Ноу коммент• 28 января 2023

Для чого в такому випадку хочуть третю дитину?

Подруга має двох дітей з невеликою різницею:
3 роки і 1 рік 2 місяці.
Не спить подруга повноцінно стільки ж часу.
І ще рік не спатиме точно.
Чоловік багато працює і не допомагає з дітьми взагалі.
Старша до сих пір не говорить.
Невролог виписав якісь ліки і наполягає на відвідуванні логопеда.
До логопеда не можуть ходити, оскільки живуть на 15 поверсі і світло вимикають зненацька.
Якщо вимкнуть світло, то як їй піднятися з двома дітьми в квартиру.
З тієї причини не гуляють.
Ну менша ладно - спить на балконі.
А старша на дворі буває на вихідних.
Старша бавилася, завалила на меншу меблі. У меншої пошкоджені хрящі на ніжці.
Наклали гіпс. Ви собі можете уявити, що таке годовала дитина в гіпсі.

І от подруга мені телефонує, і тремтячим голосом каже, що її нудить в машині і від улюблених парфумів.

Кажу «Ти б тест зробила, щоб встигнути. Як оберігаєтесь?»
Вона «Па»

У мене і очі на лоба полізли.
Доросла жінка 37 років.

Чоловік дізнався про ситуацію, каже тільки народжувати.
Вона мені дзвонить і чуть не плаче від щастя!
Це ж така радість!
Чоловік третього хоче!!!

Кажу : «А тим двом ладу дати не хоче?»

Короче, ітог цієї басні.
Тест негативний.
Вони всі розстроїлися.
Будуть родити третього тепер.

Ситуація з призовом мимо - у чоловіка державна бронь.
Його і так не призовуть воювати.

От що у таких людей в голові?
І нашо так клепати тих дітей?
Брюльтик• 29 января 2023
Ответ дляНоу коммент
Слышит

Говорит «папа», «мама», «ляля» и мычит остальное.
Це не мовчить.
А говорить погано.
Багато дітей в 3 роки так говорять. І все виправляється , навіть без допомоги логопеда. І таке буває і коли дитина одна.

Брюльтик• 29 января 2023
Ответ дляНоу коммент
Конечно!
Чтобы дома заниматься, нужно время.
А тут меньший в гипсе.

И новый в животе.
Ну гіпс же не назавжди. Через тиждень, два знімуть.
Ну і подруга не вагітна поки.

Ну і така криза не зажди буде зі світлом. Потепліє меньше вимикатимуть, будуть гуляти.
Я б на 15 поверх і з 1 дитиною не ходила б.
Брюльтик• 29 января 2023
У Вас автор просто якась ненависть до тієї подруги і її дітей.
Якщо вона вас так нервує, навіщо спілкуєтеся?
Живіть своїм життям. А вона хай хоч 10 дітей народить. Яка вам різниця?
Электричка• 29 января 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Сестра не работает т.к. ребенок с заболеванием. Муж иногда подрабатывает. Постоянного дохода нет.
Родили третьего, чтобы уехать за границу вместе.
Когда я сказала, что могли уехать и раньше т.к. один ребенок с инвалидностью - обиделись, что не сказала раньше, может не рожали бы.
Откуда я знала, что причина - выезд.
Думала так хотят, сестра говорила, что хочет мальчика. Родилась третья девочка.
Офигеть просто.
Tammy21• 29 января 2023
Ответ дляLennochka
Хочет и раздает свои оценки, на то он и форум
Ваш коммент -- запрос на то, чтобы я его оценила?
Коко Шанель• 29 января 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Как меня поражают такие как вы. Мне тоже подруги кости перемывали, когда с 3 ходила, с 4 было вообще жесть. Кому какое дело? За своей жизнью следите, или так неинтересно, что единственная радость это обсуждать других
Ми зараз 6ого чекаємо, то вже п’ять місяців, ніхто і не знає, і не скажу як самі не побачать))) Як народжу, фото розішлю))) так і повідомлю всім. Ми самі з усім справляємось, ні грошей, ні допомоги, ні навіть підтримки ні в кого не просимо, ніколи не скаржусь що втомлена чи часу нема, для всіх і завжди в мене все на позитиві, деякі навіть в очі мені кажуть, що, ну конєчно тебе с пятью легче чем мне с моим одним, бо наші діти на людях, особливо чужих, ведуть себе як паіньки, тільки з близькими відриваються)))
Репетиторша• 29 января 2023
Ответ дляНоу коммент
Ну то поскаржіться на мене адмінам)

