Бабканадвоесказала• 30 января 2023
Є такі, чиї діти не пішли в школу? Київ.
Дивлюсь в вікно, діти з дому в школу з рюкзаками. Я свого залишила на дистанційному. Вроді і обдумала своє рішення, та якось на душі так собі... Як ви?
Пушап Ми• 30 января 2023
Автор, не копайтесь в себе. Каждый для себя решает, как ему морально легче. Сын дистанционно учится, у меня до отключений света ещё были сомнения, а потом.. Сирена, дети спускаются в подвал (и он не убежище, по нормам, но кого это волнует). Далее света нет- нет вентиляции, так как принудительная.
Время такое, ничего, наверстаем. Стараемся много заниматься сами.
Самая СоветЧиваЯ• 30 января 2023
Мене взагалі наша шкільна освіта дивує. Вже майже рік йде ця клята війна. Ви там падли в департаменті освіти чим займаєтесь? Шкільна програма як була шалена так і залишилась. Діти розкидані по всій Украіні і за її межами. Часто без світла і Інтернету, але завдання всі опрацюйте і все здайте! Мало у наших дітей стресу від війни, так ще і в школу, якщо щось не здав, то все…(
Не жена• 30 января 2023
У нас усі учні вийшли на очне навчання.Укриття знаходиться недалеко від ліцею тому наразі так,усі батьки погодились на очне.Але ми не з Києва
Библиотекарь• 30 января 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
Канікули закінчились
Прикольные каникулы у вас. Мы уже четвертую неделю учимся. Не Киев, правда.