былоИпрошло• 01 февраля 2023
Дівчата, проголосуйте за ботіночки
Всі майже в одну ціну, вибираю на різних сайтах, що зараз актуальне? Мені 43роки, ношу все.
Результат:
вже голосів:
22 (28.21%)
16 (20.51%)
15 (19.23%)
14 (17.95%)
11 (14.1%)
Глаголица• 01 февраля 2023
Якщо у вас струнка ніжка, то це все нині модне буде виглядати комічно і як кандали.
3-4 може під штани і будуть непогано виглядати, в підібраному’стилі’
Жабры жабы• 01 февраля 2023
Так про патрицію вроді писали що не дуже. І четверті, з отим декором, мені не дуже. А так всі актуальні. Я за любі з перших трьох.
выходные пролетают• 01 февраля 2023
У меня похожие ботинки, нормально и смотрятся и носятся. Проголосовала за 5, мне понравились внешне.
Бензопирен• 01 февраля 2023
kazar якісне взуття, принаймні колись було. На вигляд мені всі як чоловічі )
интайм_не_предлагать• 01 февраля 2023
Мені 1 найбільше сподобалися. За рахунок вставок акуратніше виглядають.
Мусик Пусик• 01 февраля 2023
Ответ длябылоИпрошло
Ще дивлюся на Балдініні, чи це зовсім застаріла модель?
первые классные