я Кукарача• 28 января 2023
Як ви реагуєте на такі маніпуляції чоловіків?
Беру найпоширеніші
1. Маніпуляція ігнором (типу я образився, йди вибачайся, потім буду з тобою спілкуватися)
2. Маніпуляція «давай розходитись» (роби те, що я кажу, інакше будемо розходитись)
3. Маніпуляція «Да я просто пожартував» (я іронічно насміхаюся над тобою, але ти все не так зрозуміла)
я Кукарача
• 28 января 2023
Ответ дляПланшетница
У мене була знайома, що маніпулювала постійно розлученням. Чоловік дуже кохав, вона напевне думала що це її карт бланш. Я не знаю які там в них були сварки.... Але одного разу він сказав ОК, розлучаємось... Що вона не робила, як не благала, нічого не допомогло. Я з ним спілкувалась. Він її кохав, але такого істеричного життя вже не витримував.
У мене схожа історія з подругою, але навпаки. Вона кохала свого хлопця, а подруга хороша людина. То він нею просто користувався і оті всі маніпуляції розставанням безкінечні…
Врешті її дістало, вона сказала «ну йди» і заблокувала
Хлопець той з різних телефонів дзвонив і сталкерив її. Але всьо
То маніпулятори чогось думають, що всі такі самі, як вони, сім п’ятниць на тижні
Клевотница• 28 января 2023
Ответ дляКучМала
В первом случае пытаюсь добиться того, чтобы он меня простил. Во втором - пытаюсь удержать его от расставания. В третьем - раздражаюсь
То есть, ведётесь
я Кукарача
• 28 января 2023
Ответ дляКлевотница
До того, що вона йому це дозволяє, раз він так себе поводить й вона досі з ним
Ви дійсно вважаєте, що чинить моральне насилля чоловік, а винна жертва?
Якийсь трохи віктім блеймінг
Клевотница• 28 января 2023
Ответ дляя Кукарача
Якийсь трохи віктім блеймінг
В том, что жертва продолжает отношения с таким субъектом, безусловно, виновата жертва
я Кукарача
• 28 января 2023
Ответ дляКлевотница
Жертва не може нести відповідальність за дії аб‘юзера, то як вона може бути винна
я Кукарача
• 29 января 2023
Ответ дляКучМала
Да
Вам насправді байдуже чи докладаєте зусилля, щоб не засмучуватись?
КучМала• 29 января 2023
Ответ дляя Кукарача
Не прилагаю усилий. Расстраиваюсь
Веселуха Муха• 29 января 2023
1. Эмоциональное насилие (это ненормально в отношениях).
2. Ок, давай
3. Нет, ты не пошутил и прошу больше так не делать. Если повторится, нахер с пляжа. Повторяется- действительно нахер с пляжа. Сюда же и п.1
2. Ок, давай
Гордая_птичка• 29 января 2023
Мій чоловік відповідає всім пунктам. Але він каже, що став таким, бо я егоїстка.
Я далеко не ідеальна, то може він і правий.
я Кукарача
• 29 января 2023
Ответ дляГордая_птичка
Скоріше за все, що він егоїст і навіює вам відчуття провини
Маніпулювання то і є чистий егоїзм