01 февраля 2023

Як правильно відписати англійською коли торгуються?

Клієнтка просить 30 відсотків знижки. Щоб вона оплатила, мені треба знизити ціну на сайті. Щось типу I’ll now reduce price не дуже розуміють, сприймають, що я її вже знижувала, і як не згодна. Допоможіть, будь ласка!
НашлаПерепискуМужа 01 февраля 2023
Знизіть молча
Мелочунь 01 февраля 2023
I’ll adjust the price according to your personal 30% discount. New price is …
Бжоли-бандерівці 01 февраля 2023
No silly offers, please
автор Я_з_Франека 01 февраля 2023
Ответ дляМелочунь
I’ll adjust the price according to your personal 30% discount. New price is …
Дякую!
Бжоли-бандерівці 01 февраля 2023
У вас уже цена с дисконтом? Current price includes 30% discount.