Реанимация• 29 января 2023
Прокол вух хлопцю у 10 років це незарано?
Нас син питає з осені день і так нагадує перед днем народження. Краше зробити шоб перебисився що продовжувати відмовляти?
По навчанню, питань не має. Чоловік каже хай робить аби не татуювання.
Реанимация
• 29 января 2023
Ответ дляДюймовочка
У двох.
Різні є. Знайшла останню фотку, наприклад
Я на срібло дивлюсь.
Не знаю чи гудзик невеликий, чи тоненьке кільце
Кашпо• 29 января 2023
Ответ дляРеанимация
Тато - ні не проти.
Що стосується загоєння - він спостерігав як сестра місяць доторкнутися до вух не могла і одежу знімала з муками
Я вже доросла, але часто светром зічіпаю сережки боляче
Реанимация
• 29 января 2023
Ответ дляКашпо
У вас мабуть великі сережки.
Реанимация
• 29 января 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Блин )))) интересно, а если у девочки уши не проколоты, то тоже в мальчика не влюбится? О, так вот чего девчатам с рождения те серьги тулят ))))
Так чітко пам´ятаю як йшла проколювати вуха і дивилася на дівчат, а назад вже на хлопців.
Дюймовочка• 29 января 2023
Ответ дляРеанимация
Я на срібло дивлюсь.
Чисто на мій смак - краще цвяшок. Тим більше, що проколювати таким будуть, напевне. Тонкі кільця на чоловіках не дуже подобаються, сережку має бути видно
Лыжи со вспышкой• 29 января 2023
Ответ дляДюймовочка
Нет. Только сережку надел - сразу ориентацию поменял. Вот такая она хрупкая, эта мужская ориентация)) от розовой футболки тоже на мальчиков сразу тянуть начинает
Та не, по этой логике если девочка приоденет розовую футболку, то ее потянет на девочек. У мальчика только голубая сработает
Лыжи со вспышкой• 29 января 2023
Ответ дляРеанимация

Братья Капли• 29 января 2023
Ответ дляБольшой секретик
Не дай Боже.
А якщо в хлопця закохається? Підтримаєте?
Маячню не несіть.
Братья Капли• 29 января 2023
Ответ дляРеанимация
Як на мене проколювання дівчині у малому віці - це позбавлення радощів від перших сережок, дівчина скоріш за все рано чи пізно проколить, а хлопці здебільшого не проколють.
Брат також захотів в 9-10років.Прокололи.Носить по сьогодні.Йому вже 29.
Дюймовочка• 29 января 2023
Ответ дляБратья Капли
А мій чоловік в 12 проколов, в армії зняли, вухо заросло і вирішив, що вистачить йому. От з грудей зняв тільки в 26
Реанимация
• 29 января 2023
Ответ дляКашпо
Малюсінькі
(((( буває
У мене по дві в вухах:
- перші ще бабусині, - чекають на мою онучку
- другі подарував чоловік, я не захотіла відмовлятися від перших, довелось проколювати.
Мабуть донці також згодом прийдеться другі дірки робити)))
Але якихось глобальних проблем з зачепанням у нас не має
У мене по дві в вухах:
Реанимация
• 29 января 2023
Ответ дляДюймовочка
А чому так?
Реанимация
• 29 января 2023
Ответ дляДюймовочка
Більшість цвяшків мають діаметр біля 1 см, як на мене нормально для чоловічого вуха, але забагато для хлопчика
Реанимация
• 29 января 2023
Ответ дляБратья Капли
Що саме носить, та в одному чи в двох?
Дюймовочка• 29 января 2023
Ответ дляРеанимация
Я про сережку (’гвоздики’)
Реанимация
• 29 января 2023
Ответ дляДюймовочка
Мій каже що колись думав пробити, але не наважився
Реанимация
• 29 января 2023
Ответ дляДюймовочка
Я про сережку (’гвоздики’)
Я про них. Шляпка десь 1 см .
Реанимация
• 29 января 2023
Ответ дляДюймовочка
От ще 6річного пришлю. Мені дуже
А прикольно і це ж в двох вухах?
Неугомонная• 29 января 2023
Ответ дляРеанимация
І як це пов´язано?
Не дай Боже вам знати як це пов‘язано
Ахаха
Ппц скільки тупих і обмежених людей навколо

Ахаха
Быстровочка• 29 января 2023
Ответ дляБольшой секретик
Не дай Боже.
Какая чушь
Реанимация
• 29 января 2023
Ответ дляДюймовочка
Як це?
А вони наче маленькі і кільця у порівнянні з ними видні краще
Дюймовочка• 29 января 2023
Ответ дляРеанимация
Це я просто нагуглила фотки маленьких гвіздочків. Бо ми одне одного не зрозуміли, здається
Реанимация
• 29 января 2023
Ответ дляДюймовочка
А я дивлюсь щось більше
Реанимация
• 29 января 2023
Ответ дляДюймовочка
Мені ще подобається коли вухо можно побачити крізь сережку
Лукава_Кiшка• 29 января 2023
Ответ дляРеанимация
Большой секретик• 29 января 2023
Ответ дляРеанимация
І як це пов´язано?
Обов´язково має бути пов´язано?
Стало цікаво, на скільки і в чому автор готова підтримати свою дитину?