Тектоническая расческа.• 31 января 2023

Це вам не відпочинок - відповіли мені

Дізнаюсь про різні варіанти виїзду за кордон у випадку самі розумієте чого. Прийняла рішення їхати до Румунії через тур агенство, так як у мене маленькі діти, боюсь сама, краще в автобус сісти і вийти у місці призначення. Почала розпитувати у тур агента, що й до чого. Спочатку - як будемо їхати, скільки годин в дорозі, де та скільки буде зупинок. Потім - умови розселення. На моі запитання тур оператор відповіла : «це вам не поїздка на відпочинок». Типу, куди поселять тому й радійте. Але у мене дитина з проблемами по здоров’ю. Коли я це сказала, тур агент вже нормальним тоном сказала: «спробую
Дізнатись подробиці перед самим виїздом».
От скажіть, я що багато прошу? Чи як ми біженці, то можна нас, як худобу, завезти невідомо куди, не надаючи конкретної інформації? Тим паче, що ЄС оплачує наше перебування - ми не сідаємо на шию місцевим мешканцям. Після таких відповідей вже думаю, що , дійсно, краще своїм ходом виїздити і орієнтуватись на місці
Nelya ya• 01 февраля 2023
Ответ дляFL FL
Я ехала из Киева с детьми и мамой 26.02..
Понятно. А я не поехала, хоть было очень опасно, опаснее чем в Киеве. И что? Если я сейчас поеду, и могу более спокойно собраться, то я не беженка?).

kuskus• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
З Києва я виїхала. Ніхто ні в чому не впевнений, важко всюди і може бути що завгодно.
Тому отакі блондинки, як авторка, дуже дратують.
Удалено администрацией...
Klodia• 01 февраля 2023
Ответ дляmeatlug
+100
Я в каком-то другом Киеве, видимо, была.
Потому что за нами Гостомель в говно разносили с первых часов войны. Земля дрожала. И истребители перед окнами шныряли, как сороки. А тут с ЗУ сравнивают…
Ага, и на Берестейской техники не было, и на Шулявке блок пост не расстреливали, а Жуляны так вообще до сих пор работают, ага. Для тех, кто не в курсе- это все Киев.
Елки, тут некоторые, смотрю, могли бы, так сами Киев бы растерзали, прям киевляне жируют и войны не видят, да. Тьху, отрава.
Sandr1n• 01 февраля 2023
Ответ дляFL FL
Это точно, я как вспомню как мы выезжали …… какие выплаты….какой выбор стран… одежда..,, какая одежда???? По рюкзаку спорт костюм и уй знает куда. Когда читаю темы типа куда лучше поехать…. Что взять с собой…. Какие выплаты…. Я в ауе
Иии? Сидите в лагере или ’повезло’? А может повезло еще раньше и у вас рюкзак денег был, ноутбуки и удаленная работа?
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляkuskus
Удалено администрацией...
А хто вам сказав, що тут місця недохват? Вистачить всім.
ebbi• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Коли нема ні копійки за душою, треба мовчки дякувати за те, що дають.
А якщо є гроші на біженство власним коштом, то нехрен тиснутися в безкоштовні поїзди і бігати в Тафель, а потім голосити, що сервіса малувато і волонтери не панімают ніжні біженські души.
Кожен вирішує за себе.Людина має право поставити питання і поїхати в інше місце.Відкрийте список тем-кожного дня розпитують і норм.А тут накинулись.І Ви не маєте права вказувати людині чи кланятись ій кому чи ні.Можете вирішувати це за себе,але не вказуівти іншим
awso1977• 01 февраля 2023
Авторе, напишіть, з якого ви міста і куди плануєте їхати? Є купа автобусів з Києва, Одеси, Запоріжжя та ін. до різних міст Румуніі. Визначаєтесь з містом, шукаєте українську групу у телеграмі і фб, реєструєтесь, дізнаєтесь там все про житло, благодійні організаціі, оформлення тимчасового захисту. Шукаєте житло, є квартири, є готелі з харчуванням і без. Можна через ріелтора, менше клопоту, але комісія 50-100% місячної оренди - одноразово. Як правило, це наші ж хитрозроблені. Краще самим. У фб в місцевій групі можете залишити оголошення - мама з хворою дитиною шукає житло на тривалий термін, без тварин - з тваринами значно важче знайти. Прикріпіть вашу з дитиною фотографію. Наголосіть, що з поверненням 20 леїв на харчування. Бо часто румуни вважають, що то все їм і за квартиру, яку вони до війни могли здати за 300-400 євро, хочуть по 1200 по програмі. Всі умови обговорюєте з господарями на березі. Якщо знайшли підходяще житло, швидко пишете господарю в особисті, а не під оголошенням. Все реально.
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляKlodia
А у них амнезія, про Бучу і Гостомель вже забули.
СhanelKa• 01 февраля 2023
Після закінчення анонімності, щось автор пропала 🤔

