Сменить педиатра.. Нет никакой необходимости в часовых гуляниях с коляской. Более того, сон в коляске - это не про здоровье для ребёнка
Сон ребёнка - отдых мамы. Организуйте совместный быт, делайте все дела во время активности малыша. Не бойтесь просить близких о помощи с домашними делами
Какой возраст ребёнка? Помогает ли муж, мама?
Каркуша Клара• 28 января 2023
Ответ длямадам Везувий
Так по 20 минут в течение нескольких лет и нарушили сон. Теперь сплю мало. Материнство многим нелегко дается.
мадам Везувий• 29 января 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Так, але ж і дає багато :)