Дресса• 28 января 2023

Почуття тривоги

Можете забанити мене якщо таке питати не можна. Але де таке спитати, як не у вас? Щодо війни та лютого місяця. Розумію що працює багато іпсо. Слухаю військових, які кажуть що все під контролем і ми готові. Але ще й слухаю тарологів. А вони кажуть що всім буде в лютому дуже дуже важко. Взагалі я підписана вже півроку на одну тільки дівчину, прогнози якої завжди збуваються. Вона дивиться ситуацію на три дні. Але сьогодні субота, полізла в Тік ток якогось.. побачила Яну Пасинкову, Марію Тиху і ще декількох не таких відомих. Вони всі також кажуть що є велика небезпека на лютий. Розумію що від поганого нікуди не втечеш. Але знов виникло це відчуття приреченості. Як ви долаєте такий стан? Чому військові кажуть одне а тарологи інше? В мене немає причин не вірити хоча б одній з них, адже майже все збувається(( видаліть тему якщо вона заважає. Просто захотілося поспілкуватися з тими, в кого подібні відчуття. Срачу не хочу, але ж я не одна така, вірно?
СтрашнаяНаташа• 28 января 2023
Тарологи!!!
AnyaSkazka• 28 января 2023
Жоден таролог не передбачив повномасштабне вторгнення. Жоден
Наттала• 28 января 2023
Ответ дляAnyaSkazka
100% , але тепер вони всі пишуть, що вони бачили та не хотіли казати чи не розуміли,що саме вони бачили та могли повірити, що бачать війну ))
Milka8181• 28 января 2023
Пропейте МагнеВ6
Nata.t.1970• 28 января 2023
Автор, выезжайте
Наступление будет
Но они Как зайдут,Так и сразу *выйдут в мир иной*
автор Дресса • 28 января 2023
Ответ дляAnyaSkazka
До війни я не цікавилася тарологами взагалі. Але як я писала, півроку спостерігаю за одною і її прогнози по бойовим діям збуваються з часом. Оскільки прогноз на три дні, то перевірити вдається швидко. Як це працює? Чому?
Наттала• 28 января 2023
Ответ дляДресса
це реклама таролога? ну називайте вже її )
Nata.t.1970• 28 января 2023
Ответ дляДресса
И Что она на эти 3 дня написала?
автор Дресса • 28 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Автор, выезжайте
Наступление будет
В тому то і справа що виіжджати не можу. І не буду. Тому зараз таке відчуття незрозуміле… якби ти очікуєш невідворотнього і це дуже неприємно
ЛЮБА• 28 января 2023
Только тарологов? А ведьмы и колдуны что вещают ????
Nata.t.1970• 28 января 2023
Ответ дляДресса
Вы в Каком городе?
завитушка• 28 января 2023
Це і так ясно, що обстановка накаляється, нам дають озброєння, у них мобілізація, не треба буть тарологом, щоб розуміть, що буде важко.
Поменше слухайте всих підряд, он сходіть краще прогуляйтеся, поки ще є сонечко на вулиці.
Nat-li• 28 января 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Тарологи!!!
Без лоха-жизнь плоха
автор Дресса • 28 января 2023
Ответ дляНаттала
Ні. Не буду. Навіщо. Тема про відчуття небезпеки. Як почуваються інші. Може хочу себе заспокоіти просто
Rina_europa• 28 января 2023
Автор, ви не одна, є багато інших людей що переживають.
Тримайтеся 💪
Julia_1997• 28 января 2023
Ответ дляДресса
Включити логіку і кожен стане тарологом. Що передбачила? Масований обстріл, вихід чи деокупація якихось міст? Це і без тарологів ясно як Божий день, новини лиш почитати треба і проаналізувати.
автор Дресса • 28 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Не читаю таких) чесно
Nat-li• 28 января 2023
Так а шо конкретно в лютому буде? Шо кажуть? Чи тільки ’всім погано’
автор Дресса • 28 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Вы в Каком городе?
Столиця. Дуже боюся повітря після 31-1 числа. Дуже перелякалася тоді
ЛЮБА• 28 января 2023
Ответ дляДресса
Не читаю таких) чесно
Каких таких ? Чем они от тарологов отличаются ?
LudaSHS• 28 января 2023
Нет тревоги, есть лють и вера в наши силы.
DarkBlueSea• 28 января 2023
Вспомните, как нам грозили ядеркой. Это всё нагнетание, меньше себя накручивайте
Nata.t.1970• 28 января 2023
Ответ дляJulia_1997
+++Полностью согласна
spring81• 28 января 2023
Автор, намагайтеся переключатися від цих думок.

