Здравствуйте! Девчоночки, скажите своё мнение. Стоит ли сейчас в Киеве работать на дому мастером ногтевого сервиса? И ещё один нужен совет;
Я в прошлом мастер маникюра когда то работала но последнее время делала только себе. Как вы думаете если у меня есть определенная сумма на руках мне лучше пойти опять на курсы и от их школы просто куда то трудоустроиться в салон или закупить опять все что утрачено и возобновить дома?
Тумба-юмба• 01 февраля 2023
Ответ дляXonrhfhjkn
Вы после курсов по трудоустройству попали или у вас долгий опыт и раннее работали?
У меня много дорогих и хороших курсов именно по ногтям, я супер сделаю выкладкой френч гелем, начинала с акрила. Но потом 8 лет я не работала именно в ногтях, сейчас два месяца как пошла в хороший салон, меня взяли, но все изменилось в требованию к гель-лаку и наращиванию. 😵💫 . Сейчас начинать с нуля девочкам сложно, у меня хоть база хорошая. Сейчас хорошие курсы очень дорого и потом еще докупить материалы. В салон «попала» потому что меня там знали и взяли туда и подтягивают мои пробелы.
Сладкий лимончик• 01 февраля 2023
Ответ дляXonrhfhjkn
Ну думаю на время отключения выкрутиться хватить машинного аккумулятора. Взять преобразователь и нужно будет к нему подключать настольную дампу, лёд, фрезер, вытяжку. Думаю было бы достаточно. Как вы считаете?
Не знаю, потянет ли
Если закупать материал то где сейчас выгодно и по качеству хорошие?
Губка Боб• 01 февраля 2023
Ответ дляXonrhfhjkn
Автор, салон простіше. Знімається питання матеріалів і клієнтів, додається навчання, відпрацювання навиків. Але рідко хто зупиняється на цьому етапі. В основному всі мої знайомі відкривають кабінети і працюють самі на себе. Я не майстер, любитель.
В Києві щоб клієнти приходили додому треба дуже постаратись. Ви подивіться теми на совєтчиці - або зняли покриття назовсім, або самі купили лампу і ваяють, практично всі в темі чи правильно майстер проводить стерилізацію...Зараз створити клієнтську базу дійсно важко. Якщо готові ризикнути і вкласти чимало в обладнання і матеріали, то дерзайте, хай у Вас все вийде.
Доречі про матеріали. На сайті Фурман.юа скуповуються оптом від 500грн всі знайомі майстрині і магазинчики - одноразка, розчини, декор, дизайн. По матеріалам для покриття. Є така практика - амбасадор бренду, зараз Джоя веган набирає для такої співпраці, тоді знижки щось 20% на товар. Є особливі пропозиції для салонів у багатьох брендів, то вже як знайдете інформацію.
Однак сторінка в інстаграм з роботами важлива, Джоя ставить умову від 1000 підписників. І ФБ треба вести, знайома в райцентрі знімала куточок в перукарні, завдяки ФБ і інстаграму через рік має повний запис і окремий кабінет в іншому салоні при великій конкуренції.
Губка Боб• 01 февраля 2023
Близько 3 тис грн коштує спеціальний акумулятор для лампи і стільки ж для фрезера. Є близько 5 тис одночасно на все. Професійні, а є по 350-500грн перехідник для лампи, щоб працювала від юсб. Але зразу скажу, ці всі дешеві пристосування можуть довести до хімічних опіків пластин через недосушений матеріал, взнавайте, щоб працювати безперебійно і надійно
Ответ дляГубка Боб
Дякую за інформацію!