Тектоническая расческа.• 31 января 2023
Це вам не відпочинок - відповіли мені
Дізнаюсь про різні варіанти виїзду за кордон у випадку самі розумієте чого. Прийняла рішення їхати до Румунії через тур агенство, так як у мене маленькі діти, боюсь сама, краще в автобус сісти і вийти у місці призначення. Почала розпитувати у тур агента, що й до чого. Спочатку - як будемо їхати, скільки годин в дорозі, де та скільки буде зупинок. Потім - умови розселення. На моі запитання тур оператор відповіла : «це вам не поїздка на відпочинок». Типу, куди поселять тому й радійте. Але у мене дитина з проблемами по здоров’ю. Коли я це сказала, тур агент вже нормальним тоном сказала: «спробую
Дізнатись подробиці перед самим виїздом».
От скажіть, я що багато прошу? Чи як ми біженці, то можна нас, як худобу, завезти невідомо куди, не надаючи конкретної інформації? Тим паче, що ЄС оплачує наше перебування - ми не сідаємо на шию місцевим мешканцям. Після таких відповідей вже думаю, що , дійсно, краще своїм ходом виїздити і орієнтуватись на місці
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляawso1977
Я не відстала, я як раз в курсі «бізнесу». Вже написала вище, що у місцевих телеграм-чатах купа постів, що людей за 300 євро привозять в нікуди, висадили серед ночі перед готелем і бувайте. І купа прохань про допомогу «рятуйте, нема куди подітись».
А що заважає за 100 євро доїхати до табору?
Не розумію, поясніть.
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляKusalochka
А наглость от ваших коллег по цеху не смущает? Ну тех, которые автора засрали, а сами в своих темах ранее уже выехав, искали более хлебное место?
У мене нема колег, я вовк-одиночка. Що там хто пише в своїх темах, не цікавилася.
Так, ще є окремий движ - як з однієї країни переїхати в іншу, шукають.
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляebbi
А війна ніяк людяність не відміняє.А ще хотілося б і навпаки
Ну да, ’нечюткіє’. Що ж поробиш.
Ответ дляТектоническая расческа.
Дивне твердження.
Я тікала з дітьми 1 березня евакуаційним потягом з одним рюкзаком на плечі. Через декілька місяців повернулась додому і не збиралась більше нікуди їхати.
Автор, если вы собираетесь ехать как беженец, то вам ответили правильно. Заселят ’как худобу’ где будет место, это не курорт и выбирать не приходится. Если вы обратились в турагенство и за свои деньги просили что-то подобрать, то конечно вам нахамили без оснований.
Ответ дляБорисфенка
Не розумію, поясніть.
Я автору і пишу, що їй не потрібні агенціі, вона за 100, а не за 300 євро прекрасно добереться з дитиною звичайним автобусом сама і сама знайде житло. Про безкоштовні турагенціі ви щось нафантазували, зараз вже ніхто нікого безкоштовно не везе. Перегляньте їх оголошення.
Ответ дляБорисфенка
Турагенції займаються евакуацією людей з Бахмута і Херсона. І витрачати час на отаких, як авторка, що хоче годинами розпитувати про меню і графіки - це злочин проти тих людей, яким за щастя така евакуація і не можуть дозвонитися.
Тому її ввічливо послали і правильно зробили.
А ну, киньте пару посилань на ці святі турагенства. Моя подруга півроку тому не могла знайти ні агенства, ні волонтерів, щоб вивезти свою сестру після лікарні з діагнозом шизо та племінника з діагнозом уо. Мало того, їм і в Німеччині місця не знайшлося, їм запропонували табір. А німецькі волонтери просто злились мовчки. Ну та, це ми просто про головного по німеччині волонтера ще тоді не знали, тепер буду в курсах.
Ответ дляБорисфенка
Ви відстали від життя і ніяк не втямите, що йде війна.
