Здесь на минутку• Изменено 29 января 2023
я шла вся такая красивая, а за мной волочились вчерашние колготы!!!
Деврчки, я сегодня так опозорилась!
Короче, гуляю каждый день с собакой на площадке,и там гуляет так же молодой человек,который мне очень понравился.
И я сегодня выхожу такая из падика, нарядилась, мейк сделала, все как на праздник.
Иду модельной походкой, знаю, что он в это время или тоже выходит, или уже на площадке.
Духи, волосы распустила,вытащив из-под куртки..
Дефилирую.
И слышу сзади его голос:
- Доброе утро. Ой, а что это у вас?
Оборачиваюсь, и виду его, держит в руках черную длинную тряпку...
Навожу резкость, а это из моей штанины выпали вчерашние колготки... И волочились за мной!!!!
Я вчера сняла штаны вместе с колготками капронками, а сегодня надела эти штаны, а колготки видимо остались в штанине.
Просто стыдоба!!!!
Аааааа
Стыдно и выходить теперь после такого
Дефилирую.
И слышу сзади его голос:
- Доброе утро. Ой, а что это у вас?
Просто стыдоба!!!!
Аааааа
Стыдно и выходить теперь после такого
Здесь на минутку
• 30 января 2023
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Ви з них не вилазите, кожен день в одному й тому ж одязі?)) В мене теж небагато одягу, але наступного дня я не ношу вчорашнє, навіть домашнє.
Ну це вже в вас ОКР))
МоДнАя_КоШеЧкА• 30 января 2023
Ответ дляЗдесь на минутку
Ну це вже в вас ОКР))
То що в мене не одні штани?
Здесь на минутку
• 30 января 2023
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
То що в мене не одні штани?
Те, що не можете 2 дні підряд в одній одежині))
Брюлик в стразах• 30 января 2023
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Удалено администрацией...
Грибной_Дождик• 31 января 2023
Ответ дляЗдесь на минутку
Но позорно от этого не меньше(
Теж була схожа ситуація, до речі відносно недавно. Ввечері джинси зняла разом з колготками. Колготки були мікрофіброві, але не дуже товсті. Зранку вчорашніх колготок не знайшла, тому одягнула інші, які були набагато товстішими і теплішими. І мабуть через товщину колготок не відчула вчорашні в штанінах. Помітила це вже ввечері, коли після роботи зайшла до туалету, і побачила, що в джинсах вчорашні колготки. Поспіхом витягнула, а потім думаю ну і що мені з ними робити. Сумку з собою не брала, викинути шкода, а гордо пронести в руці до столика теж не варіант. Краще б вже лишалися в штанінах( Єдине, що прийшло в голову - це зняти джинси і одягнути вчорашні колготки на сьогоднішні. Скажу так, сидіти в 2 парах теплих колгот це ще то задоволення. Мені і в одних було душно, я ще по дорозі на роботу подумала, що можна було колготки в не одягати, так в двох парах було нереально жарко. Але ніхто не помітив, врятувало, що була в уггах. Тому за ногами вчорашні колготки не волочилася)