Всьо. Надоїли лєві тарологи про яких тут завжди пишуть
Рєшено
Another Lyolya• 29 января 2023
Ответ дляДжусс
Настоящее Таро стоит 1000+ грн.
Із сертифікатом настоящєсті?
Yellow berry• 29 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ніііі, не всім. А тим хто иоложить денюшку у фонд колоди😂😂😡😂😂
А за поширення в соцмережах знижки будуть?
Ответ дляTeonaa
То подаріть мені, або дайте в тимчасоче пористування, ну нашо мені тратить свої жалкі 300-400 грн
Та можу. Тільки Вам потрібно буде почекати. Я вже якось писала, ми на зиму перебираємось в квартиру, до будинку їздимо раз в два тижні, ось якраз на цих вихідних були, а карти там. Я подивлюся, чесно, якщо є, я Вам їх віддам. Так на пам´яті, наче нікому не віддавала і пам´ятаю де мають лежати. Годиться?
Ответ дляАмарилис
Ооооооо, урраааааааа
Пересилкою поштою,да?
Ответ дляTeonaa
Добре, тоді жду сигнала, велике дякую
Тілтки прямо в чат пишіть бо лічки у мене нема на порадниці чогось
(Тре через браузер зайти щоб в лічку, а я пароля не помню, а додаток автоматом пропускає)
Домовились. Але ж тему можуть закрити адміни. Зараз я спробую Вам написати.
Ответ дляАмарилис
Добрий день, чоловік знайшов карти, сьогодні привезе. Пишіть куди відправити
Ооооооооо
Добрий день!!!!😍😍😍😍😍
Спасибі, що згадали, бо, бачете, у мене голова дирява яка
Відправляти НП №3 смт Коцюбинське, (Київська обл)
Юр‘єва Олександра Євгенівна 0936110328
Добрий день!!!!😍😍😍😍😍
Юр‘єва Олександра Євгенівна 0936110328