Пес Патрон• 29 января 2023
Їду додому і плакати хочеться.
Приїхала до нього в п´ятницю. Провели цей час разом. Не хочу їхати додому. Питає мене, що я хочу. А я сама не знаю, що. Вдома діти і чоловік. Чоловік дзвонить, пише, а я навіть трубку не беру. Не хочу.
Дзвоню лише дітям.
Да_Я_ТакаЯ_• 29 января 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Німець що пропонує, що ви так його любите? Викликати вас коли йому зручно? Де любов?
Що за німець? Армянин
У кого такое было• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Ні, в мене стосунки з чоловіком погані.
Чому не розлучитися, якщо все погано? Подобається на двох хєрах скакати?
Света С Приветом• 29 января 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Козанець знає, що у вас чоловік, діти? Його влаштовує?
Коханець+козел=козанець) я розумію, що описка, але так прикольно)))
120-120-120 (не худею)• 29 января 2023
Ответ дляЯ_поехала
Самое интересное,что у таких жен нормальные мужья.
Не нормальные, а травмированы в детстве. Им другая и не подойдёт, порядочной он будет изменять и мозг ипать. А такая как автор как раз его пассия. Терзания
Пес Патрон
• 29 января 2023
Ответ дляБасноплетка
Хочеться побажати автору сина. А з часом сину таку дружину, як автор. І щоб автор про походеньки невістки обов’язково дізналася
Якщо мій син буде так ставитися до дружини так, як чоловік до мене, то нічого не матиму проти
Нервогенератор• 29 января 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Це той армянин?
Нет, там другая история была с давним другом детства
сама себе прекрасная• 29 января 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Що за німець? Армянин
Пише, що німець, хоча яка різниця? Може в нього таких жіночок на кожен день тижня, чи під настрій, він що втрачає? А жіночка поплила
Я_поехала• 29 января 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Та прям,откуда такой бред?
120-120-120 (не худею)• 29 января 2023
А вообще если не тролль то вы очень мерзкая. Оставила детей на неск дней и поехала давать кому-то.
сама себе прекрасная• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Ну ви ж продовжуєте з ним жити, значить все влаштовує
Для драки• 29 января 2023
Це ваша тема була?
’Коханець мушу з кимось поділитися’ про військового ?
Поросенка• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Так а зачем любовник?
Пес Патрон
• 29 января 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Ми не будемо більше зустрічатися, я не зможу їздити. 1)Не близько.
2) Увесь час я не зможу ´здити до подруги
Нервогенератор• 29 января 2023
Вот предыдущая тема автора
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3260633
Вишиванка• 29 января 2023
Ответ дляБасноплетка
Ви були у шкурі автора? В мене є син, дорослий. І чоловік- скотина (так, сама обрала, бо дурна була). Пиячив, декілька разів вдарив. Зараз я йому наставляю роги і мені не соромно.
Пес Патрон
• 29 января 2023
Ответ дляУ кого такое было
Я не сплю з чоловіком.
сама себе прекрасная• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Ви аналізи за зппп здайте за якийсь час. Їздити до нього, чому ви так себе не ціните?