Бабканадвоесказала• 30 января 2023
Є такі, чиї діти не пішли в школу? Київ.
Дивлюсь в вікно, діти з дому в школу з рюкзаками. Я свого залишила на дистанційному. Вроді і обдумала своє рішення, та якось на душі так собі... Як ви?
Залізна пані• 30 января 2023
Ответ дляФорточка
Залежить від школи, а не від міста. А в чому та блажь?
В Киеве будут Учится в июне, блажь офигеть
Экономили на отоплении
Паравозик• 30 января 2023
Ответ дляПочемучечка
Блин, у нас они закончились еще 9 января... Везет вам. Наверное только для Киева такая блажь.
А в чому блажь? Що діти будуть літом навчатись?
Залізна пані• 30 января 2023
Ответ дляСегодня я не я
Що за брєдова ідея відправляти дитину до школи, де нема сховища, до сховища треба йти 600м, а відносно недалеко ТЕЦ, яку весь час намагаються поцілити?
Как школу открыли без убежища?
Русалка на ветвях• 30 января 2023
Перевела в дистанційну школу ще влітку, 9 клас
Дитина паралельно вчиться на гримера, закінчить олночасно із 11 класом, і вже матиме професію, яка подобається.
Омлетик• 30 января 2023
Є. Якщо адміністрація школи ухвалила рішення, що навчання дистанційне, то треба всеодно йти?))))
Жена аллигатора• 30 января 2023
Ответ дляПаравозик
Це з дитинства щось, канікули - клас, а навчання - сумно. Може це школярка пише.
Краля-Галя• 30 января 2023
Я не водила. Мені зручніше вдома, тому що я вдома працюю і щоб забрати потрібно відпрошуватись щодня.
Ще підвал - там дуже душно, а в дитини проблеми з тиском.
Але коли почали активно відключати світло - ані дистанційки, ані очного. А пояснити так, як пояснює вчитель я не можу. Ми вчили по іншому, і коли я пояснюю по своєму - потім проблеми.
Ну і починається - потім зроблю, а поїсти, а в туалет, а попити, ти не так пояснюєш, ми в,или по іншому, і інколи хочеться так накричати, щоб хоч пар випустити. Але не можна.
Ще й подивилась, що за графіком лише раз на тиждень в навчальний час є світло дві години. Іна цей час припадають фізкультура та музика.))
Тому сьогодні пішла в школу.
Лапка• 30 января 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Почему начала боятся через 10 месяцев?
Странный вопрос.
Отжигающая• 30 января 2023
Ответ дляДаха-сваха
Сочувствую, это где? Жить так понятно невозможно.
Харьков
Ответ дляМурзилка
Молодша пішла в школу, вони навчаються очно. Старша(6 клас) вчилась дистанційно, а після канікул буде змішана форма навчання (тиждень/тиждень). Більшість класу залишилась на дистанційному. Я теж вагалась, але по своїй бачу, що зовсім розслабилась на дистанційному, ще й світло вимикають, тому так і вирішили.
Так, основний аргумент це проблеми зі світлом. Як в нас є, то у вчительки нема
Лапка• 30 января 2023
Ответ дляЗалізна пані
Как школу открыли без убежища?
Как и все остальные. Где вы в школах видели убежища? Обычные подвалы.
энциклопУдия• 30 января 2023
У нас дистанційка цеЙ тиждень. Діти з заздрістю дивляться в вікно на тих, хто іде((( довбаний графік
Моль Молливна• 30 января 2023
пошел в школу. за месяц все забыл с этим планшетом и телефоном.
переживаю, так как школа в районе Дарницкой площади, но все время дома сидеть не будет.
Губка Боб• 30 января 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
У нас в 12-20 друга зміна, не дуже зручно але краще ніж онлайн, на якому в більшості асинхронно.
На першій зміні 1-4, 9, 11 класи.
Вони реально вчаться до 12:20? Це 4 уроки, наскільки я розумію. У вас на другій зміні теж мало уроків?
Губка Боб• 30 января 2023
Ответ дляПочемучечка
Ну учителя может и будут в школе.
Рахуються навчальні години, а не просто робочі дні.
Губка Боб• 30 января 2023
Ответ дляДафна
Что за бредовая приписка про ’запасных нет’.
Це такий вираз, щоб підняти свою самооцінку за рахунок знецінення інших.
Губка Боб• 30 января 2023
Ответ дляРыбка8
Клас! От би моїм такий розклад! Півтора місчці канікул - ледве пішли сьогодні на 8.30.
Моєму краще на 8:30, тоді б ще на баскетбол встиг
Танцепесенная• 30 января 2023
Ответ дляГубка Боб
Ну про запасных это конечно некрасиво писать, но и отправлять детей в школу с учетом того что нет убежища и рядом объект - это просто глупо и безответственно.
Никакая учеба этого не стоит, тем более что сейчас есть куча вариантов как организовать учебу дистанционно
Соображалочка• 30 января 2023
В нас у школі змішане навчання тепер. Тиждень дистанційно, а тиждень ходитимуть до школи. Хто бажає, ті залишаються дистанційно. Ми спробуємо змішане, бо спілкування і навчання потрібно дитині , а зараз тим більше , дистанційно- ну я чесно вже задовбалася бути вчителем з усіх предметів ( кинуть тему і домашку і усе) , то нехай хоч попрацюють ці вчителі і проводять уроки і почснюють нормально матеріал.. Укриття є, вистачає на всіх, хто перебуватиме у школі, графіки змін зробили прийнятні і дітям і батькам, тому спробуємо.
Пописанная парта• 30 января 2023
Ответ дляЛапка
А дома у вас что? Убежище или обычный позвал или в коридоре в лучшем случае сидите?
Лапка• 30 января 2023
Ответ дляПописанная парта
При чём тут то, что у меня дома. В школах в всех обычные подвалы, никак не убежища. Они строятся по другому .
Дома у меня подвал в частном доме.)
Аленький носочек• 30 января 2023
Ответ дляПочемучечка
Днепр тоже сегодня первый день после каникул, еле сели за дистанционку. Дети очень расслабились. И да, у нас могут в июне за счет пропущенных дней продлить учебный год.
Пописанная парта• 30 января 2023
Ответ дляЛапка
Дома у меня подвал в частном доме.)
При том, что многие пишут не поведу в школу там обычный подвал, а не убежище. А дома что безопаснее?
Курс капусты• 30 января 2023
Моя була в першому семестрі на дистанційному, сьогодні відвела в школу. І так мені сумно, коли діти вдома мені комфортніше.
Барабан для взрослых• 30 января 2023
Ответ дляШвабристка
Дніпро?
У Дніпрі дистанційне навчання для всіх з 1 вересня. А гідно графіку світла - мій син може бути присутнім на уроках 2 раза на тиждень. 10 клас. 2 роки корона, тепер війна. Ніяких знань, тільки вмикає у телефон.
Самая СоветЧиваЯ• 30 января 2023
В минулому семестрі, під час повітряної тривоги, дітей спустили в підвал ( він же бомбосховище). Дітей багато, місця мало. Однокласниця моєї доньки втратила там свідомість… можна представити, як вчителі з купою інших дітей, дихаючи один одному в спину і не тільки, приводили до тями цю дитину(((.