Ответ дляirina _d
Пишите в личку, иначе я просто забуду.
Да, собственно, и общение в темах не обязывает. Я так стала фотки ирисов одной стаждущей, на осень ноль сообщений(
И я не продаю, бесплатно предлагаю в тему(
Ой. У вас ще й іриси є?
Боже, це капець. А яких кольорів?
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляoksanav
О тааак.
тут все шикарне.
А я в цьому році відкрила в собі бажання колупатися в землі. ))) Тому вже готуюсь морально до весни. Розійдуся по-повній
тут все шикарне. А я в цьому році відкрила в собі бажання колупатися в землі. ))) Тому вже готуюсь морально до весни. Розійдуся по-повній
Мені ніхто не вірить, я коли жли у батьків, смт, мені ті рослини фіолетові були. Як тільки переїхала в Київ після заміжжя, приспічило під вікном красу. Тепер ковиряюсь. У мене в квітнику найкращий час це весна коли цвітуть гіацинти, крокуси, нарциси. Запах на піврайону. Приходять дивитися з усіх сусіднвх будинків. Бубулічки так радіють, бо кажуть в ботсад вже не попадем, а тут як бо сад. У 2021 році у мене цвіло 130 гіацинтів.
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Вы в каком районе живёте?
Можно фото?
Ответ дляmmi583@mail.ru
Теж хотіла фото попросити.
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Вы в каком районе живёте?
Можно фото?
Дарницький. Фото на телефоні на жаль нема ((((. У 2022 після початку війни я їх не бачила, бо в цей ча. мене в Києві не було то я не бачила що в тому квітнику. Може хоч цього року побачу, що вижило.
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
О...и я в Дарницком
Вы Где именно?
Какой ориентир?
Вы Где именно?
Какой ориентир?
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
О...и я в Дарницком
Вы Где именно?
Какой ориентир?
Вы Где именно?
Какой ориентир?
Жд вокзал
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляoksanav
Теж хотіла фото попросити.
Зараз прошерстю ще телефон, але мабуть немає
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Жд вокзал
А....понятно, далеко от меня
Я возле ТЦ Пирамида
Если бы рядом,пришла бы весной красоту посмотреть
Я возле ТЦ Пирамида
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ дляok1904
Тааак, чую носом повіяло весною! Вже про квітники пішли розмови україночок.
После НГ всегда весной веет!
Леди на мопеде• 31 января 2023
Ответ дляok1904
Скоро паски печь будем)
Леди на мопеде• 31 января 2023
Ответ дляirina _d
Пишите в личку, иначе я просто забуду.
Забыла, может.
Я вот тоже хочу маме, но спрошу у нее, будет ли заниматься, возраст уже, 72 весной
Ответ дляЛеди на мопеде
Скоро паски печь будем)
І пиріжки, рулети. Люьлю дріжджову здобу пекти.
Ковбасу , буженіну запікатимемо.
Я на днях на 9-тини поминки пекла по замовленню свекрухи ’колачики’ (у них так в Чернівцях), але то ті самі мої пиріжки лиш форма равлика, не встигла сфотати свої, брали в мене люди рецепт, а він такий самий як у всіх. Просто треба уваги приділяти випічці. Та що Вам казати, Ваші торти навіть на фото смачні!
Ковбасу , буженіну запікатимемо.
Леди на мопеде• 31 января 2023
Ответ дляok1904
Ковбасу , буженіну запікатимемо.
Спасибо
. Я паски относительно недавно пеку, года 4. А это штоллен пекла, неплохо, но чуть подгорел низ. Пекла с фонариком, не узрела
Ответ дляЛеди на мопеде
Спасибо
Ви знайдіть папошник на сайті mooka там навіть є мій аідгук в кінці. Супер здоба, щось подібге до споавжнього італ.панеттоне по структурі. Можна прєдварітєльно зробити півпорції, щоб зрозуміти цимес рецепту
lyudasichek• 31 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Все точит и подрезаю , темное это пятна пегментные на когтях .
Извините. А наша не точит и когти оч грубые, мучается с ними, хромает иногда даже(
a.ostroverh• 31 января 2023
Ответ дляVodoleya
У вас такая красота
можно я своей похвастаюсь?) правда не такая прелесть, как у вас))
Нужно конечно!
На огонек похож)
lyudasichek• 31 января 2023
Ответ дляirina _d
Неееет, просили не занимать!!!
Конечно можно. Мне их девать некуда. Только весной напишите, сброшу в начале лета фото цветущих, определимся какие нравятся, и осенью хоть ведро луковиц без проблем)
Какая красота. И я хочу в очередь стать) Тоже бы купила лилий. В прошлом году купила 6 шт разных, а в этом проклюнулись только две( Так жаль
Как вы за ними ухаживаете?
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляZelenkа
Що спимо сьогодні по команді, він так попереджає
Блін, я щойно в своєму каналі теж прочитала
a.ostroverh• 31 января 2023
Девочки, вдруг кто фанат lost cherry)
Tf выпустил новинку)))
Пс. Фото не мое, меня от него тошнит)))
Даже пробовать не хочу
Tf выпустил новинку)))
Пс. Фото не мое, меня от него тошнит)))
Даже пробовать не хочу
a.ostroverh• 31 января 2023
Ответ дляirina _d
Интересно, а обычные лилии растут в домашних условиях?
Если да, то я бы полсоветчицы могла бы одарить луковицами мощными
О! Я в очередь)
Мама любит)
Готова откупить)
Мама любит)
Готова откупить)