Да_Я_ТакаЯ_• 30 января 2023

Сидели в Маке 2 хомяка, он и она, в дешманской одежде. Уехали на последнем Гелике.

Значит наблюдаю в Маке картину. Сидят 2 таких милых полненьких неопрятных хомяка, он и она. Лет 30-35. Дешманские пуховики-шелестялки, грязные волосы, без мейка и тд. Активно топчут бургеры и смеются. Выхожу на улицу и вижу, как они садятся в последний Гелик. Вопрос, почему люди не следят за собой при наличии таких денег. Что думаете?
Kusalochka• 30 января 2023
Ответ дляInsin
Я имела в виду визуально. А у кого что лучше, вам виднее конечно.
Конечно мне виднее. Я не рассматриваю как выглядят камеры в айфонах и остальных 100500 маророк телефонов. Мне все равно. Тем белее не всматриваюсь у кого какой телефон.

Insin• 30 января 2023
Ответ дляKusalochka
Какая вы молодец!)
Kusalochka• 30 января 2023
Ответ дляInsin
Какая вы молодец!)
Даеще и считаю, что с айфоном, хоть последним можно ездить в ОТ и ничего такого в этом нет.
Резвая лошадка• 30 января 2023
Автор , а вы наверное в норковой шубе потопали в метро, да)))) Ну что сказать
жаль таких как вы
Рву и мечу• 30 января 2023
Автор, им похрен на мнение общественности. Посмотрите на европейских и американских миллионеров: их жизнь удалась, им хорошо и комфортно, и их не интересует кто и что о них думает: они могут ходить в пижаме, секонде-лишь бы им было удобно. Это эффект самодостаточности.
Скромняшка• 30 января 2023
Потому что им офигенно так,они счастливы и не заморачиваются одеждой и т.д. Это самое главное. И 100% они ни на кого не смотрели и не обсуждалиОфигенное состояние
Пишу_граммотно!• 30 января 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Потому что пофиг кто что подумает. Толку от того что вы следите за собой , а ездите на общественном транспорте) я вообще летом выезжала в халате и тапочках сонная с гулькой на голове в магазин и макдрайв. Плевать кто что подумал или нет
Оуу, представила)
Хорошо хоть не в ночнушке)
Пишу_граммотно!• 30 января 2023
Ответ дляСосулька
Я думаю что вас колхозницу неуверенную в себе забыли они спросить.
Вы наверное без мейка не можете мусор вынести из берлоги своей.
Вспомнилась подруга, она реьенка в сад ( 40 метров от дома) ведет при парале и ’боевом’ макияже как из 90 с тенями яркими)
Брынза• 30 января 2023
У меня не последний галик
Но тоже отличная тачка
Так вот: работа , связана с производствами , езжу по кучугурам , очень устаю
Голову КОНЕЧНО мою !
Но спорт костюм один любимый и комфортный и кроссы или Угги - мое все! Костюм за 1500 грн ( жалко шмотки убивать )
Не накрашена , но за качеством волос и кожи слежу.

