Куда_бежать• 01 февраля 2023
Абьюз від співмешканця
"в мене до тебе вже немає ніяких еротичних фантазій,ти себе запускаєш"!
Через прищі тобто акне,хоча до цього спав з дівчиною,в якої також така проблема була і нічого.
Купа претензій,що я нічого не зробила ні спорт ні режим дня не налагодила,ні перестала пити каву.
Я кажу коли мені і куди мені той спорт вліпити?!
Коли треба готувати і побут,так як до цього виносив мені мізки,що мало готую я.
Техпаспорт на медузу• 01 февраля 2023
Він вас не любить
Вилікуєте прищі, з´явиться горбинка на носі
Повелительница лампочек• 01 февраля 2023
Яка йшла такого і знайшла
Нема чого на дзеркало пенять
Міняйтесь і притягнете нормальну людину , яка буде любити і поважати вас, але спочатку самі себе полюбіть балуйте
Нема чого на дзеркало пенять
Куда_бежать
• 01 февраля 2023
Ответ дляКидстаффовна
а він спортом займається, гарні гроші заробляє?
Не займається,так гарні айті
Куда_бежать
• 01 февраля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Він вас не любить
Ясно ,що не любить,я знаю і навіть думаю,що це видно і іншим людям зі сторони
Техпаспорт на медузу• 01 февраля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Так а в чому ваше питання?
Куда_бежать
• 01 февраля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Так а в чому ваше питання?
Перший коментар
Кюветчица• 01 февраля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Перший коментар
Ну це ваш вибір з таким жити, вас ніхто не тримає, чи вам пожаліти?
Любите гроші - терпіти.
Техпаспорт на медузу• 01 февраля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Перший коментар
Зрозуміло. Поділюсь своїм досвідом.
Перший хлопець вроді нормальний. Але якось сказав навіть не жартуючи що йому не подобається родимка в мене на носі, і взагалі в мене ніс картоплею.
Я просто його кинула. ВІН. Там щось приходив, хотів застручатись. А йому кажу нащо? Щоб що? Щоб аби рахувалось що ми з парою? Кажу, ти ж мене не любиш, як ми будемо стосунки будувати
А Чоловік мій, як побачив мене, як закохався. І вже багато років, я і повніла після пологів, і стрижки невдалі, а все для нього кохана дівчинка.
Куда_бежать
• 01 февраля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Зрозуміло. Поділюсь своїм досвідом.
Пощастило вам
Ксерокопия ночи• 01 февраля 2023
так не готовьте и занимайтесь спокойно спортом)
а вообще да, проблема вовсе не в графике
Поддакиваю иногДА• 01 февраля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Просто з кимось поділитися....
Е... ви не займаєтеся собою, бо воно жерти багато просить і тре готувати? Смішно. І це ж не чоловік ще, толку з нього...
А потім в 40 будете думати, нафіга я ото вечорами дома сиділа з... і навіть імя згадати не зможете.
Джинцы на Флиси• 02 февраля 2023
У вас нет самоуважения? Почему вы терпите это? Неужели вы не достойны любви?
Куда_бежать
• 02 февраля 2023
Ответ дляДжинцы на Флиси
Виходить ,що не достойна ...
Куда_бежать
• 02 февраля 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А чому різниця?
Ми живемо разом,побут спільний.
Джинцы на Флиси• 02 февраля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Виходить ,що не достойна ...
Все зависит от вас
Хотите быть достойной лучшего начните сами уважать себя, уходите из отношений где вас не ценят и все получиться