Тут всі такі святі зайшли)
Автор, а я вас підтримаю! Бо всі дійсно тут такі в білих пальто прийшли і фукають на вас і тих хто вашу думку підтримує. Я за контрольоване розмноження і планування сім´ї, а не за перерваний статевий акт як спосіб контрацепції в 21 сторіччі. А то і в труси тут заглядаємо їм, та на фіг мені чужі труси, просто незрозуміло чим ті мамки думають коли рожають третю, четверту, п´ яту дитину? Чи задають собі питання, чи зможуть вони в разі смерті, хвороби, розлучення виростити, прогодувати, виховати ту купу дітей повноцінно? Хочуть хай народжують. Мені до них ніякого діла нема. Просто не розумію такого нерозумного підходу до планування сім´ї, а скоріше до безвідповідального ставлення до тих же самих власних дітей.

Lennochka• 29 января 2023
Ответ дляTammy21
Я такое писала?
волосатое стекло• 29 января 2023
Було б саме найкраще, якщо б Ви не лізли та, тим паче, не виносили чужу родинну та особисту ситуацію на люди. Навіщо Вам розуміти? Вони живуть з Вами, Ви їх забезпечуєте чи допомагаєте фізично? Ні? То проходьте далі! Не Ваше то справа, як, коли, з чим і навіть з ким їм займатись сексом. Чи Ви хочете з ’власної колокольні’ підкорегувати бажання чоловіка не хотіти дитину? Тобто ЗАРАЗ йому хотіти не можна, бо Ви в шоці від родини ’подруги’. Можливо Ви дозволите йому хотіти років через 5, звісно за умови відсутностей неврологічних діагнозів у старшої дитини та за умови відмінної самоорганізації жінки? Чи Ви маєте підтверджену кваліфікацію рекомендувати засоби запобігання вагітностей? Хочу сказати, що подруга завагітніла з презервативом доброї фірми, що не порвався...Як? Так теж буває. Хоча, певно, коли на думку оточуючих, в родині вже достатньо дітей, то в паралелі треба вставити спіраль, пить пігулки та одягти презерватив. Автор, це життя! І не Ваше! А родина стане багатодітною та батька вивезе, якщо що!.
П.С.Тема в корінні своєму отруйна!
Додекаэдр• 29 января 2023
Ну, их дело. А детей, конечно, жаль. А если ещё третьей снова девочка будет, то ппц той девочке
Додекаэдр• 29 января 2023
Ответ дляКукусики
Если муж обеспечивает семью, то он не обязан заниматься детьми? Странно, я давно такого не встречала. Если есть финансовые возможности почему не взять няню на пол дня? Ну и что, что 15ый этаж, многие без работы остались не думаю что это преграда, если нужны деньги. Ну такое, вы просто нашли миллион оправданий...
Да и приход логопеда на дом можно оплатить, в принципе.
Чики-брык• 29 января 2023
Вот у нас любят лезть в чужую постель, считать чужие деньги, знают кому м когда надо рожать и как правильно жить.
Автор, вы тем детям алименты платить будете? Нет? Так какое вообще ваше дело. Пусть хоть пятерых делают. Планируют третьего, потому что хотят. И все, они не обязаны вам отчитываться.
Tammy21• 29 января 2023
Ответ дляLennochka
Я такое писала?
По мне так да.
Редисочка• 29 января 2023
Шоб було
Я-ваш шанс• 29 января 2023
Ответ дляНоу коммент
Удалено администрацией...
Додекаэдр• 29 января 2023
Ответ дляЧики-брык
А мне бы хотелось, чтобы моим кто-то втык дал, что нечего в нищете плодиться. Может, щёлкнуло в мозгу бы что-то.
Моя так думала в середине 90-х, рожать ей третьего или нет. Оба моих родителя сидели без работы, еды дома не было, элементарных вещей не было, а моя мать спрашивает у меня 10-летней, нужно ли ей рожать третьего ребёнка Я ответила, что нет. В ответ она захихикала и обозвала меня ревнивицей Почему я в 10 лет понимала, что ребёнка нужно как-то содержать, а эти двое, при наличии уже двоих детей, нет? И таки прислушалась к десятилетке, высокого ума женщина.
волосатое стекло• 29 января 2023
Ответ дляЧики-брык
На советчице когда-то писала девочка, что многодетные семьи бессовестные. Нарожают, льгот нахватают, в садиках им все карандаши покупают. То есть три ребенка + не норма, потому что чужая многодетность обеспечивается налогами с семей, где один-два ребенка. А они карандаши покупают себе сами!
Я-ваш шанс• 29 января 2023
Ответ дляНоу коммент
Удалено администрацией...
Что-что Вы написали, автор? Целый форум Советчица ’странных людей’ по Вашим словам? Вы считаете форум странным? А я так не считаю.
КучМала• 29 января 2023
Ответ дляАдминко
Почему бы вам не избавить ее от своего присутствия?
Та вже краще від яжемамок які за собою ще 5 таких же приведуть.

