БЦАшка• 01 февраля 2023
Термінове оформлення закордонного паспорту зараз, Київ
Хто недавно отримував в Києві? За скільки часу фактично можна зробити? Є родичка похилого віку, має серйозні проблеми зі здоров´ям, хоче їхати за кордон (Туреччина) до дочки на лікування. По її місцю проживання паспорт будуть робити 2 місяці, та, на жаль, хвороба прогресує, час втрачати не хотілося б.
Тому хочемо, щоб приїхала до нас, тут зробимо паспорт і відправимо далі.
Поділіться, будь-ласка, інформацією, куди "податися", щоб гарантовано потратити якнайменше часу.
Лагшмивара• 01 февраля 2023
В Ретровілі та в Городок на Петрівці сервісний паспортний центр,
дні два чи три. Є сайт, погугліть
КохайтесьЧорнобровi• 01 февраля 2023
Ответ дляЛагшмивара
дні два чи три. Є сайт, погугліть
Ви давно робили там паспорт за 2 чи 3 дні?
Скромняшка• 01 февраля 2023
Не знаю, как чейчас по срокам. Мне летом срочный делали 3 недели. Миграционка
БЦАшка
• 01 февраля 2023
Ответ дляЛагшмивара
дні два чи три. Є сайт, погугліть
Це вони?
БЦАшка
• 01 февраля 2023
Ответ дляСкромняшка
Ага, це через звичайний ЦНАП ви робили, правильно?
БЦАшка
• 01 февраля 2023
Ответ дляСкромняшка
Отож і питаю, може хто саме недавно робив.
Скромняшка• 01 февраля 2023
Ответ дляБЦАшка
Не, я делала в Державній міграційній службі. В цнап была очередь больше.
Мне в миграционке сказали, что сроки одинаковые, что в документе, который дороже, что у них.
Вы прозвоните, или сходите, вам скажут точно, какие сейчас сроки. Здоровья бабушке
Незламна• 01 февраля 2023
Під час оформлення паспортів поданій електронній заяві присвоюють номер. І їх офорлюють по черзі згідно з її номером, незалежно від місця подачі. Довше може бути лише через доставку вже готового. В ЦНАПах довше, через те, що спочатку їх привозять до міграційної, а потім вже до них.
Ну і чим далі від Києва, тим довше можуть везти вже готові. А оформлення не залежить від міста, бо все передається в електронній формі згідно з чергою.
Тобт
БЦАшка
• 01 февраля 2023
Ответ дляСкромняшка
Дякую!
БЦАшка
• 01 февраля 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
А старый паспорт є? Для лікування можна продовжити за 1 день
Немає, вперше оформлює
Незламна• 01 февраля 2023
Тобто перед вами в черзі може бути людина, що подавалася в Ужгороді в ЦНАПі, а після вас людина, що подавалася в Дніпрі в Паспортному сервісі. Оформлять вам по черзі.
Окремі черги тільки на терміновий і на звичайній.
БЦАшка
• 01 февраля 2023
Ответ дляНезламна
Так, я зрозуміла
БЦАшка
• 01 февраля 2023
Може комусь буде цікаво.
Продзвонила Паспортний сервіс і свій місцевий відділ міграційної служби. В сервісі сказали терміновий 3-4 тижні, звичайний 6-8, міграційна служба - терміновий - 2-3 тижні, звичайний 6-7.
Щодо оформлення паспорту при необхідності виїзду з метою лікування забула запитати, пізніше передзвоню запитаю, які саме документи там треба.