Реверанс• 30 января 2023

Зрадник Бойко з благословення Шмигаля зберіг звання Героя України.

Петиція щодо позбавлення звання Бойка назбирала понад 25 тис. голосів. У 2019 році на той час кандидат у президенти Бойко разом з Віктором Медведчуком зустрічалися у Москві із прем´єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим.
Юрій Бойко лишиться Героєм України? Що з цим не так?

Петицію з вимогою позбавити Юрія Бойка звання «Герой України» 12 вересня зареєстрував лейтенант ЗСУ Андрій Гайдай. Станом на 12 грудня вона зібрала майже 27 тисяч підписів із необхідних для розгляду 25 тисяч.
«В умовах повномасштабної війни України з Російською Федерацією, в той час, коли на фронті гинуть сотні кращих синів щодня, вимагаємо позбавити високого звання "Герой України" Бойка Юрія Анатолійовича... оскільки таким чином ми нівелюємо значимість цієї нагороди, фактично прирівнюючи між собою Героїв, які захищають незалежність нашої країни, з тими, хто робив усе, щоб ця незалежність зникла, працюючи в інтересах і на догоду Путіну».
yuryia• 30 января 2023
Есть еще Литвин,отец Порошенко и тд.

Соната любви• 30 января 2023
Суд Полтави 30 січня залишив міського голову Олександра Мамая, якого підозрюють у розголошенні інформації щодо розміщення підрозділів ЗСУ, без запобіжного заходу.

У справі щодо розголошення даних про ЗСУ прокуратура оскаржувала рішення Київського районного суду щодо обрання запобіжного заходу та відсторонення від посади Мамая. У результаті суд залишив без змін рішення Київського райсуду - не обирати міському голові жодного запобіжного заходу.

Зазначається, що в апеляційного суду ще одне засідання, на якому прокурори спробують оскаржити відсторонення міського голови від посади.

’За даними слідства, фігурант поширив дані, які не розміщувалися у відкритому доступі ні Генеральним штабом ЗСУ, ні Міноборони, ні іншими уповноваженими державними органами.
автор Реверанс • 30 января 2023
Ответ дляyuryia
Есть еще Литвин,отец Порошенко и тд.
Покійний батько Порошенка підтримує Путіна?
LadaU• 30 января 2023
Ответ дляРеверанс
Разом з вбитим братом...
Собачки Павлова.
автор Реверанс • 30 января 2023
Ответ дляСоната любви

Тут взагалі аплодисменти.Як таких гнид відпускати можна?
автор Реверанс • 30 января 2023
7 березня журналіст-розслідувач Bellingcat Христо Грозєв повідомив, що за його інформацією, росіяни висували Україні вимогу призначити нардепа Юрія Бойка прем’єр-міністром.
Соната любви• 30 января 2023
Ответ дляРеверанс
поэтому его решили и не лишать награды.
yuryia• 30 января 2023
Ответ дляРеверанс
1986 год,суд приговорил его к 5 годам тюрьмы с конфискацией имущества.Героя Украины вручили при Ющенко
автор Реверанс • 30 января 2023
Бойко на третій день війни в ефірі у Соловйова обговорював вторгнення РФ і глузував з українських ЗМІ: він досі в парламенті.Запис ефіру від 26 лютого, який був видалений пізніше, опублікував Telegram-канал OBOZREVATEL. Нардеп звернувся до Соловйова із закликом не читати новини українських видань, оскільки від них нібито може зникнути апетит – за аналогією з класикою.
Соловйов: ’Там у вас тільки пропаганда чи вони чують, що каже Путін? Що ми не стріляємо по житлових будинках.. А то я читаю українські сайти, там наче паралельна реальність, скрізь шукають диверсантів, русофобія.’
Бойко: ’Пам´ятайте, як у ’Собачому серці’, у цього самого... у професора Преображенського? Не читайте радянських газет перед їжею, бо зіпсується апетит’.

Єхидний діалог відбувається на тлі кадрів із вибухами багатоповерхівок у Києві та інших містах України.
https://incident.obozrevatel.com/ukr/crime/vojna-p...

Тут є відео

автор Реверанс • 30 января 2023
Ответ дляyuryia
Ви не здатні зрозуміти написане?Тоді зніміть руки з клавіатури.Тема про Бойка.
Дома дрочить на Пороха з його батьком, ми про друга Путіна спілкуємось
автор Реверанс • 30 января 2023
У Верховній Раді проголосовано за основу законопроєкт №6163 авторства понад 40 нардепів від усіх фракцій та груп (окрім екс-ОПЗЖ), який передбачає запровадження механізму про позбавлення держнагород у осіб, що публічно підтримали анексію Криму, виправдовують окупацію українських територій, публічно заперечують збройну агресію Росії проти України, популяризують керівництво держави-агресора тощо.