Бабканадвоесказала• 30 января 2023
Є такі, чиї діти не пішли в школу? Київ.
Дивлюсь в вікно, діти з дому в школу з рюкзаками. Я свого залишила на дистанційному. Вроді і обдумала своє рішення, та якось на душі так собі... Як ви?
вкрации• 30 января 2023
Автор, не переживайте. Можливо, ви ще зміните свою думку через тиждень-другий.
Моя донька сьогодні пішла до школи, хоча її клас вже 3 тижні був в школі.
Ми спочатку не пустили її, але... Ще й процедура розгляду нашої заяви зайняла майже тиждень.
сама себе прекрасная• 30 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
моя боится идти в школу, сильно психика расшаталась, наверное буду вывозить ее
Почему начала боятся через 10 месяцев?
Сегодня я не я• 30 января 2023
Ответ дляДафна
Что за бредовая приписка про ’запасных нет’.
Що за брєдова ідея відправляти дитину до школи, де нема сховища, до сховища треба йти 600м, а відносно недалеко ТЕЦ, яку весь час намагаються поцілити?
Схема сыра• 30 января 2023
Ответ дляПочемучечка
Блин, у нас они закончились еще 9 января... Везет вам. Наверное только для Киева такая блажь.
У нас два месяца каникул. Ивано Франковск. Весной пойдут. И месяц летом учимся.
вкрации• 30 января 2023
Ответ дляТоска в носках
Мы уже забыли, что значит ходить в школу.
100%
Моя сьогодні пішла вперше з початку війни.
Аноним Советчик• 30 января 2023
Я ещё в сентябре перевела на екстернат, как жопой чувствовала. То светом проблемы у нас, то у учителя получается, что дистанционка ужас. А возле самой школы был прилёт и она не работала с октября, сегодня открыли первый день. Многие пошли на очное, я бы не рискнула, школа возле объекта в который при каждом обстреле пытаются попасть.
Идущаяповолнам• 30 января 2023
Мій пішов до школи. Категорично не хоче дістанційно, проситься в клас. В нашій школі є бомбосховище, там є вода, смаколики, чай.
Колупалочка• 30 января 2023
Ответ дляПочемучечка
А в вашем городе дети до 30 июня будут учиться?
Мавка• 30 января 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
Канікули закінчились
У нас вже другий тиждень навчання пішов.
Діти ходять до школи через день.
Срочнокпсихологу• 30 января 2023
Київська область, вже 3 тиждень навчання. У школі хоч без світла вчаться, а вдома завдання дають асинхронно зараз. Вчаться по графіку, то через тиждень, то два тижні вчаться/один онлайн. Навчання необхідне, вони дуріють без навантаження.
Мавка• 30 января 2023
Ответ дляПочемучечка
Ну,в нас, наприклад,не було канікул восени.І вчилися до 31 грудня.
Тому зимові канікули вийшли такі,23 січня на навчання.
Пирожкиня• 30 января 2023
Ответ дляПочемучечка
І тут Київ Вам невгодив...
Найшли чому заздрити, місяць діти дурня валяли, а весь червень будуть вчитись
Швабристка• 30 января 2023
Ответ дляСегодня я не я
Дніпро?
Отжигающая• 30 января 2023
Девочки,ка все это ужасно,а у нас вообще нет выбора ,у нас не работают ни школы ни садики,за что нам все это горе?
Етитьская богомышь• 30 января 2023
Автор Ви така не одна, не переживайте. У мене 3-е, старший дистанційно (11кл), середній дистанційно (7кл), донька (3кл) пішла до школи так як я виходжу з першого числа на місяць на роботу, і фізично не зможу і на роботу ходити і вчити з нею, да ще й відсутність світла. Далі буду дивится, може взагалі поїдемо на дачу.
Аноним_Русалка• 30 января 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
Канікули закінчились
У нас каникулы закончились ещё 9-го числа, поэтому дочка пошла в школу, как обычно
Домовенок Зюзя• 30 января 2023
Ответ дляДафна
Цю маячню постійно пишуть про запасних
Швабристка• 30 января 2023
Ответ дляОтжигающая
Теж останні дні криє по новому. Ледве після обстрілу в Дніпрі та садочка в Броварах відійшла. І знову напади страху, ненависті і інших негативних емоцій на русню. Ненавиджу усіх!!!!!!
СережкинаЯ• 30 января 2023
Ответ дляСегодня я не я
Могилянський колегіум. З наступного тижня буде тиждень у школі, тиждень вдома. Сховища нема, у разі тривоги мають іти за 600м. Менше 10 людей на такі умови зголосилися з 30+. Моя дитина буде дистанційно, у мене запасних нема.
а в Україні чого залишились, є запасні? А то ракети скрізь літають.
Скільки можна вже цих маніпуляцій
МЕСТО_Встречи• 30 января 2023
Еще вначале года написали на дистанционное. Не знаю, правильно ли. Тоже смотрю в окно на детей. Ну как есть уже.
сЛАдКОежКА• 30 января 2023
Ответ дляГубка Боб
От у нас дві зміни, але ІІ зміна починається об 11. Який сенс - незрозуміло.
У нас в 12-20 друга зміна, не дуже зручно але краще ніж онлайн, на якому в більшості асинхронно.
На першій зміні 1-4, 9, 11 класи.
Даха-сваха• 30 января 2023
Ответ дляОтжигающая
Сочувствую, это где? Жить так понятно невозможно.
Прилипало• 30 января 2023
Ответ дляПочемучечка
А в чому блаж? Не вчитись?
Таки в курсе• 30 января 2023
У нас можна вибрати, як навчатись. Хто хоче офлайн, сьогодні пішли в школу. Я написала заяву на онлайн ще в вересні, иак і вчиться. З нашого класу декількі дітей ходять в інший клас онлайн, а до нас перейшли декілька на онлайн. Кожен сам вирішує, як йому зручно. Мені так зручно, для нас онлайн ще з початку карантину дуже підходить. Добре, що є вибір в такій ситуації. Вчитель вже написав, що діти вчаться до 31 травня. І канікули весняні з 27 березня по 2 квітня.
Мульйонерша• 30 января 2023
Так ідуть, в другу зміну, бо підвал не резиновий - вранці молодші, з 12 - старші.
В старших класах навіть люблять тривогу -бо там ’полумрак’, пісні, їх розважає фізкультурник, а якщо випаде на фізиці, то взагалі кайф
Залізна пані• 30 января 2023
Пошел, т к нсть 10 дней до массового ракетного, ну примерноч они копят . Пасть хоть с друзьями , да учителей увидит