черная мамба• 31 января 2023
Что помогло вам похудеть после родов
Всегда была 56-57 кг ,никаких диет (был скачок веса ,по причине болезни щитовидной ,но он сам пришел в норму ,когда решила проблему з щз), просто был мой вес . После родов сейчас 68, вес сам в норму не идёт , что вам помогло прийти в норму?
черная мамба
• 31 января 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
ГВ, прогулянки.. тоді був такий вік, що худішалось само
Гв в нас %20,в основному на сон , і перед сумішу, тому ,що відразу бутилку не бере. Гуляємо , навіть в басейн ходимо , але мама жирна залишилася🤣🤣🤣
Как_б_не_так• 31 января 2023
Я на активном гв потеряла вес ужасно. Кости одни. Никогда такой не была.
Попадалочка• 31 января 2023
Ответ длячерная мамба
У вас может ещё гормоны не устаканились. И после родов мало времени пошло. Организм должен восстановиться.
ТаЕщеОптимистка• 31 января 2023
Малой). Как только пошел, вернее побежал, то побежала и я). И так днями. За лето вес пришёл в норму.
Играю_на_кларнете• 31 января 2023
Ответ длячерная мамба
У мене було 100% ГВ, напевно туди всі калорії йшли. За 6 місяців повернулась до своєї ваги, але об´єм стегон - не зменшився до попереднього, довагітного рівня вже ніколи
черная мамба
• 31 января 2023
Ответ дляПопадалочка
9 месяцев
черная мамба
• 31 января 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Вот тогда жду ,койда пойдет и лета)
черная мамба
• 31 января 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Прям засумувала , до вагітності такі улюблені шорти джинсові купила , і виявляється є можливість ,що не вдягну(
ТаЕщеОптимистка• 31 января 2023
Ответ длячерная мамба
Вот тогда жду ,койда пойдет и лета)
Я за лето потеряла 10 кг с копейками).
черная мамба
• 31 января 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Развод
Нє ,нихаЧу так .
Хотя я и не замужем ,так и не росписались
ЭкстрасенсиХаЯ• 31 января 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
І в мене стегна рознесло (((
Але для себе знайшла в тому плюс- талія більш виразна стала. Але дупа 106 см
Мамулька• 31 января 2023
Відсутність допомоги під час декрету, не було ні бабусь ні няні, доводилося самостійно виховувати дитину і ще вести домогосподарство. Чоловік додому приходив тільки спати працював по 12 годин.
Автор якщо у вас ГВ то дієта у вас буде жорстка, а прогулянки то також спорт
Magnolia 1988• 31 января 2023
Уже 12 год борюсь , 12 кг вышло избавиться , остальные - никак , то уйдут то прийдут.... Уже так надоело!
Калёва Замалёва• 31 января 2023
Моя жизнь стала намного активней, после рождения ребенка. Я похудела больше, чем набрала. Хотя ела не мало.
Страхованная• 31 января 2023
У мене поки 7 зайвих кг, і йти вони від мене не спішать
(дитині 2.5 міс).
Пологи і за перший місяць пішло 12 кг.
Треба менше їсти, я грішу інколи солодким. Але треба вже брати себе в руки, бо мені вже років немало
(дитині 2.5 міс). Пологи і за перший місяць пішло 12 кг.
черная мамба
• 31 января 2023
Ответ дляМамулька
Допомоги також немає , чоловік з дитиною, тільки коли я на манікьюрі,раз у місяць , і хвилин 10 увечері