Хочу поддержать отдельным постом всех выехавших заграницу мам с детьми. Вы действительно героини, Вы совершили все что в Ваших силах, чтобы не травмировать своего ребенка и сохранить для него детство, которое не должно ни под каким предлогом и и ни при каких обстоятельствах переживать войну! И не важно в каком регионе, сирены звучат одинаково страшно во всех регионах нашей страны.
Поэтому не слушайте ничьи осужедения, Вы вправе собой гордиться и я уверенна, что все Ваши старания окупятся в будущем и наступит белая и пушистая полоса! Всем Мира и Добра!
Oasis in the Desert• 28 января 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Там все понятно. Побег из львовского котла в США)
Для меня это дико. Плохо, что за границей не дифференцируют разные подвиды беженцев.
Это очень большая ошибка!...
Ответ дляOllka
Це інстинкт скоріш тяги до збагачення, чи не знаю як назвати.
Самозбереженням навряд чи можна назвати випадок, коли щомісяця з-за кордону приїжджають взяти налічкою за квартиру. Не бояться ж.
Ну таких випадків я не знаю, це справді дивно і по дурному.
Так само як і не розумію як можна особливо нажитись на виплатах в 500€ 🤷♀️
Але людей які тут жили на оренді і з початком війни переїхали в безкоштовне житло зрозуміти можна
Татьяна-bfd8• 28 января 2023
Ответ дляbananos
У львові ціни абсолютно такі ж самі як були до війни.
Вранье)
Татьяна-bfd8• 28 января 2023
Ответ дляYa tyt
Львів не дивилася, Ужгород цікавив, для мене дуже дорого.
+++. За пару месяцев до войны смотрела квартиры в Ужгороде. Очень доступные цены были. Даже за 3-х комнатную. Сейчас дешевле в Киеве снимать
Ответ дляbananos
Я не про 500 евро наживки соціалу.
Я на прикладі конкретної родини.
Виїхали ’заробити’ на здачі житла. А так як вільного не було, здали своє, коли ціни були захмарними. А самі поїхали в іншу країну. Живуть безкоштовно, їх годували, одягали та повністю забезпечували до осені. Тепер просто житло безкоштовне.
Заробляють на власній квартирі в Чернівцях, яку здають.
Я на прикладі конкретної родини.
Ответ дляТатьяна-bfd8
Удалено администрацией...
Чесно, я б і здала за гроші свою, але вона нікому не треба. А взяла б гроші, бо не знаю, що буде завтра. Вчора сказали не виходити на виробництво - замовлень немає.
Вільну квартиру пропонували сім´ям знайомих з Маріуполя та Севєродонецька, але ніхто не захотів, але житло близько до рф.
Ответ дляYa tyt
Ну Ви ж розумієте,що мова не просто про здачу квартири.
Татьяна-bfd8• 29 января 2023
Ответ дляYa tyt
А зачем вас зовут, если нет заказов?понимаю людей, которые отказались. Они просто устали бегать. Слишком близко к рф. Это спать одним глазом.
Татьяна-bfd8• 29 января 2023
Ответ дляYa tyt
Але там тихо, ракет немає, і ви б сказали, що люди звідти займають місця ’реальних’ біженців, чи не так?)
Тихо не тихо, а раша близко. Это главный минус
Ответ дляТатьяна-bfd8
Так якщо виїду за кордон, то можна розказувати ’реальним’ біженцям, що в рідному місті хоч і тихо, ракет немає, в суботу кафе вільного не знайдеш, що я теж можу просити виплати і пособія, бо раша близько? Хату не здамо, тут совість чиста буде.
Питання не до вас, а до ’диференціальщиків’?