Головная• 29 января 2023
Яке взуття порадите під таке плаття?
Ці що на моделі досить цікаві, але трішки не моя модель
Головная
• 29 января 2023
Ответ дляРазведка Маша
Такi
От я вже дивлюсь якраз на дві моделі прада, трохи дорого, але одні з них лофери вже давно хочу
Запретный фрукт• 29 января 2023
Простите,но как на психически больном человеке тапули на прогулку
Чупа-чупс• 29 января 2023
Ответ дляГоловная
Думаю над такими
Да, ці гарно будуть виглядати . З приводу взуття, що на моделі, в мене з минулого року такого плану, круте, але меганекомфортне. Плаття то якого бренду, не підкажете? Теж мій стиль, подобається
Головная
• 29 января 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Для чого ви от це пишете? Хіба мені цікавий ваш досвід?
Головная
• 29 января 2023
Ответ дляЧупа-чупс
От і я про комфорт, я жодного разу його не взую, бо за кермом в такому не зручно
Стекловыжималка• 29 января 2023
А в какое время года это платье носить? Оно с коротким рукавом, т.е. для лета - тогда в туфлях жарко. Или что-то сверху на платье нужно?
Чупа-чупс• 29 января 2023
Ответ дляГоловная
В них і пішки ходити не дуже зручно)) пасажиром на авто саме те, але вони мені до душі прийшлись, краще всього з носком і джогерами ще можна носити, але це не для ніжної естетичної душевної організації порадниць ))
Головная
• 29 января 2023
Ответ дляСтекловыжималка
залізобетонна логіка…….. навіть не знаю що відповісти
Стекловыжималка• 29 января 2023
Ответ дляГоловная
У меня нет опыта носки таких платьев, потому и спросила у того, кто планирует его носить.
Головная
• 29 января 2023
Ответ дляСтекловыжималка
Наприклад я зараз можу спокійно ходити в ньому по вулиці накинувши жакет
Мао_Мяо• 29 января 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Гірше чим крокси, в яких всі ходили один час?
Маманя• 29 января 2023
Ответ дляДедуськина бабуська
- Вася, ти дибіл. Тю , та че ти образився? Я ж просто пожартував. У тебе з почуттям гумору що, проблеми?
Десь так ваш ’ юморок’ виглядає
Каждый воспринимает как хочет , хочет все к себе , хочет и сам пошутит , но многим нравиться принимать на себя и быть дураком .
Реально платье дурацкое , и если спрашивать мнение тут значить будь готов услышать любой ответ !
И еще дурацкое на значит плохое , мне нравится тоже не стандартные вещи .
Запретный фрукт• 29 января 2023
Ответ дляМао_Мяо
Я кроксы могу оценить только как сменную обувь для медиков,ну и как вариант на пляже вместо резиновых тапуль одеть.кроксы имеют место быть,но не по городу же в них шастать