Zelenkа• 31 января 2023

Хвилювалочки, і знову привіт!

ok1904• 31 января 2023
Ответ дляZelenkа
Броколі ні, а от брюсельську капусту так😂😎
Брюсельську я ще не освоїла. А пізня брокколі в клумбі нікого не торкає
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляok1904
А мені що жалко 2-3 помідорини, саджу гібриди, помідорів багато, вистачає всім? Я не саджу дорогі квіти, чи ходові овочі, кому цікаве пізнє брокколі чи китайська вігна. В мин.році навіть гіркий перець не трогали.
Значить вам пощастило. Років 4 назад у мене і в сусідки викопали 20 кущів самшиту. І дуже часто приходять і викопують ті у кого є дачі собі на дачу в двір, і коли я роблю зауваження вони дивуються щиро бо думали що воно само там виросло
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляirina _d
Да у меня особо нет выбора, обычные
Піони просто бомбезні, обожнюю їх. Минулого року замовила собі такі щоб посадити, але не прислали
oksanav• 31 января 2023
Ответ дляirina _d
Да у меня особо нет выбора, обычные
Дуже красиві! Просто супер.
ok1904• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
В нас викопують от таке цінне як самшит, хризантеми, тому нічого серйозного ніж чорнобривці не вирощую. Троянди останнім часом лишають в спокої. В мене по при край лінія перешкод: на кутку лопухи , розторопша , вздовж дороги золотарник, топінамбур (підрізаю як парканчик)
irina _d• 31 января 2023
Ответ дляlyudasichek
Какая красота. И я хочу в очередь стать) Тоже бы купила лилий. В прошлом году купила 6 шт разных, а в этом проклюнулись только две( Так жаль
Как вы за ними ухаживаете?
Пишите.
Как ухаживаю? Да никак)))
oksanav• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Хто запитував про квіти, знайшла лише фотку минулорічних підсніжників і крокусів. Фото зроблене за 3 дні до війни, фоткала і не вірила всім тим прогнозам про війну, така весна вде в квнці лютого майже була
Просто супер.
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляok1904
Колись чула розмову двох жіночок, і одна розказувала, що на кругу як їхати до Борисполя, вона собі викопала 50 кущів троянд на дачу. Я насилу стрималась щоб щось їй не сказати
ok1904• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Паркан стаціонарний поставити не можу, поряд магазин і дуже часто машини вїзжали в паркан, немає кому потім мені то лагодити...
ok1904• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Це на Бориспільській виходить?
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляok1904
Це на Бориспільській виходить?
Ага. Там де круг були висажені такі темно червоні троянди.
автор Zelenkа • 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
У нас в центрі міста під камерами викопують троянди. Я собі колись гілочку лаванди вирвала і боялась, що запалили😂
irina _d• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ну, это модные какие-то, у меня обычные, но много, правда)
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляirina _d
Шикарні просто. Я теж хочу, але боюсь що в мене їх обірвуть і витопчуть. Аж запахли мені
irina _d• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ой, розы люблю нежной любовью
ok1904• 31 января 2023
Ответ дляirina _d
Ой, розы люблю нежной любовью
Гарні, але прожорливі квіти.

Я посадила пару, побачу
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляok1904
Гарні, але прожорливі квіти.

Я посадила пару, побачу
Що ви маєте на увазі прожорливі?
irina _d• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ой, у меня есть куча лишних, могу дать для эксперимента
ok1904• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
І не побоялася людина там копати...

В мене далі садочок, і часто бачу як батьки рвуть ще зелені сливи, персики з прибудинкових клумб, то роблю зауваждення, що подаєте поганий приклад малюкам...кажу: молодий чоловіче, я йду до Вас до дому, він: чому? Кажу: Бо я у Вас теж щось хочу зірвати, взяти, Ви ж в клумбу залізли чужу... Огризаються, але не лазять потім
irina _d• 31 января 2023
Ответ дляok1904
Гарні, але прожорливі квіти.

Я посадила пару, побачу
В каком смысле прожорливые?
ok1904• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Що ви маєте на увазі прожорливі?
Люблять підкормку, ще догляд
irina _d• 31 января 2023
Ответ дляok1904
Люблять підкормку, ще догляд
Ну, спорный вопрос)))
У меня и так растут)
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляirina _d
А скажіть якщо садити восени то на наступний рік вони цвітуть? Бо я десь чула що вони цвітуть чи то на 3 чи 4 рік. Чи це брехня?
ok1904• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Не брехня.
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляok1904
І не побоялася людина там копати...

Вночі пішла. Але ж там камери здається є. Мене так плющило так і хотілось стукнути
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляirina _d
Ну, спорный вопрос)))
У меня и так растут)
Так, ви мабуть відьма, все росте і нічого не робите
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляok1904
Не брехня.
Йоли-пали, оце я дурбецало, восени викинула один єдиний кущ бо він 3 роки не цвів і я подумала що віе бракований
ok1904• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Такі дії добра людині не приносять, за все треба платити, за дарма нічого Всесвіт не дає .
ok1904• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Там ще має значення глибина висадки.
В мене був цілий ряд гарноквітучих , я розсадила, не читавши ази ...чекаю тепер,так що не Ви одна така.
irina _d• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я неправильный Мичурин, у меня все цветет. Но та же консьержка наша, с которой я поделилась как-то в осень пионами, она мне доказывала, что они на второй год только цветут после пересадки.
А у меня цветет все сразу после пересадки, я постоянно что-то выкапываю, пересаживаю, у меня двор большой, 15 соток, и 6 больших клумб на даче в селе и я не в курсе как должно быть, просто прикапываю и поливаю)