Любимка-анонимка• 28 января 2023

Чим пофарбуватись в такий колір?

Маю густу міліровку, майже сплошний блонд але він вже добре відріс і хочу вийти в темний колір
Свое волосся темне, майже чорне
Порадьте будьласка фарбу, може хтось фарбувався у такий або схожий колір
автор Любимка-анонимка • 28 января 2023
В перуканю зараз піти не можу, маю малу дитину яку немає на кого залишити 🤷‍♀️

Называйте меня Повелитель• 28 января 2023
Автор, я від початку війни почала фарбуватися вдома. Мені підійшла звичайна фарба лореаль, колір беру попелясто русий і виходить на мій темний, світліше трохи, ніж на фото, без рижини. Подивіться по каталогах як будете вибирати фарбу світлий каштан, попелястий каштан і взагалі орієнтуйтеся на каталожні зразки, що у вас вийде на тон-два темніше, ніж там.. На вашу меліровку низ буде світліший, верх темніший, але має бути гарно, як перехід.
Чики-брык• 28 января 2023
У меня похожий цвет, покупала в Соло - фирма PH 6.3. Посмотрите по палитре там клёвые цвета И что главное без аммиака
Без Баяна• 28 января 2023
У меня такой цвет как на втором фото, но я крашусь в салоне, мастер смешивает разную краску
Я в дамках• 28 января 2023
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
А какая серия, это 7.0 у вас? спасибо
Тень льва• 28 января 2023
2 фото 6а матрикс попробуйте, но однотонные не будут на мелирование, а первое фото - даже не знаю
автор Любимка-анонимка • 28 января 2023
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Дякую)
Лореаль, це кастинг в таких коробочках в єві чи якась проф серія?
Все життя фарбувалась супрою у білий, тому в темних кольорах толком нічого не розумію
автор Любимка-анонимка • 28 января 2023
Ответ дляТень льва
Дякую, подивлюсь цей колір
Техпаспорт на медузу• 28 января 2023
автор взагалі то треба показати і своє волосся а не тільки те що хочете

Ответ дляЯ в дамках
А какая серия, это 7.0 у вас? спасибо
У мене 7.1 або 7.11
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Дякую)
Перші два рази пробувала кастінг, але вона безаміачна, а в мене вже є сивина, то її зафарбували погано. Тому перейшла на аміачну.
Ищу Аленя• 28 января 2023
Всё зависит от первоначального цвета ваших волос
Ищу Аленя• 28 января 2023
Только заметила, вы написали ваш цвет почти чёрный... Краска краску не осветляет. Для того как на фото надо осветлять или смывку