Бабка_в_кедах• 30 января 2023
Это всего лишь бедный водитель Гелика и его тетеха
Плету интриги• 30 января 2023
Ответ дляАнонимчик
Ну я також не ’лакшері в стразах’, як ви собі уявили
Шкіра у вас без прищів? Волосся не сосульками? Кутикула не стирчить? Одяг просто не яскравий, чи виглядає заношеним, як пише автор? Вона акцентує увагу саме на недоглянутості, тому мені і різануло око. Не розумію як не хочеться добре виглядати, маючи кошти
Зуби проліковані, шкіра без прищів, голова чиста (але волосся дрянь в принципі є об´єктивні причини, та й вік вже не 20).
От одяг якось чим старше - тим яскравіше хочеться. Буду напевне у своїх 80+ така собі екстравагантна бабульція.
А от чоловік (і син туди ж) - бомжари просто. В нас в принципі і домашнього одягу заношеного та дірявого нема, але от повзають на колінах, з псом граються, потім в тому ж в кіно пішли. Іноді сама в шоці як на них гляну.
Плету интриги• 30 января 2023
Ответ дляalinka0908
В багатьох жінок інша шкала цінностей і розваг
Благодійність наприклад
Та благодійність насправді в багатьох людей вище середнього достатку. Елементарна піраміда Маслоу. От коли нижче і благодійність (а зараз в нас і таких багато) - то це вже респект.
Я здебільшого прихильник ’дати вудочку’ і тому мої прямі грошові донати як правило для тварин (ну зараз для близьких людей на фронті безумовно).
alinka0908• 30 января 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Вона в активному пошуку?
Бабка_в_кедах• 30 января 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Блин, а я ребенка отвожу - так даже не умываюсь, быстро собрала, натянула себе на пижаму лыжный костюм, потом прихожу и опять в кроватку дрыхнуть. Красота!
Плету интриги• 30 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Для жінки як мінімум чисте волосся, укладене, без відросших коренів, манікюр акуратний, в більшості випадків жінки які мають можливість фінансову користуються послугами косметологів, це нормально і на мій погляд жінка зобов’язана доглядати за собою по своїм фінансовим можливостям.
🤣🤣🤣
А можна бути просто чистою та здоровою?
Реально, для мене час - то найбільша розкіш. Я краще прогуляюсь по парку 2 години ніж у салоні буду тими лаками/фарбами дихати.
Плету интриги• 30 января 2023
Ответ дляГубка Боб
Авто високого класу - це комфорт.
+ безпека
+ ліквідність
Пишу_граммотно!• 30 января 2023
Ответ дляalinka0908
Вона в активному пошуку?
Неа, замужем) мне кажется, она даже если дома в выходной сидит то тоже красится.
Но времени у нее вагон так как она не работает, она вечно меня стращает почему я не крашусь ( ресницы, тонак это для нее я не накрашена))))
Oksana-f9a3• 30 января 2023
Ответ дляПлету интриги
🤣🤣🤣
А можна бути просто чистою та здоровою?
А що дома акуратно зрізати манікюр не можна і укладку зробити та навіть фарбування волосся багато хто дома робить. чому всі накинулися на мене за салони, я написала бо працюю з забезпеченими і бачу як таких хом’яків так і доглянутих жінок, кожен просто живе як хоче, мені наприклад також не подобається коли ходять з немитою головою є ж сухі шампуні і т д, але на форумі створювати тему я б не стала. Ну автор просто перфекціоніст, сама така
Плету интриги• 30 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Укладку - лінь. І так красива. Помила, нанесла догляд - і ляля.
Кутикула в мене не росте. Нігті коротко обрізані.

Фруты_Буты• 30 января 2023
ото у вас палає!)))) Боже, як вони могли! Безсоромні!
Кубик Рубика• 30 января 2023
І ми такі з чоловіком їздимо усюди і без мейкапу в кафешку можемо забігти ,без укладок ,в спортивній зручній одежі ,бо працюємо і реально ніколи на весь той гламур,от скоро геліка і купим🤣
Приму в дар• 30 января 2023
Ответ дляlatifa.
Так і не зрозуміла хто такий Гелік в цій історії?

Такой Мерин (Мерс), который в форме кубика
мимАпроходила• 30 января 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Автор, у Джонсона личность выходит на первое место. Из-за этого он нам кажется харизматичным, интересным. В обычной жизни выглядит неопрятно для меня. Я повторюсь, что не знаю личных качеств этой пары. Сужу только по внешнему виду. Внешний вид для меня вступал в диссонанс с наличием дорого автомобиля. Опять же имея достаточный доход, развиваясь как профессионал и личность не уделять внимание внешнему виду для меня странно.
Може вони працюють з дому, їх ніхто не бачить. Вилізли з ліжка, нахомячилсь і знову в ліжко.
Приму в дар• 30 января 2023
Ответ дляПлету интриги

І я така сама. І чоловік любить, і синулька. І на роботі поважають за інші якості, а не за колір нігтів. Бо він аж ніяк на мою роботу не впливає, і на заробіток теж. Чи намалюю я брови та губи, чи ні... Мені від цього не менше, ані більше не заплатять.
Приму в дар• 30 января 2023
Хто не знає, що таке Гелік... Проходьте мимо, не заморочуйтесь. Значить у Вас його немає, то може й не потрібен він Вам.
Скажу чесно, він стільки топлива жере...
Подумывающая• 31 января 2023
Ответ дляГубка Боб
Авто високого класу - це комфорт.
Чисте волосся на голові без запаху теж комфорт
alinka0908• 31 января 2023
Ответ дляПриму в дар

Моя подруга така, але перед якимось святом зробила гель- лак - червоні такі нігті. Приїхала додому, показує чоловіку, а він - фуууу, які огидні і вульгарні нігті. Витри.
alinka0908• 31 января 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Дитину в садок, а сама що робити? Малювати собі лице
Пишу_граммотно!• 31 января 2023
Ответ дляalinka0908
А як же ж))) красоту наводити)
Губка Боб• 31 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Я писала вище що працюю з забезпеченими людьми і більшість з них звичайні люди, які не такі вже й доглянуті. Що гроші це не привід бути як з обкладинки журналу, якщо тобі цього не хочеться. А про помите волосся я люблю також спати і мию ввечері а якщо не встигла то сухий шампунь або шапка.
Та ота шапка, падлюка, якраз і підводить. Знімаєш її - то наче тиждень голову не мила ну ладно, не тиждень, пару днів