Вроде бы ничего экстремального.
Но берёт за душу.
А как его поливали помоями...
Все-таки, война проявила кто есть кто...
Но берёт за душу.
А как его поливали помоями...
Ответ дляTekila_
Працюю в другій галузі. А це не методички, а всім відомі факти.
Та вже всім давно відомо, що свинарчуки якраз працювали на користь України - добували спільно з розвідкою необхідні нам деталі в рф. Бігус своїм ’викриттям’ спаскудив всю операцію. Медведчук у Мінських переговорах був вимогою кремля.
Ответ дляTekila_
Удалено администрацией...
Брешіть ,та не забріхуйтесь.
206 тероборона повністю за рахунок Пороха вдіта та озброєна.
Куплені бронемобілі і двома лініями стоять з мінометами вподовж Білорусі.
Для Госпітальерів викупив робота для евакуації солдат під обстрілами.
І ще багато чого.
Кому цікаво гугліть ГО Справи Громад
І ще багато чого.
Кому цікаво гугліть ГО Справи Громад
Ответ дляБасина
Оооо...Питань більш не маю. ...
Svetljachokkkk• 31 января 2023
Ответ дляTekila_
Тобто поставив на собі хрест і вирішив не лікуваться і загинуть героєм?
Якось так мерзенно від Вашого коментаря.
Ответ дляSvetljachokkkk
А по темі на пряме питання відповісти нічого?
Якщо хворий на онко, то чому не лікується? Той, хто не лікується шо далі робить? Не момерає, ні? Навіщо??
Мерзенько стояти в білому пальто.
Я називаю речі своіми іменами.
Мерзенько стояти в білому пальто.
Я називаю речі своіми іменами.
Ответ дляTekila_
Удалено администрацией...
Порахуйте скільки вкрали Слуги в армії і кулачок ні разу не розжали.З бюджету армії виділили мільйони на телешоу Олени Кравець.Під час війни.
Багаті люди з бюджету.Могли б за свої,але навіщо? Армію волонтери вдінуть і приціли куплять,Ярова вже снаряди для дронів купує.Так і воююємо.
Ответ дляTekila_
Гріхи замолює?
А хто не без гріха? Ви з окопу пишите?
А що там з кварталом 95? Що з корупційними скандалами з розкраданням гуманітарки? Що з розмінуванням Чонгару - винні сіли чи страчені? Що з захистом київського аеропорту - чому не була організована, а тих хто самовільно організував оборону і не дав сісти узькому десанту (що рівно захопити Київ) - намагаються притягнути до відповідальності, то що з винними? А чи покараний хтось за ’шашлики’ по телебаченню і запевняння, що американці нагнітають і немає жодної загрози? Оці люди в окопах? А їх рідні?
Я не знаю як вам не соромно хаять тих, хто зі зброєю вас захищає, не отримуючи нагород ’героїв’ та посади, як дехто інший, геть недостойний не те що нагород, а доброго слова.
ksusha1155• 31 января 2023
Ответ дляHelloKitty18
Так, відео в ютубі є,я в,ора дивилася,була здивована, але він молодець,що не кинув Україну, а міг би запросто і наскільки я пам´ятаю у нього зі здоров´ям не все добре, онкологія підшлункової.
Після діагнозу рак він став сильно побожним, патріотичним і відчайдушним, шкода що не раніше як кормушку розкрадав..(( сподіваюсь хоч зараз він чимось реально допоможе нашим хлопцям на фронті.
I_am_Ukrainian• 31 января 2023
Ответ дляРеверанс
Брешіть ,та не забріхуйтесь.
І ще багато чого.
Кому цікаво гугліть ГО Справи Громад
І ще багато чого.
Кому цікаво гугліть ГО Справи Громад
По крайней мере делает важные вещи, а не сидит как Юлька в Дубае.
Svetljachokkkk• 31 января 2023
Ответ дляTekila_
Мерзенько стояти в білому пальто.
Я називаю речі своіми іменами.
Мерзенько стояти в білому пальто.
Я називаю речі своіми іменами.
Мерзенько поливати брудом людину яка зараз на передовій.
Хоча, якщо Ви не в Україні і перемога над руснею не Ваш приоритет , то...
Ответ дляTekila_
Не фанат абсолютно, но ради справедливости:
Суд обязал Bihus.Info опровергнуть заявление о ’схемах’ Гладковского в оборонке
Игорь Гладковский (скриншот с видео)
Информацию из показанного перед президентскими выборами сюжета Наших грошей суд признал недостоверной
Подольский районный суд Киева вынес решение, которым признал недостоверной распространенную Bihus.Info информацию о причастности президента корпорации Богдан Игоря Гладковского к вымыванию денег из украинского оборонного комплекса, и обязал журналистов опровергнуть ее. Об этом говорится в решении суда, которое опубликовал в Facebook адвокат Гладковского Руслан Волынец.
Иск Гладковским был подан против общественной организации ТОМ 14, Леси Ивановой и Дениса Бигуса.
Согласно документу, в течение 10 дней со вступления в силу этого решения диктор в программе Наші гроші должен сообщить, что 25 февраля 2019 г в выпуске программы ’Друзья президента крадут на оборонке’ была распространена не соответствующая действительности информация о том, что Игорь Гладковский является’организатором схемы вымывания сотен миллионов гривень из украинского оборонного комплекса’.
Также ответчики должны заплатить Гладковскому около 3 000 грн судебного сбора.
Решение суда не вступит в законную силу до окончания срока обжалования.
Игорь Гладковский (скриншот с видео)
Ответ дляTekila_
Удалено администрацией...
Чому не видержую.
Пишіть - розблокувала.
Справжні приорітети держави: за дві розважальних програми на державному каналі, який ніхто не дивиться, Міністерство реінтеграції та телеканал ’Дом’ за рахунок платників податків заплатять друзям президента Зеленського 65 мільйонів гривень.
За ці гроші можна було б купити 700 квадрокоптерів Мавік-3 - основний засіб тактичної розвідки для ЗСУ. Але наша дивна влада під час війни з бюджету фінансує розважальні програми, а на озброєння квадрокоптерами армії бюджет не витрачається, волонтери та самі бійці мають самі собі збирати. А чому не навпаки? Невже ви не усвідомлюєте, що йде така страшна битва, що є проблеми з забезпеченням армії, і в такий час рука піднімається з пустого бюджету щось тягнути? Хочете знімати програми - то робіть це якісно на youtube, збирайте донати, і якщо людям цікаво, вони вас підтримають. Але подивіться цю програму - вона просто нецікава для глядачів, подивіться - 6 тисяч переглядів за місяць:
Бутусов
Пишіть - розблокувала.
Бутусов
Ответ дляA no name
А хто не без гріха? Ви з окопу пишите?
Тим, хто боронить Україну я дуже вдячна і помогаю чим можу регулярно.
Ответ дляРеверанс
Цікаво, що ніхто з Кварталу-95 та Слуг Народу не воює.І саме з цієї партії найбільше колаборантів
Не на часі... Ще не написали? Кого наобирали, того і мають. А потім скаржаться, що гуманітарку їх обранці тирять і мільйони закатують в асфальт у військовий час.
Ответ дляksusha1155
Если о Луценке ,то я раньше так же думала
Пока не попала на разговор людей которые с ним работали.
Ни к кому не был равнодушным. Помогал всем