Турагенції евакуюють людей у Європу безкоштовно. Тому авторка туди і звернулася. Тому їй і відповіли, що вона біженка, а не туристка.
Ага. залишається додати - мне сверху видно все, ты так и знай...
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляSandr1n
У авторки спитайте, вона ж знайшла.
Хто не хоче табір, шукає німецькі родини.
Вам адреси сайтів підказати? То я вже кігти стерла об клаву, повідомляю всім бажаючим.
Люди дякують.
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляawso1977
А чого тоді вона ображається? За свої гроші вона може отримати який завгодно сервіс, погодьтеся?
fedoroff-93b5• 01 февраля 2023
Ответ дляТектоническая расческа.
Дивне твердження.
автобусом тяжело туда.долго ехать с детьми
fedoroff-93b5• 01 февраля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Я сейчас в лагере для беженцев в Варшаве)
Переночую тут и буду ехать на работу с утра.
Покормили, обогрели, приютили))
Очень много цыган, туалеты на улице, душ не работает временно.
Но мне тут так нравится, что даже захотелось в Германию поехать
Покормили, обогрели, приютили))
боже..мне лучше дома.
Ответ дляБорисфенка
У авторки спитайте, вона ж знайшла.
Люди дякують.
Чукча не чітатєль, чукча пісатєль. Де ви у автора прочитали, що турагенція безкоштовна? Де ви прочитали, що вона їде в Німеччину? Вона їде до Румуніі, до РУМУНІІ. Ви ознайомились з можливостями проживання для українців в Румуніі? Якщо ні, чого бризкаєтесь ядом?
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляEvanna
Про що ми і говоримо вже 7 сторінок.
Авторка хоче безкоштовно і перебирати варіантами, бо ’Європа платить’.
Старт-пост ніхто не читає чомусь.
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляSandr1n
Даа? Може ще підкажете, хто візьме у сімю людей з такими діагнозами?
Я не ясновидяча. Хай пише німецькою, питає.в таборах вічно також нікого не тримають, всім рано чи пізно надають соціальне житло.
Волонтери не чарівники.
Blacky_Mik• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Вона не клієнт, вона біженець. Житло нададуть, але яке саме - ніхто не знає наперед.
А авторка корчить з себе мільйонершу, бо турагенції звернулася, хоче безкоштовний диво-люкс-тур. Європа ж платить.
Такі автобуси коштують 100-150 євро в один кінець. І вона питає власне про дорогу. Котру сама і оплачує.
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляSandr1n
А що Вам заважало, чому обрали мученія у евакуаційному потязі?
Не було потягів і автобусів ні за які гроші. На вокзалах були десятки тисяч людей. А евакуаційні потяги були.
Зараз ситуація інша, везуть з комфортом, аби платили.
Ответ дляБорисфенка
Про що ми і говоримо вже 7 сторінок.
Старт-пост ніхто не читає чомусь.
Та безкоштовні не послуги турагенціі, безкоштовне житло для українців в самій Румуніі надає єс, його можна знайти самостійно, а турагенціі роблять на цьому бізнес, як ви не втямите!
Blacky_Mik• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Всі ці автобусні рейси у Румунію платні. 100-150 євро за одного. Це реально бізнес.
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляSandr1n
А крім кігті здирати у чому Ваше Волонтерство полягає?
Допомогла знайти транспорт і житло десяткам людей. Збираємо кошти на ЗСУ.
А ваше?
Ответ дляБорисфенка
Про що ми і говоримо вже 7 сторінок.
Старт-пост ніхто не читає чомусь.
І що?А чому інші можуть хотіти безкощтовно жити і ще виплати отримувати,а автор з дітьми не може?Вона вимагає для себе чогось особистого,що не отримують ніде інші біженці?Чомусь здається ,що так болісно реагують люди,які бояться,що в них відберуть плюшки і їм менше дістанеться
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляawso1977
Удалено администрацией...