Коли особливо «накриває» спробуйте ці техніки:

1. Відновіть дихання з допомогою вправи «Свічка-Квітка»: задуваєте уявну свічку (довгий видих), вдихаєте аромат уявної квітки (мінімум 8 разів)

2. Випийте склянку води маленькими ковтками, або хоча б змочіть ротову порожнину.

3. Торкніться будь-якої поверхні

Дотик до чогось реального допомагає заземлитися. Бажано не просто торкнутися, а описати подумки, яка саме поверхня: гладка, холодна, шорстка тощо.

4. Назвіть 6 кольорів, які ви бачите прямо зараз. Знайдіть 5 найменших предметів та 5 найбільших. Знайдіть очима 5 предметів різної текстури

Ця техніка допомагає подолати синдром тунельного зору, який виникає при сильному стресі

5. Порахуйте від 20 до 0 вголос

При зворотній лічбі активізуються лобні долі мозку, але будь-яке кризове дихання починається не з вдиху, а з довгого видиху, тому перед початком лічби треба видихнути.

6. Оцініть температуру приміщення та власного тіла

Термомоніторинг допомагає повернутися в тіло. Запитайте себе, холодно вам чи жарко. В кризових ситуаціях у людини зникає чутливість тіла, тому треба свідомо повертати собі відчуття температури

7. Притисніть руки або спину до стіни

Це допомагає заземлитися і відчути зовнішню точку опори. Можна також повідтискатися від підлоги або «позабивати цвяшки п’ятами»

8. Зробіть вправу «Метелик»

Щоб повернути собі відчуття власного тіла, схрестіть руки перед собою та покладіть долоні собі на плечі й почергово постукуйте ними

Так перемогу це не прискорить, але себе потрібно навчитись відновлювати.
автор Дресса • 28 января 2023
Ответ дляJulia_1997
Ні. Вона робить прогноз конкретно по містам. І багато збувається подій. Мабуть тема не для тих, хто не вірить ним. А до тих хто прислухається. Для тих хто відчуває тривогу. Ще раз наголошую хочу поспілкуватися з подібними собі і без срачу з іншими
автор Дресса • 28 января 2023
Ответ дляRina_europa
Тримайтеся 💪
Дякую. Треба брати себе в руки. В мене як у багатьох з початку війни настрій хитається від переможного до всепропальського)) зараз просто відчуття страху.
LudaSHS• 28 января 2023
Думаю, внутри все это, если разобрать, связано с концом зимы, дефицитом минералов и витаминов, гормональными скачками, потому , что летом жопа была больше. Не было освобожденых территорий, как харьковская, все ждали осени и наступления. Была пауза. Сил и Не было ресурсов, той военки.

А ’ треврги ’ на было. Потому что солнца много, сбалансированное питание с зеленью, ягодами, антиоксидантами,
сейчас Ресурсы исчерпаны, ми более вразливі, копаемся, ищем.
На сегодня, северу вообще не о чем переживать, ( кроме ракетных- дроновых раз в 2 недели)
Юго восток штормит постоянно. Что изменилось?
Nata.t.1970• 28 января 2023
Ответ дляДресса
Я тоже в Киеве
Перепугались Когда?
А Почему именно 31-1 боитесь ?
автор Дресса • 28 января 2023
Ответ дляspring81

3. Торкніться будь-якої поверхні

5. Порахуйте від 20 до 0 вголос

7. Притисніть руки або спину до стіни

8. Зробіть вправу «Метелик»

О, дякую за корисну інфу. Мені періодами морозно і млосно. Зараз так відбувається. Наче хвилями
Дами• 28 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Це топ