Їжак в панчохах• 29 января 2023

Прикорм, перехід на кусочки

Дитині 8міс. Повністю на пюре. Крупнішу їжу випльовує і потім відмовляється взагалі. Кусочками давиться так, що я сивію від страху. Я в розпачі( чи просто відпустити ситуацію але ж треба вчити і боюсь пропустити момент.
Розкажіть, як ви переходили до кусочків і в якому віці
Барабан для взрослых• 30 января 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
ви що, це ж аж Доказові педіатри, новий тренд, як ми без них жили
Спокойно и без стресса

автор Їжак в панчохах • 30 января 2023
Ответ длястихи
Підписана на групу в фейсбуці про Прикорм, в ній є багато цікавого, по вашому питанню також багато цікавої інформації, якщо хочете можу скинути посилання
Я їх теж читаю. Дякую)
Мотористка• 30 января 2023
Моя перейшла на шматочки в 8 місяців, спочатку трошки давилася, але швидко зрозуміла що до чого) зараз їй рік, впевнено ість все))
Юпитерная• 30 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Точно не помню но наверно года в 1.5 перешли на кусочки, сейчас ему 15 лет и все хорошо с жевательным рефлексом, помню как мне соседка сказала что это поздно и он не на учиться сам жевать
Хммм… в опу таких соседок)))
Мой ел исключительно перекрученое мясо лет до 6. Даже Мама моя причитала, что жевать не умеет🤣
Ниче, в 14 лет ого как умеет работать челюстями, особенно когда стейк на тарелке 🤣
Подмигашка• 30 января 2023
Поступово , спочатку виделкою товчете , потім грудочки залишаєте , більші , та більші ,а потім шматочки , головне не спішити , а переходити до слідуючого етапу ,коли дитина готова , тобто коли ви бачите, що пережовує та ковтає . Та виконувати правила правильної подачі
Мотористка• 30 января 2023
Ответ дляЮпитерная
Хммм… в опу таких соседок)))
І нащо вам робити зайву роботу по перекручуванню м’яса, якщо цього можна було уникнути і давати нормальну їжу?
автор Їжак в панчохах • 30 января 2023
Ответ дляМотористка
Я чесно пробувала, це виявилось складно. Ми все таки трохи почекаємо.
Юпитерная• 30 января 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Зараз говорять, що це проблема і можна пропустити цей період і, що дитина чуть не до 3-х років буде їсти лише пюре і т.д. і т.п.
Ну и что? Пусть ест пюре…. Кому от этого станет хуже. Думаете девать не научится?
Таки в курсе• 30 января 2023
Малому 1,9 їсть і шматочки і пюре і печиво гризе
Проблем немає взагалі
Я не заморочуюсь з цього приводу

Мотористка• 30 января 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Ваша справа звичайно)
Юпитерная• 30 января 2023
Ответ дляМотористка
А в чем проблема перекрутить мясо?
Мне проще дать тефтельку или котлету, чем танцевать с бубном, что бы хоть немного мяса съел.
Зачем усложнять себе и ребёнку жизнь?
Мотористка• 30 января 2023
Ответ дляЮпитерная
А в чем проблема перекрутить мясо?
Зачем усложнять себе и ребёнку жизнь?
Мені простіше зварити/протушити/запекти м’ясо шматком ніж перекручувати
Подмигашка• 30 января 2023
Ответ дляЮпитерная
В мене однокласниця до 3-х років бігала з блендером , а потім мучилась,коли переводила , дитина рвала, та давилась ,бо не вміла жувати .
Планшетница• 30 января 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Яснами перетирати
Я робила пюре але не збивала аж до консистенція масла- залишала невеличкі шматочки але це не яблуко, огірки, буряк - це шоб ви розуміли. Так вчилися але не у 8 місяців.
Якщо немає чим жувати 5авіщо дитину насилувати??

У всіх діток все по- різному
Планшетница• 30 января 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Моя мама працює дитячим стоматологом. Сказала- поменше слухайте що вам кажуть грамотні педіатри. Вони й молочницю в роті рекомендують синькою мазати.
Жувати треба чимось. Жувати треба щоб зубки прорізувалися і це вже тоді коли вони є і дитина вміє шоб правильно флрмувалася щелепа- треба жувати шматочками. У когось у 4 місяці- 5 зубчиків, а в когось перший в рік йде- то чим жувати? Набивати ясна??

Ви коли робите овочевий супчик- поретріть його а не через блендер, можете виделкою подавити овочі але не думайте що дитина із захопленням почне їсти шматочками.
Добро с Кулаками• 30 января 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Дівчата, всім дякую!
Я правда, щось накрутила себе з цим. Не буду мучити дитину і себе. Аж легше стало)
Я теж чомусь боялася цього періоду, але все поступово сталося, все буде як треба.
РукиМыли?• 30 января 2023
Так зачем вы кормите ребёнка кусочками если он давится и не хочет их есть ?. когда ребёнок захочет, созреет, тогда и будете давать.
Вся в кредитах• 30 января 2023
Моя міс в 8 почала їсти шматочками, все ок. Але вона рідко давилась , а коли і бувало таке, то я спокійно реагувала і слідкувала, завжди випльовувала. Якщо дитина ще не готова, то не мучайте 👌пізніше почне їсти
ШобВам_КакНам• 30 января 2023
В мене дитині 1.3, з року почала їсти м´ясо, рибу шматочками сама, макароні вироби руками. А от фрукти не можу привчити їсти шматочками, даю пюре.

Пацелуйнитуда• 30 января 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
До 3 років буде їсти лише пюре, якщо ви відіб´єте дитині харчовий інтерес, зокрема запихуванням в неї шматочків, до яких вона ще не готова. Не мучте дитину. Коли вона буде готова все піде само собою.
Повелитель интернета• 30 января 2023
ой, не спешите. перетирайте. В 8 мес. малышу нечем жевать еще... По сути это еще грудной ребенок.
автор Їжак в панчохах • 30 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
Я годую його пюре. А грудочки, кусочки спробувала дати, бо всі кругом твердять, що пора. Але ви мені мізки вправили)
автор Їжак в панчохах • 30 января 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Теж про це думала. Вдавиться сильно раз, другий і буде боятися їжі(
руки_Крюги• 30 января 2023
Ответ дляЮпитерная
Хммм… в опу таких соседок)))
Кэти Сол• 30 января 2023
Я тоже такого поначиталась и тоже страдала)) но наш педиатр сказала, что должно быть восемь зубов. По факту когда перешли не помню, дочка сама отказалась есть сплошное пюре и требовала мою еду кусочками. Сейчас пюре даю ей только мясное из баночек, подмешиваю в кашу и то только потому, что с этими отключениями света боюсь покупное мясо давать ребенку, фиг его знает как оно в магазине хранилось