Упругая попка• 29 января 2023

Не приємна тема про побої

Задам дуже не приємне питання.
А вас били в дитинстві? Якщо так, якою була ваша сім´я:
Повна
Не повна
Інтелігенти
Маргінали
Алкоголіки

Цікаво для дослідження. Можна без подробиць. Розумію, що це не приємно згадувати

І , як наслідок, ви бєте своїх дітей?
Ганцю в кєдах• 29 января 2023
Создайте повторно тему с опросом. Меня не били, если что

Анютины ласки• 29 января 2023
Полная. Папаша алкаш. Детей не бью и не кричу, ребенок меня уважает. Свекровь говорила, что кричит на внука и могла шлёпнуть, он её не уважает и ни во что не ставит
Роза завяла• 29 января 2023
Мене дуже рідко, і вже підлітком. Лінійкою. Пачкою офісного паперу. Мама вчитель.
Я іноді але коли діти були менші, погодки, я з ними не завжди справлялась. Іноді не витримувала. Але рідко. Потім вибачалась.
Янка-угомонись• 29 января 2023
Да. Семья полная, интеллигентная. Не поддерживаю с ними никакой связи.
Своих детей обожаю, муж прекрасный.
автор Упругая попка • 29 января 2023
Ответ дляРоза завяла
У мене нещодавно був такий дисонанс.
Я пам´ятаю мою першу вчительку як найдобрішу, найтерплячішу людину. Зідзвонитися з нею, розмовляємо про дітей. І вона розповідає як б´є внука, бо він її не слухає.
Сосулька• 29 января 2023
1 раз отец мне дал по попе лет в 5.
Я помню, как я безобразно себя вела в тот момент и не виню его. Хотя тогда опешила, избалованный залюбленный младший ребенок и вдруг такое.
Вот это были единственные побои в моей жизни.
автор Упругая попка • 29 января 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Ви поки одна така,)
Роза завяла• 29 января 2023
Ответ дляУпругая попка
У мене нещодавно був такий дисонанс.
Бити то не саме страшне, не розмовляти день -три-тиждень? Закриватися в кімнаті і погрожувати самогубством. Розбити мою улюблену чашку. Виставити мене за двері вночі ( влітку). Закрити двері з кухні в дім, щоб я не могла потрапити в свою кімнату.... Кликати їсти, ’шлюха’ бо дізналася що я в свої 16 втратила цноту.
Осторожная• 29 января 2023
1 раз получила по жопе, мы с подругой-соседкой зашли в гости к взрослой соседке, она нам играла на гитаре, а нас искали по всему двору. Но у нас двор был спокойный, я точно с 4 лет играла с подругами на улице. Вот не помню сколько мне было, лет 6-7 где-то, не больше.

Простоваля• 29 января 2023
Били, семья полная, не алкаши
Сказалось не очень хорошо, тяжело иногда вспоминать
Но стараюсь не переносить этот опыт на свою нынешнюю семью
Меня не звали• 29 января 2023
Меня не били, и ничего не запрещали, росла балованным и эгоистичным ребенком. Семья полная, но мать инвалидность имеет. Отец пил
автор Упругая попка • 29 января 2023
Ответ дляРоза завяла
Йдіть обійму

Моя мама й зараз може не говорити декілька днів, якщо посваримося. При чому не лише зі мною, а й з моїми дітьми
автор Упругая попка • 29 января 2023
Ответ дляПростоваля
Били, семья полная, не алкаши
Добре, що у вас є внутрішні сили це не повторювати. Обіймаю
Простоваля• 29 января 2023
Ответ дляУпругая попка
Дякую ❤️
Ганцю в кєдах• 29 января 2023
Ответ дляУпругая попка
Ви поки одна така,)
Ну, понятно, что вам напишут многие, но без опроса истинную картину вы не узнаете
Мадам БрЮшкина• 29 января 2023
Неповна сім´я. Били не так щоб часто, але траплялось, багато приниження та іншого насильства (тут більше бабця постаралась, але і мати теж). Інтелігенти але мати мала проблеми з алкоголем.
Я не маю дітей бо все життя не хотіла повторити долю матері, а більш за все мріяла просто вирости і жити в спокої
Брызжу ядом• 29 января 2023
Мать могла ударить,я против такого вообще.равно как против оскорблений в семье
Роза завяла• 29 января 2023
Ответ дляУпругая попка
Йдіть обійму

І моя так. Я не така. Я винна. Я повинна.
Роза завяла• 29 января 2023
Виховувала мене мама сама, батько помер коли мені було 8років.