awso1977• 01 февраля 2023
Ответ дляFL FL
Не плутайте евакуацію з послугами турагенціі за гроші.
kuskus• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
А хто вам сказав, що у турагентів нема часу на автора, а лише на людей з Бахмута та Херсона? Вистачить на всіх
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляebbi
Вона має право поставити питання і поїхати в інше місце. Але вона не має права створювати отакі теми ’Який нехароший турагент, нічого не каже’.
Казку ніхто не обіцяв.
Sandr1n• 01 февраля 2023
Ответ дляKusalochka
Ну этажедрухое! Вы что не понимаете?)
Не а, правда очень хочется знать, что в голове у этих людей - нарисованный образ себя белых и пушистых или они все же знают о себе правду и потому так нервно воспринимают такие слова, поступки, чувства других.
ebbi• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Казку ніхто не обіцяв.
Хто відібрав в неї право створювати тему?Хто вирішив що вона не має на це права?Ви шуткуєте?
kuskus• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Казку ніхто не обіцяв.
Вона має право створювати будь-яку тему, яка не суперечить правилам форуму.
Klodia• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Может, думают, что Киев это Крещатик и квартира Кличко, если туда не попало, значит, ок.
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляkuskus
Турагенції займаються евакуацією людей з Бахмута і Херсона. І витрачати час на отаких, як авторка, що хоче годинами розпитувати про меню і графіки - це злочин проти тих людей, яким за щастя така евакуація і не можуть дозвонитися.
Тому її ввічливо послали і правильно зробили.
awso1977• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Почнемо спочатку - авторка платить якісь кошти????
Нині турагенції пропонують безкоштовну евакуацію в Румунію-Болгарію тощо, з гарантією поселення у тимчасове житло, готелі-родини-спортзали.
Біженцям обіцяють довезти, поселити і годувати.
Так, за це платить Європа.
А авторка за це ні хрена не платить і тому нема чого з себе корчити замовницю віп-туру, вона біженка, якій надають благодійну допомогу.
Так, турагент виконує волонтерські функції, і замість ста відповідей на тупі питання авторки може витратити цей час на допомогу ще десятку біженців.
Так зрозуміло?
Я не знаю турагенцій, які працюють безкоштовно. Це бізнес.
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляawso1977
Ви відстали від життя і ніяк не втямите, що йде війна.
Турагенції евакуюють людей у Європу безкоштовно. Тому авторка туди і звернулася. Тому їй і відповіли, що вона біженка, а не туристка.

Sandr1n• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
kuskus• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Якщо в турагенції таке велике навантаження нехай наймуть собі додаткових працівників. А взагалі, ваш політ фантазії вже трохи перейшов межу
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляebbi
Та дійсно, а як же права челавеков? Поряд ще сто тем ’Принесли повістку, ой-вей’.
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляSandr1n
Удалено администрацией...
Термін чекати місяців зо три
Терпіть, я іноді буваю буйна, коли таку наглість бачу.
Авторка давно щезла, звернули увагу?
ebbi• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Що з Вами?
Sandr1n• 01 февраля 2023
Ответ дляebbi
У Вас така занижена самооцінка?Якщо людина біженка,то вона навіть рота розкрити не має права?Зустрічала я таких за кордоном,які вважали,що біженці з України повинні були виглядати як голодні жебраки і дивувалися,що гарно вдіті,а як на машині,то й взагалі то не біженці...
Тут справа не в самооцінці, а в 3ьох днях важкої дороги до Європи і впевненності, що цей шлях повинен пройти кожен, і ненавісті до тих, хто бажає собі цей шлях полегшити. І пофіг, шо вона їхала туди з дорослими, коли кожен дбає про себе сам.. малі діти - то далеке минуле, яке й не згадати.
awso1977• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Я не відстала, я як раз в курсі «бізнесу». Вже написала вище, що у місцевих телеграм-чатах купа постів, що людей за 300 євро привозять в нікуди, висадили серед ночі перед готелем і бувайте. І купа прохань про допомогу «рятуйте, нема куди подітись».
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляebbi
Що з Вами?
Та нічого, наглих просто не люблю. Оце розходилася трохи.
Проблема блондинок в тому, що вони ніяк не втямлять, що йде війна.
Kusalochka• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Термін чекати місяців зо три
Авторка давно щезла, звернули увагу?
А наглость от ваших коллег по цеху не смущает? Ну тех, которые автора засрали, а сами в своих темах ранее уже выехав, искали более хлебное место?
Nelya ya• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Вам звідти видніше, звичайно, ніж автору тут)
ebbi• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Термін чекати місяців зо три
Авторка давно щезла, звернули увагу?
А Ви хотіли щоб вона вступила в цькування і лайном з ’добрими ’ порадницями перекидалася?