lith_oops• 29 января 2023
Я теж не розумію, але це моя проблема, а не її. Най собі люди роблять, як їм заманеться. У підсумку невідомо буде, хто з нас правий.
Ми всі виходимо з якихось своїх міркувань, зі свого досвіду. У вас - такий, у них - інший. Наприклад, в мене з сестрою прохолодні, м´яко кажучи, стосунки. Якби в батьків одна була дитина, всім було би легше. Та й не планували мене народжувати, просто так вийшло, вже пізно було аборт робити.
Ну я свої висновки зробила - в мене одна дитина.
Звісно, всі під богом ходимо, і велика сім´я - то підтримка. Але не завжди, зовсім не завжди. Від моїх кровних родичів не то що підтримки, дай боже, аби проблем не робили, бо то, здається, єдине, що їх цікавить....
Секс-Бомба• 29 января 2023
Один вопрос
Какое вам дело ?
Я в вашей теме увидела только скрытую зависть . Думаю у вас в личной жизни проблемы ..
Мама Карло• 29 января 2023
Вы ей завидуете, ее пофигизму, отваге, не вам рожать, не вам их содержать
Примарочка• 29 января 2023
Больше удивляет почему вас это беспокоит.

Их дело, их дети.
Фрося_Бурлакова• 29 января 2023
Ответ дляДомовенок Зюзя
Как перелом связан с желанием иметь третьего ребенка?
Так и связан. У мамки мозгов нет за двумя уследить. На хрена ей третий?
Хотя, если она за ними не смотрит, то думаю, ей в принципе, все равно сколько их под ногами крутится....
Mrs.Ochmonek• 29 января 2023
Схоже, що в тій сім’ї є любов) і саме таким добре народжувати третю, четверту дитину. Що може бути кращим для дитини, ніж народитись в сім’ї, де її хочуть і чекають?
Сусановна• 29 января 2023
У мене одна відповідь - ви їй не подруга, і вона вам не подруга
Подруги вони один одного підтримують, якось допомогають, а ви тут якісь свої бачення розказуєте
Блін, це діти
Люба біда може трапитися на майданчику, просто на вулиці і т.п
Це не значить, що батькам пофіг
Їх життя і їх вибір
Н@Диете• 29 января 2023
Ответ дляАдминко
Господи, какая вам разница? Вам с ними сидеть? Вы не спите вместе с ними? Что вызывает в вас негатив? Это ее жизнь, ее путь.
Старшего жалко.
Вишиванка• 29 января 2023
ну бронь наверное не дает права на выезд в отпуск, а три ребенка можно...я так думаю
Чебураха с перцем• 29 января 2023
Ответ дляНоу коммент
Тобто варіант зачекати з третім і вирішити проблеми з тими шо вже є - не розглядається?

Якщо не виходить якісно - будемо брати кількістю?

Чи я вас не так зрозуміла?
Хтось вважає, що і ви не вийшли якісно, так що...
ПрипоРошенная• 29 января 2023
Ответ дляМама Карло
Пофигизму ну да, дети это как котята, родились сами и пофиг как вырастут. Вот это пофигизм! Которому завидовать.