автор Упругая попка • 29 января 2023
Ответ дляМадам БрЮшкина
Мене бабуся дуже любила.тому захищала завжди.
А от батьки..мої не мали проблем з алкоголем. Тому мені раніше це було незрозуміло. На люди такі правильні, хороші. Вдома це просто... Хоча, не найгірше, порівняно з тим, що тут пишуть
Мадам БрЮшкина• 29 января 2023
Ответ дляУпругая попка
Це добре коли є хтось хто захистить. Вам пощастило, хоч в цьому при таких батьках. А ось в мене головним абюзером була саме баба, хоч любила мене але то була хвороблива, психопатична любов, з лайками, побоями, її демонстративним вмиранням, а мати просто частіше за все відвертались і вдавала що нічого не бачить і не розуміє. Прикрилась мною і суцільний профіт - дитиною хтось займається, її мати об мене розряжається, вона п´є і себе жаліє. Всі при справах.
Интимная• 29 января 2023
Мого чоловіка били систематично, реально кожен день, навіть не одноразово до втрати свідомості. Коли не били, стояв в кутку по декілька годин на колінах на гречці з піднятими руками, тримав швабру на якій були відра з водою.
Батьки все життя вчителями працювали.
Провина була будь яка. Оцінка 5-, прим‘ята сорочка, волосся не так зачесане.
Як закінчив школу, з батьками не спілкується.
Идущаяповолнам• 29 января 2023
Моя 71 мама до сих пор считает,что она права была:
Мне 17 лет ,закончила школу,готовилась к поступлению в вуз - учила,повторяла, экзамен на носу.
Мать моя посылает к старшой сестре отнести котлеты (молодая семья) и сразу домой,говорит.К сестре минут 15 пешком.Я пришла,она- малая давай чаек,поболтаем...
Вообщем через 1 час прилетает моя бешеная мать с лозиной ( тонкий прут от дерева без листьев)в руках с криками , сестра ее успокаивает, вообщем как скотину стегала всю дорогу домой.Я ей вспомнила это ,она говорит - права была
Мадам БрЮшкина• 29 января 2023
Ответ дляИдущаяповолнам
Ой она у вас дура и психопатка была, жесть. Хорошо хоть признает пусть и упорствует в своем идиотизме. Хуже когда на старости лет начинают рассказывать что ’не было такого! Ты что?! Я бы никогда! Я всегда любила и пылинки сдувала’ Вот тогда уже не понимаешь то ли сама с ума сходишь то ли у матери началась деменция
Цыпка• 29 января 2023
Ответ дляИнтимная
Батьки все життя вчителями працювали.
Садисти
очки_ннадо• 29 января 2023
Ні, ніколи не били і не ображали. Повна сім´я. Мою подругу били, на горох ставили в куток за найменьші промахи. Також повна адекватна на вигляд сім´я. Подруга на батьків не ображається, нормально спілкується.
автор Упругая попка • 29 января 2023
Ответ дляМадам БрЮшкина
У моєї немає деменції. Їм з папою 60 і 64. Вони вважають що все вірно робили, любили нас однаково. Мало того, коли з нами розмовляють, то ’ не слухаються хлопці? Байбару! В куток.’. І так весело ’ у нас в кутку стояли’. Ми в принципі і сваримося зараз із-за моїх дітей. Що з ними так не можна.
А потім вони ображаються що діти не хочуть з ними говорити і їхати не буду бо дідусь б´є
Великий сатирик• 29 января 2023
Починаючи з підліткового віку мене не били, а лупашили. Проте, визнаю, було за що. Образи на маму за те не тримаю.
Флюорография гуся• 29 января 2023
Повна сім´я, мама лікар, тато військовий. Ні батьки не били , ні бабуся з дідусем, у котрих проводили канікули.

Чоловіка били, повна сім´я, батьки педагоги... він поривався пояснювати мені, що нічого страшного немає у такому методі виховання.

Своїх дітей не б´ємо.
автор Упругая попка • 29 января 2023
Ответ дляВеликий сатирик
А якби покалічили?