Тектоническая расческа.• 31 января 2023

Це вам не відпочинок - відповіли мені

Дізнаюсь про різні варіанти виїзду за кордон у випадку самі розумієте чого. Прийняла рішення їхати до Румунії через тур агенство, так як у мене маленькі діти, боюсь сама, краще в автобус сісти і вийти у місці призначення. Почала розпитувати у тур агента, що й до чого. Спочатку - як будемо їхати, скільки годин в дорозі, де та скільки буде зупинок. Потім - умови розселення. На моі запитання тур оператор відповіла : «це вам не поїздка на відпочинок». Типу, куди поселять тому й радійте. Але у мене дитина з проблемами по здоров’ю. Коли я це сказала, тур агент вже нормальним тоном сказала: «спробую
Дізнатись подробиці перед самим виїздом».
От скажіть, я що багато прошу? Чи як ми біженці, то можна нас, як худобу, завезти невідомо куди, не надаючи конкретної інформації? Тим паче, що ЄС оплачує наше перебування - ми не сідаємо на шию місцевим мешканцям. Після таких відповідей вже думаю, що , дійсно, краще своїм ходом виїздити і орієнтуватись на місці
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Всі ці автобусні рейси у Румунію платні. 100-150 євро за одного. Це реально бізнес.
Бізнесмени чітко розписують графіки руху і залюбки годинами пояснюють про зупинки, готелі і екскурсії. Хто платить, той і замовляє музику.
Тільки щось ми не помітили, що авторку сервіс під час купівлі туру турбує. Вона чогось про біженство згадує і про Європу, яка за все платить.
В старт-пості не помітили? Перечитайте.

Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляSandr1n
Мова не про мене, я себе волонтером не називаю і не відмахуюсь від людей - шукайте самі Яким чином допомогли? Кинули посиланнями?
А чим треба кинути - адресою готеля п´ятизіркового, де вже забронювали номер? То це бізнес, а не волонтерство, не плутайте.
ebbi• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
В старт-пості не помітили? Перечитайте.
Та що ж вона Вас так зачепила?Вона хіба на ваше місце їде?
meatlug• 01 февраля 2023
Ответ дляawso1977
Чукча не чітатєль, чукча пісатєль. Де ви у автора прочитали, що турагенція безкоштовна? Де ви прочитали, що вона їде в Німеччину? Вона їде до Румуніі, до РУМУНІІ. Ви ознайомились з можливостями проживання для українців в Румуніі? Якщо ні, чого бризкаєтесь ядом?
Потому что его много)
Хватит на всех и во всех темах!
Sandr1n• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляebbi
Поясню. Вона довго морочила голову тур-агенту, і не одному, щоб обрати ідеальний варіант з гарантіями.
А дива не сталося - ніхто нічого не гарантує. Тому вона прийшла поголосити про гірку долю біженців, яких везуть невідомо як, час зупинок не кажуть і адреси готелів, ніякого ж сервісу.
І вона очікувала, що тут всі напишуть ’Яка ж нехороша тур-агентка, зобижає бідну біженку’.
Але не так сталося, як гадалося, заклювали її за наглість.
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляSandr1n
Удалено администрацией...
julia0311• 01 февраля 2023
Автор, я как и многие мои друзья выехали ещё в марте. Все друзья сейчас в Европе в разных странах. Куда вас поселят вы не узнаете, пока не доберётесь. Это лотерея. Многие ждут в лагерях неделями, месяцами расселения.
То вам не курорт. Сейчас уже всех моих знакомых нормально расселили, но было все и эвакуация и лагеря.
сестра в Швейцарии, такая же ситуация, приезжаешь и в день приезда тебя куда- то селят, чаще всего в лагерь и ждёшь расселения.
awso1977• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
В старт-пості не помітили? Перечитайте.
Так, Європа платить. Так, турагенціі гріють на цьому руки. А зацькувати треба авторку, яка з хворою дитиною хоче виїхати під час війни і за свої ж кошти запитує, чи будуть зупинки, щоб зводити дитину в туалет. З вами й москалів не треба.

