Мастер Класс• сегодня в 17:59

Втрачаю свідомість на прийомі у лікарів та від поганих новин.

Це реакція на стрес чи треба шукати причину? Сьогодні привела сина лікувати зуб і коли сказали що потрібно лікувати канали то я втратила свідомість бо не очікувала що все так погано. У стоматолога перед маніпуляціями теж від´їжджаю (попереджаю їх). Якщо травмується хтось теж саме.. Не знаю як я народила(
So_so• сегодня в 18:00
Я уже думала и правда плохие новости
Для драки• сегодня в 18:00
А шо лікарі кажуть ?
автор Мастер Класс • сегодня в 18:02
Ответ дляДля драки
А шо лікарі кажуть ?
Які? Я не знаю що з цим робити. Лікарі мене відкачують коли це стається. Я не знаю до кого іти.
Триндичіха Байрактар• сегодня в 18:05
Ответ дляМастер Класс
Не заходите на форум
Для драки• сегодня в 18:09
Ответ дляМастер Класс
Ви втратили свідомість сьогодні , що далі було ? Вам нічого не робили ?
Завтра знов таке може статися , це не насторожую ? Спочатку сходіть до сімейного лікаря
Для драки• сегодня в 18:10
5 новин прочитала і 5 разів втратила
Заместитель Анонима• сегодня в 18:20
Згадуєте перший раз, що було, коли втратили свідомість. Звідти і думайте, це ваш негативний досвід, який кожен раз тригерить при подібній ситуації
Місячне Сяйво• сегодня в 18:25
Думаю,психіатр
автор Мастер Класс • сегодня в 18:32
Ответ дляДля драки
5 новин прочитала і 5 разів втратила
Не такі новини. А наприклад подзвонила мама і сказала що зламала руку..
автор Мастер Класс • сегодня в 18:34
Ответ дляДля драки
Я дитину привела зуб лікувати. Нічого. Умилась і все. Я не втрачаю просто так. До цього таке було коли мама зламала руку. Але я вчасно умилась холодною водою.
автор Мастер Класс • сегодня в 18:36
Ответ дляМісячне Сяйво
Думаю,психіатр
Вже теж про нього думаю.
автор Мастер Класс • сегодня в 18:38
Ответ дляЗаместитель Анонима
От перший раз було років в 12 коли тато потрапив в аварію і прийшов додому з вибитими зубами і зламаним носом. Мама вчасно побачила мій стан.
Чарочка діда• сегодня в 19:03
Складається враження, що у вас така захисна реакція на стресову подію, особливо що стосується здоровʼя та маніпуляцій з тілом. Це, швидше, не до психіатра, а до дійсно толкового психотерапевта. Реакція вже завчена, тому мозок треба, так би мовити, перевчити. На пологах ви не втратили свідомість, бо це не було несподівано - ви розуміли, що так буде. А от відрубаєтест ви скоріше саме в несподіваних та неочікуваних ситуаціях.
автор Мастер Класс • 21 минуту назад
Ответ дляЧарочка діда
Скоріш за все ви праві. Дякую. Але помітила що це стається коли бачу чи кажуть про тупу травму. Не кров. Перелом, удар. А може просто я дуже тривожна.