Реанимация• 29 января 2023

Прокол вух хлопцю у 10 років це незарано?

Нас син питає з осені день і так нагадує перед днем народження. Краше зробити шоб перебисився що продовжувати відмовляти?

По навчанню, питань не має. Чоловік каже хай робить аби не татуювання.
Лыжи со вспышкой• 29 января 2023
Некоторые родители еще совсем малюткам прокалывают. Поэтому думаю, что в 10 лет норм. Надоест, снимет

Зупка_цем• 29 января 2023
А в нього друзі зробили? Якщо в його компаніі це нррма і над ним ніхто не сміятиметься,то чому ні?
Большой секретик• 29 января 2023
Не дай Боже.
А якщо в хлопця закохається? Підтримаєте?
автор Реанимация • 29 января 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Ну то дівчатам, в хлопців трохи інакше.
Лыжи со вспышкой• 29 января 2023
Ответ дляБольшой секретик
Не дай Боже.
Как у вас сережка связана с геями?
А вообще, а что, побить палками и выгнать, если влюбится в парня?
Зупка_цем• 29 января 2023
Ответ дляБольшой секретик
Не дай Боже.
А як це пов´язано? А, якщо в хлопця закохається,то і не зробиш нічого, нажаль. В мене є знайома, яка з хлопців почитала. Але, вже ставши дорослою, зрозуміла, що подобаються їй дівчата. Це завжди було і буде. І спортивні штани на дівчині чи сережки на хлопцеві ніяк на це не впливають.
Дюймовочка• 29 января 2023
У сына в классе мальчик 6 лет с серьгой. Стиляга.
Племянник в 8 проколол.
Главное, чтоб не тоннели, все остальное зарастет, если передумает

Здесь на минутку• 29 января 2023
Ответ дляРеанимация
Ну то дівчатам, в хлопців трохи інакше.
В чём иначе? Уже не малыш, сам вполне сможет обработать и не дергать шапкой.
Настасья Пицун• 29 января 2023
Не бачу проблеми, захоче - проколю в будь-якому віці
автор Реанимация • 29 января 2023
Ответ дляЗупка_цем
Питала, серед друзів наче нікого. Та він каже байдуже.

У класі я не пам´ятаю в когось.
У доньки в класі - так як мінімум є один з сережкою - вони разом ходили проколювати.
автор Реанимация • 29 января 2023
Ответ дляБольшой секретик
Не дай Боже.
І як це пов´язано?
автор Реанимация • 29 января 2023
Ответ дляДюймовочка
Племянник в 8 проколол.
А батьки довго вагатися?

Та й син два вуха хоче, чи є потреба спробувати зпочатку одне?
Единорог_помог• 29 января 2023
Мои оба прокалывали +/- в таком возрасте, поигрались и сейчас не носят уже давно, им за 20 сейчас
Здесь на минутку• 29 января 2023
Ответ дляРеанимация
А батьки довго вагатися?

Автор, сколько хочет - пусть столько и делает. Не понравится- просто снимет
автор Реанимация • 29 января 2023
Ответ дляЗдесь на минутку
Як на мене проколювання дівчині у малому віці - це позбавлення радощів від перших сережок, дівчина скоріш за все рано чи пізно проколить, а хлопці здебільшого не проколють.
Единорог_помог• 29 января 2023
Ответ дляБольшой секретик
Не дай Боже.
Боже🤦🤦. У меня есть знакомые геи, выглядят как мужики, без серёжек))
автор Реанимация • 29 января 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Я мабуть о 15-16 років погодилась би без питань
Дюймовочка• 29 января 2023
Ответ дляРеанимация
А батьки довго вагатися?

Можна спробувати спочатку одне. У племінника так і було, в 10 друге проколов.
Батьки спокійно ставляться, якщо це не один раз звучало, то бажання є. Які причина забороняти?
Здесь на минутку• 29 января 2023
Ответ дляРеанимация
У вашего уже будет радость, не переживайте

Дюймовочка• 29 января 2023
Ответ дляРеанимация
А яка різниця?
Лукава_Кiшка• 29 января 2023
Ответ дляБольшой секретик
Не дай Боже.
А без сережек в ушах не влюбляются в мальчиков? ))))
автор Реанимация • 29 января 2023
Ответ дляЗдесь на минутку
Та я і сама за два вуха, серед чоловіків кто носить наче половина в обидва вуха. Прикраси чоловічі вже дивилася, також здебільшого парні
Здесь на минутку• 29 января 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Отсутствие сережек- оберег от геев)))
Лукава_Кiшка• 29 января 2023
Ответ дляЗдесь на минутку
Отсутствие сережек- оберег от геев)))
Ну реально ))) меня иногда удивляет логика некоторых людей )))
Дюймовочка• 29 января 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Нет. Только сережку надел - сразу ориентацию поменял. Вот такая она хрупкая, эта мужская ориентация)) от розовой футболки тоже на мальчиков сразу тянуть начинает
Кашпо• 29 января 2023
Ответ дляРеанимация
Ну то дівчатам, в хлопців трохи інакше.
І хлопцям також. Знаю в в три роки хлопця. Якщо тато не проти, то чому б і ні? Але нагадати що це травмоопасно ( як буде по укр?)при іграх і т д
автор Реанимация • 29 января 2023
Ответ дляДюймовочка
Тобто у двох носить? А що за тип сережок?
Я свого питала що хоче - сказав йому байдуже, аби там щось було
Дюймовочка• 29 января 2023
Ответ дляРеанимация
У двох.
Різні є. Знайшла останню фотку, наприклад
автор Реанимация • 29 января 2023
Ответ дляКашпо
Тато - ні не проти.
Що стосується загоєння - він спостерігав як сестра місяць доторкнутися до вух не могла і одежу знімала з муками
Лукава_Кiшка• 29 января 2023
Ответ дляДюймовочка
Блин )))) интересно, а если у девочки уши не проколоты, то тоже в мальчика не влюбится? О, так вот чего девчатам с рождения те серьги тулят ))))