awso1977• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Та вам романи писати з такою фантазією. Нетфлікс з радістю екранізує.
ebbi• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Ну на рахунок заклювалиокрім Вас,всі клювальщиці вже сплять...десь по Німеччинах та Австріях...Не переймайтеся так,вона до Вас не поїде.
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляawso1977
Хто їде за свої кошти - точно знає, де і коли будуть зупинки.
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляawso1977
Влом. Я стара і лінива, і у мене є значно цікавіші справи.
ebbi• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Точно знають навіть не запитавши?Ото Вас занесло
Sandr1n• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
В старт-пості не помітили? Перечитайте.
Саме так, тому що турагенції наразі заробляють на турах до отелів для біженців (інші тури поки шо збиткові), тобто заманюють клієнтів саме сервісом доставки до отелю. Звісно, чим краще наобіцяють умови в отелю, до якого не мають ніякого відношення, тим більше матимуть клієнтів. Не всі отелі привабливі, не всі турагенти вміють добре їздити по вухах, тому і зрозумілою є та розмова, якою автор поділилася. Незрозуміло тільки одній пані, бо вона волонтер і все знає.
awso1977• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Я ще раз запитую, ДЕ АВТОР НАПИСАЛА, що турагенція везе іі безкоштовно?
Sandr1n• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
ebbi• 01 февраля 2023
Ответ дляSandr1n
Удалено администрацией...
Хоч посміялася ,трохи настрій підняла.
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляawso1977
’От скажіть, я що багато прошу? Чи як ми біженці, то можна нас, як худобу, завезти невідомо куди, не надаючи конкретної інформації? Тим паче, що ЄС оплачує наше перебування - ми не сідаємо на шию місцевим мешканцям.’

А тепер питання - ви коли квиток на автобус купуєте, також не знаєте, куди і коли вас довезуть? А коли орендуєте готель, також не знаєте його адресу?

Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляawso1977
За свої кошти авторка має право робити що завгодно, писати скарги на сайті агенції і псувати їм репутацію в соцмережах. Залишилося дізнатися назву агенції.
ebbi• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка

От зараз Ви точно говорите про те,чого точно не знаєте.Пропонуються поїздки до Болгарії ,Румунії.Щоб дізнатися в які саме отелі і які умови Ви телефонуєте або йдете до офісу і Вам розказують.Всі деталі до дрібниць в об’явах не прописують.
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляebbi
Пішла, розпитала, поїхала. Чи не поїхала.
Чого ж вона ридає, як думаєте?
ebbi• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Чого ж вона ридає, як думаєте?
У Вас така багата уява...Де автор ридає і що Ви ще готові вигадати?
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляebbi
В старт-пості ридає. Читайте.
ebbi• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
В старт-пості ридає. Читайте.
Не фантазуйте багато.То може бути небезпечно
awso1977• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка

Давайте на пальцях. Конкретно в Румуніі ЄС оплачує РУМУНАМ, які приймають українців 70 леїв на добу, з яких 20 вони мають віддати українцю на харчування. Таким чином, українці живуть безкоштовно, і якщо господар порядний, ще й мають щось на їжу. Турагенціі представляють це як СВОЇ послуги і беруть за це гроші, не маючи до них жодного стосунку, крім проїзду за втричі завищеною ціною. Авторка явно не в курсі махінацій і запитує, які ж послуги вона отримає від агенціі. Тепер зрозуміло?
k1488• 01 февраля 2023
Дівчата, скажіть мені, яким боком турагент до розселення біженців? Це нова послуга? Чи що це? Ти платиш за переїзд і за те, що вони допомогають у влаштованні тимчасовому? Я вперше чую за таке
kisunya11• 01 февраля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Це ще більше дивує , втекли від війни і повернулися у війну, щоб потім знову тікати? Війна ж не закінчувалася і нічого не покращувалося
Влітку багато повернулись.
Війна не закінчувалась, але було покращення.
Президент еврокоміссіі наголосила, що всі бажаючі можуть повертатись в Европу в будь який час.
Що вас дивує, не розумію
kisunya11• 01 февраля 2023
Ответ дляawso1977
Я не відстала, я як раз в курсі «бізнесу». Вже написала вище, що у місцевих телеграм-чатах купа постів, що людей за 300 євро привозять в нікуди, висадили серед ночі перед готелем і бувайте. І купа прохань про допомогу «рятуйте, нема куди подітись».
Так може це питання до тих, хто користується цими послугами.
Є потяги, автобуси, але люди не хочуть «напрагаТтСЯ»
Олимпиада80• 01 февраля 2023
Нічна зміна ботоферми